بیشتر کشورها در سراسر جهان در حال دیدن یک تجدید حیات در coronavirus عفونت

آخرین:

در حالی که مرگ و میر ناشی از کروناویروس در آمریکا به سرعت در حال نصب و کارشناسان بهداشت عمومی در حال دیدن یک سوسو زدن از خبر خوب: موج دوم از موارد تایید شده به نظر می رسد درست کردن.

دانشمندان نیست جشن با هر وسیله ای هشدار داد که روند رانده است چهار بزرگ, سخت-آمار اماکن — آریزونا و کالیفرنیا و فلوریدا و تگزاس و این موارد در حال افزایش است که نزدیک به 30 کشور در همه, با شیوع مرکز ثقل به ظاهر تغییر از کمربند خورشید به سمت غرب میانه.

برخی از کارشناسان تعجب می کنم که آیا آشکار caseload بهبود خواهد ماند. و نه آن را حذف هنگامی که مرگ و میر خواهد شد شروع به پایین آمدن. COVID-19 مرگ و میر حرکت نمی کند در قدم اهسته با عفونت منحنی به این دلیل ساده که می توانید آن را هفته به بیمار و مرگ ناشی از ویروس است.

آینده ؟ “من فکر می کنم آن را بسیار دشوار است برای پیش بینی,” دکتر گفت: Anthony Fauci, دولت مهمترین عفونی-بیماری متخصص.

این ویروس تاکنون بیش از 150.000 زندگی در آمریکا تا کنون بالاترین مرگ و میر در جهان, به علاوه بیش از یک و نیم میلیون نفر دیگر در سراسر جهان است.

ایالات متحده مهاجرت افسر اداره سوگند به عنوان یک تحلیف تازگی تابعیت شهروندان ایالات متحده می گیرد در یک پارکینگ خالی در میان COVID-19 همه گیر در سانتا آنا کالیفرنیا در روز چهارشنبه. (مایک بلیک/فردا نیوز)

طی هفته گذشته متوسط تعداد مرگ و میر در هر روز در ایالات متحده با صعود بیش از 25 درصد از 843 به 1,057. فلوریدا به گزارش روز پنج شنبه 253 مرگ و میر بیشتر تنظیم سوم آن مستقیم تک روز رکورد. تعداد تایید عفونت در سراسر کشور را در صدر 4.4 میلیون نفر است.

بر اساس هفت روز نورد متوسط روزانه موارد از کروناویروس در آمریکا کاهش یافت و از 67,317 در تاریخ 22 ژوئیه به 65,266 روز چهارشنبه با توجه به داده ها نگهداری می شود توسط دانشگاه جانز هاپکینز. است که کاهش حدود سه درصد است.

محققان ترجیح می دهند برای دیدن دو هفته از داده ها در جهتی می گویند که آیا یک روند واقعی است. “اما من فکر می کنم آن است که واقعی بله” گفت: ایرا Longini یک دانشگاه فلوریدا biostatistician شده است که ردیابی coronavirus شده است و منبع بیماری پیش بینی استفاده می شود توسط دولت است.

آسوشیتد پرس در بر داشت هفت روز نورد متوسط برای موارد جدید plateaued بیش از دو هفته در کالیفرنیا و کاهش در آریزونا و فلوریدا و تگزاس.

این روند در آریزونا و تگزاس و فلوریدا هستند “شروع به خم شدن منحنی کمی گفت:” جنیفر Nuzzo یک دانشگاه جانز هاپکینز بهداشت عمومی محقق. این کشورها به همراه کالیفرنیا شده اند ریختن تعداد زیادی از موارد هر روز به ملی شمارش. بنابراین هنگامی که آن مکان را پیشرفت کل کشور به نظر می رسد بهتر است, او گفت:.

همچنین در یکی دیگر ممکن است با روشنایی ضعیف تابیدن از امید, درصد از آزمون است که در حال آمدن به عقب مثبت برای این ویروس در سراسر ایالات متحده کاهش یافته و از میانگین 8.5 درصد به 7.8 درصد در طول هفته گذشته.

اما با وقوع گرمایش در میانه دموکراتیک فرماندار ویسکانسین ، تونی Evers در روز پنج شنبه دستور ماسک های فرسوده در سطح ایالت به دلیل افزایش موارد پیوستن به برخی از 30 کشورهای دیگر گرفته اند که از جمله اقدامات است.

سازمان دیده بان | چه چیزی می تواند اتفاق می افتد زمانی که COVID-19 برخورد با فصل آنفولانزا:

بلندی فصل آنفولانزا است و مردم نگران در مورد آنچه ممکن است اتفاق می افتد زمانی که آنفولانزا برخورد با این بیماری همه گیر اما برخی از کارشناسان می گویند اقدامات در محل برای جلوگیری از گسترش COVID-19 می تواند در نتیجه خفیف تر فصل آنفولانزا. 2:00

در همین حال رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در برابر استدلال دیگری “پتو خاموش کردن” اقتصاد گفته گسترده shutdown مانند آنچه رخ داده است در ماه مارس و آوریل “دیگر نمی خواهد جواب در همه.”

او در یک کنفرانس خبری پنج شنبه پس از دولت گزارش داد که این بیماری همه گیر فرستاده اقتصاد ایالات متحده ياوه توسط یک رکورد شکنانه 32.9 درصد نرخ سالانه سه ماهه گذشته.

رئيس جمهور گفت: ملت بدست یک ویروس اما آن را می آمد خروشان به عقب زمانی که شما دست کم مشکوک است.” مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت هر چند که اقتصاد باید باز بماند و گفت که “کوچک خاموش شدن ناگهانی می تواند بسیار مفید” اما نه طولانی ،


آنچه اتفاق می افتد با کروناویروس در کانادا

همانطور که از 8:45 p. m. ET در پنجشنبه کانادا تا به حال 115,799 تایید و presumptive coronavirus موارد است. استان ها و مناطق ذکر شده 100,862 از موارد به بهبود و یا حل و فصل شود. یک CBC News شمارش بر اساس استانی گزارش منطقه ای اطلاعات سلامت و CBC گزارش نشان می دهد که 8,963 کانادایی کشته شده اند.

برای بسیاری از متخصصان سلامت در مونترال موج دوم coronavirus عفونت نیست و یک ماده از اگر اما زمانی — و چقدر بد خواهد بود.

و برخی از اپيدميولوژيستها بر این باورند که موج دوم در حال حاضر ممکن است در جریان است.

کسانی که مشاهدات بر اساس پاسخ هایی که 170 پزشکی, پزشکان, اپیدیولوژی کارشناسان بهداشت عمومی و پزشکی محققان ارائه شده به CBC Montreal در یک بررسی رسمی منتشر شده در اوایل این ماه.

سازمان دیده بان | متخصص بیماری های عفونی در coronavirus واکسن بازگشت به برنامه های مدرسه:

دکتر اسحاق Bogoch لمس back-to-school, نگرانی, احتمال واکسن و آیا شایستگی در درجه حرارت چک در فرودگاه. 5:26

از 170 که جواب داد: دو سوم نشان داد که موج دوم بود که “به احتمال بسیار زیاد.” بیشتر از 24 درصد گفت که “تا حدودی به احتمال زیاد.”

کارشناسان دیگر بیشتر بود و تمایلی به ارائه پیش بینی. آنها استرس است که به دلیل ویروس جدید وجود دارد عدم وجود داده ها اجازه می دهد آنها را برای پیش بینی عفونت الگوهای.

سازمان دیده بان | دانش آموزان ابتدایی در انتاریو بازگشت به کلاس تمام وقت در پاییز امسال:

برتر داگ فورد می گوید مدرسه خواهد نگاه و احساس مانند آن استفاده می شود به در ماه سپتامبر با پنج روز در هفته در کلاس, یادگیری, اگر چند استثنا وجود دارد. 2:32

در انتاریواستانی دولت پنج شنبه اعلام کرد که دانش آموزان ابتدایی خواهد بود رفتن به مدرسه تمام وقت آمده سپتامبر در حالی که اکثر دانش آموزان دبیرستانی را تقسیم وقت خود را بین کلاس درس و آموزش آنلاین.

دانش آموزان در کلاس های 4 تا 12 مورد نیاز خواهد بود برای پوشیدن غیر پزشکی ماسک و یا پارچه صورت پوشش در حالی که در مدرسه. کودکان را تشویق شود اما لازم نیست برای انجام این کار است. ماسک های پزشکی ارائه خواهد شد برای معلمان و دیگر کارکنان.


آنچه اتفاق می افتد در بقیه جهان

فقط 10 روز پیش در کوبا ثبت نام صفر جدید کروناویروس موارد برای اولین بار از زمان شروع آن شیوع چکش شهرت خود را به صورت یک کتاب درسی مدیریت بلایای طبیعی مانند طوفان و در حال حاضر این بیماری همه گیر.

در روز پنج شنبه هر چند بالا اپیدمیولوژی فرانسیسکو Duran berated کوبا در جلسه توجیهی روزانه برای اجازه گارد خود را سرعت بیش از حد و در نتیجه چندین جدید نقاط کانونی انتقال محلی.

“مردم در حال برگزاری انواع مجالس و بدون در نظر گرفتن فاصله و اغلب حتی بدون استفاده از یک ماسک صورت” معمولا خفیف ادب Duran گفت: مشخصه تحریک شده.

او گزارش داد و نه موارد جدید طی روز پس از روزانه تعداد شروع به پریدن کرد به بالا که بیش از 37 هفته گذشته.

یک زن پیاده روی گذشته عکس های پزشکی کارگران در یک ایستگاه مترو در سائو پائولو برزیل. (نلسون Almeida/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

برزیل و عضو پنجم از رئیس جمهور Jair Bolsonaro دولت باید آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات روز پنجشنبه گفت.

علم و فن آوری وزیر مارکوس پنتس در توییتر نوشت که او آزمایش مثبت پس از تجربه آنفولانزا مانند علائم و سردرد است. 57 سال است که در حال حاضر در انزوا.

ریاست مطبوعاتی دفتر در بیانیه ای گفت: بعد از آن که میشل Bolsonaro, 38, همچنین آزمایش مثبت است. این بیانیه گفت که او به نظر می رسد در سلامت خوب است اما به دنبال تاسیس پروتکل های.

رئیس جمهور Bolsonaro خبرنگاران در جولای 7, او تشخیص داده شده بود با کروناویروس و پس از آن محدود به کاخ ریاست جمهوری در پایتخت آن برازیلیا برای بیش از دو هفته است. او اعلام کرد او آزمایش منفی در روز شنبه.

در بریتانیادانشمندان در امپریال کالج لندن می گویند که آنها در حال immunizing صدها نفر از مردم با تجربی coronavirus واکسن در اوایل دادگاه پس از دیدن هیچ نگرانی مشکلات ایمنی در تعداد واکسينه شده تا کنون.

دکتر رابین Shattock آسوشیتدپرس گفت که او و همکارانش به پایان رسید و روند بسیار کند از آزمایش این واکسن در یک دوز پایین در اولیه شرکت کنندگان خواهد بود و در حال حاضر گسترش محاکمه به حدود 300 نفر است.

در اوایل این هفته جهان بزرگترین coronavirus مطالعه واکسن آغاز شده در ایالات متحده است. چندین واکسن ساخته شده توسط چین و بریتانیا دانشگاه آکسفورد شروع کوچکتر نهایی مرحله آزمون در برزیل و دیگر سخت-آمار کشور در این ماه است.

Waxworks شکل جسمی فاصله صف خارج مادام توسو در لندن در روز پنج شنبه به مناسبت جاذبه های توریستی اخیر بازگشایی پس از بیش از چهار ماه از بسته شدن با توجه به همه گیر. (هانا Rantala/فردا نیوز)

آلمان,اقتصاد اروپا, بزرگترین, در زمان ضربه عظیم در طول اپیدمی خاموش شدن ناگهانی کاهش 10.1 درصد در طول ماه آوریل تا ژوئن دوره سه ماهه قبلی رسمی سازمان آمار گفت: پنج شنبه.

این بزرگترین افت فصلنامه رشد آمار شروع به در حال تدوین در سال 1970. غوطه به مراتب بیش از گذشته بدترین تا کنون ثبت عملکرد یک سقوط از 4.7 درصد در سه ماهه اول سال 2009 در طول بحران مالی جهانی.

آفریقای جنوبی‘s تایید coronavirus موارد در حال حاضر بالاتر از 471,000 به عنوان کشور جهان پنجمین تایید caseload باعث می شود تا بیش از نیمی از ثبت عفونت در قاره آفریقا.

آفریقا 54 کشور در مجموع بیش از 891,000 موارد به عنوان محلی انتقال این ویروس در جریان است در بسیاری از کشورها است. شدید, تست کمبود به معنای واقعی تعدادی از موارد است که به احتمال زیاد بسیار بالاتر است. آفریقای جنوبی نیز دیدن به مراتب بیشتر بیش از حد “مرگ” در سال های اخیر است.

امنیت کارکنان کنترل درجه حرارت بدن یک زن به عنوان او وارد یک بازار در چنای هند است. (Arun Sankar/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

هند به ثبت نام بیش از 50,000 جدید کروناویروس موارد در 24 ساعت گذشته برای اولین بار.

رکورد افزایش 52,123 موارد گزارش شده در زمان ملی در مجموع به 1,583,792 در روز پنج شنبه. وزارت بهداشت همچنین گزارش دیگری 775 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, رانندگی کل مرگ و میر به 34,968.

هند گزارش سوم-اکثر coronavirus موارد در جهان پس از ایالات متحده و برزیل است. گزارش مرگ و میر ناشی از این ویروس در هند, اما, علامت گذاری به مراتب پایین تر مرگ و میر بیش از دیگر کشورها است.

ویتنام شروع به جرم coronavirus تست در پایتخت, هانوی, ممنوع تجمعات در آن قطب اقتصادی و خواست دهها هزار نفر از مسافران داخلی به گزارش به مقامات روز پنجشنبه به عنوان کشور درهم شامل آن شیوع در 100 روز.

سلامت کارگران با پوشیدن لباس های محافظ ژست برای عکس در موقت تست مرکز coronavirus در هانوی ویتنام. (Nhac Nguyen/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

متن پیام ارسال شد به همه تلفن های همراه استفاده شده توسط این کشور به 95 میلیون نفر از مردم خواست هر کسی که به دیدار محبوب شهر ساحلی Danang در ماه جولای به جلو آمده و پس از یک موج جدید از این ویروس به شش شهر و استان به عنوان بسیاری از روزها با 47 موارد مثبت.

ژاپن نیروبخش است برای افزایش تعداد عفونت کروناویروس جدید روزانه موارد بیش از 1000 نفر دوم راست, روز, یک هفته پس از شروع یک سفر ملی مبارزه برای احیای صنعت گردشگری است.

این کشور تا به حال 1,266 موارد جدید در روز پنج شنبه با توجه به شمارش ملی پخش NHK بیش از رکورد قبلی از 1,264 با عفونت به سرعت در حال گسترش نه تنها در ژاپن بلکه در دیگر مناطق از جمله جزایر دوردست.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort fud crypter istanbul duşakabin kusadasi escortkusadasi escortbahis siteleriElektronik sigara