Moose Jaw پلیس ادعا شلیک پلیس به چندین دهه سابقه سوء از جمله ضرب و جرح و فریب

گوزن شمالی فک Police Service (MJPS) اخراج افسر آلن Murdock یک سال پیش ادعا یک لیست از جرائم که یک پلیس سوء متخصص تماس گسترده ترین او تا کنون دیده در این کشور است.

Murdock, a 29-سال کهنه MJPS است جذاب اخراج.

در شش صفحه از سند ثبت با Saskatchewan پلیس کمیسیون MJPS رئیس ریک Bourassa میسازد 25 اتهامات که شامل ضرب و جرح و اقدام به تقلب نامناسب رفتار با یک صغیر عادت ارائه اطلاعات گمراه کننده ناامن سازی از سلاح گرم و نامناسب تماس فیزیکی با یک همکار.

Murdock برگزار شد که رتبه پاسبان زمانی که او از کار اخراج شد کاهش یافته است به مصاحبه برای این داستان اما در یک مکالمه تلفنی کوتاه گفت: CBC News اتهامات “نادرست است.” در Murdock درخواست تجدید نظر درخواست او می گوید: رئیس تصمیم به آتش او بود “بیش از حد بی جا و غیر ضروری و نامناسب است.”

تیلور سالمند رئيس جمهور از Moose Jaw Police Association گفت: این اتحادیه پرداخت می شود به صورت مستقل مشاور حقوقی به بررسی Murdock را اخراج.

“پس از ملاحظه و بررسی و مشورت با مشاور حقوقی اعضای ما تصمیم به حمایت از آقای مورداک در درخواست تجدید نظر خود را به ابقاء,” سالمند گفت: از طریق ایمیل.

Murdock ندارد یک وکیل. او به نمایندگی از خود است.

مورد خواهد بود استدلال در طول یک هفته سه جلسه در پایان ماه اوت.

“چرا نبود او اخراج بسیاری از سال پیش است؟’

تام انگل برجسته ادمونتون وکیل است که متخصص در پلیس پاسخگویی مسائل بررسی شده است رئیس اتهامات و Murdock را پاسخ.

او گفت که کانادا استانداردهای این وضعیت فوق العاده است با توجه به کمیت و دامنه اتهامات و تقریبا 30 سال در قاب زمان.

“من نمی دانم اگر من می خواهم که قادر به یاد داشته باشید یک مورد به عنوان جدی این در کانادا” Engel گفت.

MJPS رئیس ریک Bourassa اخراج آلن مورداک در سال 2019 با اخراج سفارش که شامل یک لیست طولانی از سوء اتهامات. (Micki کوان/CBC)

او گفت که مهم نیست که در آن حقیقت نهفته در این اختلاف نیست به احتمال زیاد به پایان خوبی برای MJPS.

اگر مورداک است یافت می شود در سمت راست و بسیاری از اتهامات علیه او بودند ساختگی یا تاب انگل گفت: این جداول می توان روشن Bourassa.

“اگر این چیزها غلط و رئیس می داند که در آن او می تواند تحت اخراج پلیس [خدمات] عمل می کنند و حتی می تواند با عنوان جرم جنایی متهم با انسداد عدالت” گفت: Engel.

از سوی دیگر انگل گفت: اگر اتهامات قدمت سال ثابت هستند این سوال واضح است چرا MJPS فقط بالا بردن آنها را در حال حاضر.

“من مطمئن هستم که هر شهروند از Moose Jaw می خواهم که این سوال بیش از حد” Engel گفت.

“شکی نیست که او از کار اخراج بسیاری از سال پیش است؟”

به اتهام جرائم هستند داده اند تحت تماشای سه ستاد.

تری کلمن بود که رئیس از سال 1997 تا سال 2007 زمانی که او منصوب شد معاون وزیر اصلاحات امنیت عمومی و پلیس در تازه شکل گرفته ساسکاچوان حزب دولت است.

او گفت: CBC News که او فکر می کند او به کار گرفته نظم و انضباط از Murdock در شیوه ای مناسب. اگر چه فهرست اتهامات تست شده است قبل از جلسه افسر کلمن می گوید: بر اساس Bourassa ادعا می کند به تنهایی “من فکر می کنم من می خواهم که اقدامات برای اخراج او بسیار زودتر از آنچه که آنها انجام داد.”

تری کلمن که قرار بود رئیس MJPS از سال 1997 تا سال 2007 می گوید که او به کار گرفته نظم و انضباط از افسر در شیوه ای مناسب. (Colin Hall/CBC)

دیل Larsen رئیس MJPS از سال 2007 تا سال 2013 زمانی که او منصوب شد معاون وزیر دادگستری و اصلاحات و پلیس. او در حال حاضر معاون وزیر اصلاحات و پلیس.

یک سخنگوی دولت گفت: از طریق ایمیل آن را نامناسب خواهد بود برای لارسن به نظر.

چرا هیچ اتهامات جنایی ؟

با توجه به استانی دادگاه رسمی که انجام یک جستجو به اوایل 1990s به نظر نمی رسد Murdock متهم شده است با هر گونه جرم و جنایت است.

انگل تعجب که چگونه است که می تواند با توجه به تمام اتهامات توسط رئیس و MJPS.

او گفت: بسیاری از رئیس ادعا می کند — مانند ضرب و جرح و سرقت و انسداد عدالت ناامن سازی یک اسلحه گرم و اقدام به تقلب — که به احتمال زیاد منجر به اتهامات جنایی صورتی که ادعایی علیه یک شهروند عادی.

“اگر آنها بر این باورند [منظور از اخراج] درست باشد این بدان معناست که در بسیاری از این موارد آنها دلایل منطقی به این باور است که جرایم جنایی متعهد شد” Engel گفت.

“چرا شما مسئول این افسر جنایی?”

CBC News قرار داده است که سوال به Bourassa.

“ما در ادامه به بررسی” او گفت:. “من نمی تواند هر بیشتر از آن از آنجا که ما فقط نمی, هرگز واقعا صحبت در مورد در حال انجام تحقیقات است.”

‘اطلاعات نادرست در گزارش: رئیس

انگل گفت: یکی اتهام و خارج از غرفه به عنوان به خصوص نگران کننده اگر درست.

در سفارش خود را اخراج رئیس می گوید Murdock: “شما وارد اطلاعات نادرست به گزارش خود را در مورد حوادث است که شما در درگیر شدند.”

وقتی CBC News فشرده رئیس در مورد چه نوع از حوادث او با اشاره به او گفت که آنها “در پاسخ به تماس برای خدمات” اگر او نمی ارائه هر گونه اطلاعات بیشتر و یا نمونه.

“ما انجام داده اند و تعدادی از بررسی تمام اطلاعات” Bourassa گفت. “ما ساخته شده اطلاعیه که در آن ما باید ساخته اطلاعیه و ما در ادامه برخی از کسانی که بررسی و تحقیقات است.”

او گفت: MJPS است که به دنبال در “دیگر چه اثرات ممکن است وجود داشته است و آنچه که ما را به انجام درست آن.”

انگل گفت: در حالی که رئیس است که مبهم مسائل او افزایش می تواند بسیار جدی اگر این حوادث شامل اعضای عموم مردم است.

“ممکن است غیر قانونی و اعتقادات است که نیاز به ثابت اگر این افسر اعتبار و پايايی آن یک عامل در یک دادستان است.”

‘ناکافی بررسی’

موضوع Murdock رفتار به سر آمد و در سال گذشته به عنوان پلیس مرتب سازی از طریق یک مورد هویت اشتباه است.

برندان Olynik در کانادا وارد on Nov. 5, 2018, پس از یک تعطیلات در نیواورلئان.

او می گوید به عنوان او رفت و از طریق گمرک در فرودگاه پیرسون تورنتو, مرز, افسران شروع به بازجویی از او بارها و بارها در مورد پس زمینه خود را و به او گفت که نام او در ارتباط با جرم و جنایت در ساسکاچوان.

“چه جهنم است که در اینجا؟” Olynik که در آن زمان مشغول به کار به عنوان یک غیر نظامی و تحلیلگر با RCMP را به آزمایشگاه پزشکی قانونی در اتاوا به خاطر فکر کردن.

او گفت: ماموران آنها ممکن است گیج کننده او را با شخص دیگری ارائه شده و آنها خود را شناسایی.

برندان Olynik شوکه شده بود که خدمات مرزی کانادا عوامل به او گفت در Nov. 2018 بود که کانادا گسترده ای حکم برای دستگیری او. (LinkedIn)

“آنها گفت:” نوچ. شما اطلاعات دقیق منطبق با Saskatchewan گسترده حکم بازداشت,'” Olynik گفت.

“بنابراین من ناجور.”

مرز عوامل اجازه Olynik به کشور اما گفت که او مورد نیاز برای روشن شدن این موضوع ، او با شما تماس MJPS و او می گوید آنها به سرعت متوجه آنها ساخته شده است یک اشتباه است.

Olynik شکایت ساسکاچوان عمومی شکایت کمیسیون (PCC) که به این نتیجه رسیدند Murdock حال انجام یک “ناکافی بررسی” از یک حمله.

“وجود دارد یک شکست در MJPS برای اطمینان از این تحقیقات افسر ارسال درخواست حکم شامل اطلاعات لازم و شواهد” این PCC نوشت: به Olynik در جولای 9, 2019.

حمله به بررسی اتفاق افتاده در مارس سال 2018 است. یک شاکی به نام مشکوک به عنوان برندان Olynik اما نبود خاص در مورد املا.

“اگر چه وجود دارد افراد با نام مشابه در MJPS پایگاه افسر [Murdock] بر محور نام خود را برای هیچ قابل تشخیص دلیل” این PCC یافت. “اگر چه MJPS به حال شما ذکر شده در گزارش به عنوان شاغل بودن RCMP افسر نمی تلاش برای تماس با شما از طریق RCMP.”

مورداک بود به حالت تعلیق در 22 مه سال 2019 قرار داده و در 12 ماه مشروط. اسناد دادگاه نشان می دهد Murdock راضی به اصلاحی نظم و انضباط.

این PCC نیز در زمان Murdock ناظر است که به نام در این گزارش به وظیفه نظارت ناکافی از فایل. Bourassa گفت: CBC News, او نمی تواند به یاد بیاورید که آیا سرپرست منظم بود اما این که “این موضوع خطاب شد.”

Murdock اخراج

با توجه به Bourassa, Murdock متعهد یکی دیگر از تخلف بیش از یک هفته پس از آن نظم و انضباط تحمیل شد.

در استشهاد, Bourassa گفت که در مارس 31, 2019, Murdock نافرمانی مستقیم سفارش شامل نقض حریم خصوصی.

رئیس مدعی Murdock مرتکب دوم جرم در حالی که در مشروط شدن در 19 ژوئن 2019.

با توجه به Bourassa, Murdock “ارائه شده گمراه کننده و نادرست و اظهارات نادرست” در یک مصاحبه برای تحقیقات داخلی به سوء رفتار خود.

رئیس گفت که به دلیل این تخلفات در حالی که در مشروط شدن او در خدمت Murdock با دستور اخراج که در همان روز.

در اطلاع از درخواست تجدید نظر Murdock گفت: MJPS موفق به ایجاد هر تلاش برای ارائه درمان و یا آموزش مربیگری خود را در طول مشروط.

او همچنین در مورد زمان اخراج خود را در آینده تنها سه دقیقه پس از پایان ژوئن 19 ،

از 25 امتیاز در اخراج سفارش دوم آمده است: “شما را به ارائه اطلاعات نادرست در طول تحقیقات داخلی در تاریخ امروز است.”

انگل همچنین سوالات زمان Murdock خدمت با چنین یک سند طولانی در روز از این اتهام تخلف.

تام انگل یک ادمونتون وکیل است که متخصص در پلیس سوء مواردی لیستی از اتهامات در MJPS مورد طولانی ترین او تا کنون دیده در این کشور است. (CBC)

“اگر آنها در حال حاضر اطلاع از اخراج نوشته شده تا به جز که آخرین مورد — شماره دو — این چیزی است که به نام قبل از قضاوت و یا تعصب” گفت: Engel. “او رفت و به مصاحبه و آنها در حال حاضر می خواهم تصمیم رفتن آنها او را به آتش کشیدند.”

رئیس اقدام به بلوک Murdock تلاش برای درخواست تجدید نظر خود را اخراج.

این MJPS ادعا کرد که به دلیل Murdock شد مشروط هنگامی که او از کار اخراج شد, او باید تلقی یک “وابسته به التزام عضو” که به معنی او تا به حال هیچ حق درخواست تجدید نظر.

جلسه اخراج افسر ارشد استدلال اجازه می دهد درخواست تجدید نظر به ادامه.

تاریخچه اتهام سوء رفتار

در نامه خود رد Murdock, Bourassa شامل یک لیست از اتهامات قدمت آن به سال 1998 است. Bourassa گفت Murdock قبلا منظم در برخی موارد:

 • 1998: آزار و اذیت یک شهروند خصوصی.

 • 1999: غیر ضروری و بیش از حد استفاده از OC (فلفل) اسپری.

 • 2003: نامناسب تماس فیزیکی با زن همکار.

 • 2012: نامناسب پیام های متنی با 15 سال.

 • 2012: عدم به درستی ذخیره و دور از نمایشگاه از جمله “ذخیره سازی نمایشگاه در رایانه های شخصی و در نظر گرفتن آنها را به خانه.”

دیگر اتهامات ندارد و تاریخ خاص متصل به آنها. مرداک در پاسخ به بسیاری از این مدعیان در اطلاع از درخواست تجدید نظر.

اتهام: “اگر شما قرار خود را گام به گام به کودکان فیزیکی و ضرب و جرح.”

پاسخ: Murdock اذعان دارد که در سال 1997 وجود دارد یک اتهام او حمله یکی از گام-sons اما بررسی شواهد یافت نمی تواند ایجاد که در کونی, غیر منطقی بود. به گفته او شمار در سال 2007 که به او حمله یکی دیگر از گام به گام پسر با “قرار دادن پسر در کف و نگه داشتن او وجود دارد برای 30 ثانیه.” اما او اشاره می کند “نه از این حوادث منجر به پلیس نظم و انضباط اتهام یا اتهامات جنایی.”

اتهام: “شما را درگیر در رفتار نامناسب با یک جزئی است.”

پاسخ: Murdock گفت: این مورد شامل 15 ساله دوست دختر خود را نشان می دهد او فرستاده او را به یک پیام متنی در سال 2011. جزئیات او را توصیف معلوم نیست اما “او را انکار می کند که او در آغاز هر گونه تماس های نامناسب و یا ارتباط با یک جزئی است.”

اتهام: “آیا شما موفق به بازگشت ویدئوها حاوی پورنوگرافی کودکان به نمایشگاه مهار منطقه است.”

پاسخ: Murdock گفت: شخص دیگری نقل مکان کرد ، وی با اشاره به اینکه او در حال حاضر بررسی شده و منظم در سال 2012 برای دست زدن به او از دیگر نمایشگاه است. او گفت که نظم و انضباط حذف شد از رکورد او توسط رئیس در سال 2014.

اتهام: “شما را نقض مقررات از مقامات محلی آزادی اطلاعات و حریم خصوصی قانون دسترسی افراد دیگر به اطلاعات شخصی و بدون هدف قانونی.”

پاسخ: Murdock گفت: یک افسر ارشد به او گفت که او ممکن است نقض قانون. Murdock گفت: او در پاسخ به همه سوالات صادقانه و درمانی در زمان آموزش خود را در زمان.

اتهام: “شما عادت ارائه گمراه کننده غلط و نادرست اظهارات به مصاحبه در تحقیقات داخلی.”

پاسخ: Murdock گفت: او هرگز عمدا ارائه اطلاعات نادرست و اگر او تا به حال آن را غیر عمدی.

اتهام: “شما مسخر شما همکاران به اظهارات نامناسب و تماس فیزیکی در محل کار و در ادامه به انجام این کار است.”

پاسخ: Murdock اذعان دارد که در سال 1991 او را بوسید یک زن تمیز کردن کارکنان بیان کرد “او معتقد بود که این چیزی است که آنها تا به حال دو طرف توافق کردند به. او گفت: این قابل قبول نیست و انجام نمی شد تکرار شود.”

بیشتر او اذعان کرد که یک کارمند غیر نظامی از خدمات پلیس بود “ناراحت کننده در اطراف او به عنوان یک نتیجه از یک نظر نامناسب.” او گفت که او عذرخواهی کرد.

جدید اتهامات ظهور

Bourassa گفت: یک سری از مسائل جدید آمد به توجه خود را پس از Murdock اخراج شد. آنها را مشاهده کنید به عنوان یک متمم به منظور اصلی و عبارتند از:

 • “آیا شما حذف یا حفظ شواهد در قالب مواد مخدر و الکل است.”

 • “شما به طور منظم ذخیره اسلحه گرم خود را در حالتی که.”

 • “شما اقدام به RCMP افسر ارائه جعلی برای دریافت مالی خود را به دست آورید.”

 • “شما سرکوبگر و یا سوء استفاده در انجام یا زبان نسبت به دیگر اعضای این خدمات از جمله ضرب و جرح فیزیکی از اعضای متعدد با استفاده از ‘bodychecks” و هدف قرار دادن اعضای با اشیاء.”

 • “شما را در بیش از یک مناسبت خاموش در ماشین های سیستم بر خلاف پروتکل است.

 • “شما به دنبال روش مناسب در هنگام برخورد با قربانیان حمله های داخلی و آیا آنها را مانع از پر کردن گزارش/اظهارات و یا به دنبال اتهامات عنوان شده علیه.”

به عنوان این اتهامات واصل شد اخیرا Murdock هنوز ظ پاسخ خود را به آنها.

پرس و جو عمومی مورد نیاز انگل می گوید:

انگل می گوید بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در درخواست تجدید نظر شنوایی کل این موضوع باید به یک پرسش عمومی.

“پرده را به عقب کشیده و در این جنبه از نحوه Moose Jaw, خدمات پلیس, عمل,” او گفت:.

او گفت: در این مورد پرسش های بسیاری در مورد چگونه پلیس به کار گرفته Murdock فایل و او اشاره کرد که Bourassa و مورداک به نسخه های حوادث اغلب “نقطه مخالف.”

او گفت: بعید است همه مسائل کلیدی خواهد بود و پخش در Murdock آینده شنوایی.

او گفت: صرف نظر از اینکه Bourasssa یا Murdock گفتن حقیقت “وجود دارد به یک پرسش عمومی از آنجا که نیازهای عمومی را به می دانم که چگونه نظارت افسران پلیس, چگونه پاسخگویی از افسران پلیس برای سوء رفتار به کار گرفته شده است توسط خود پلیس است.”

Murdock, دیده می شود در اینجا با دیگر افسران در طول یک ماه اوت 2015 شکار برای یک مظنون است 29-سال کهنه با MJPS. (Moose Jaw بار هرالد)

اگر اتهامات علیه Murdock پایدار گفت: این یک داستان در مورد “یک سیب بد.”

“او را احاطه بد سیب که هیچ چیز انجام داده اند که هیچ چیز به آن را متوقف کند. و آنها بخشی از مشکل” گفت: Engel. “این یک مشکل سیستمیک در این پلیس است.”

او گفت: این داستان این است که همه بیش از حد آشنا در کانادا انجام ندادی.

“وجود دارد از ارتکاب جرم توسط ماموران و هیچ چیز انجام شده است در مورد آن به جز شاید یک سیلی بر روی مچ دست,” او گفت:.

“[خدمات پلیس] باید این باور غلط که اگر آنها رفت و برگشت آن را زیر فرش است که حفاظت از شهرت خود را — هنگامی که آن را دقیقا مخالف” گفت: Engel.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort android rat istanbul duşakabin fud crypter hack forum kusadasi escortkuşadası escortMobil Ödeme Bozdurma mobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite Çevirme