مودی صهیونیستی خدمات سرمایه گذاران کاهش پیش بینی رشد آن برای هند به 5.3 درصد

دهلی نو: مودی هند کاهش پیش بینی رشد به 5.3 درصد در سال 2020 در ضعیف تقاضای داخلی. در آن به روز رسانی در کلان جهانی چشم انداز مارس مودی گفت: شیوع ویروس به سرعت در حال گسترش خارج از چین به تعدادی از اقتصادهای بزرگ.

“این در حال حاضر به نظر می رسد که برخی حتی اگر ویروس است که به طور پیوسته موجود شیوع بیماری را تعدیل اقتصادی فعالیت های خوبی را در Q2 سال جاری ،

مودی پایه پیش بینی فرض کنیم که تعداد موارد را افزایش سطح جهان و وجود دارد خواهد بود محدودیت های مسافرتی را از طریق مه-ژوئن دوره است.

جدا از زنجیره تامین اختلالات آن نیز انتظار مصرف و سرمایه گذاری را تحت تاثیر قرار و قیمت نفت و دیگر کالاها به باقی می ماند در سراسر زمان پایین تا پایان ماه ژوئن است.

بر این اساس مودی تجدید نظر در پیش بینی رشد G20 اقتصاد به 2.1 درصد 0.3 درصد پایین تر از قبلی پایه.

چین در سال 2020 پیش بینی رشد نیز کاهش می یابد به 4.8 درصد از برآورد قبلی از 5.2 درصد است.

برای هند مودی پیش بینی رشد 5.3 درصد برای سال 2020 کمتر از 5.4 درصد تولید ناخالص داخلی توسعه پیش بینی شده در ماه فوریه با در نظر گرفتن سناریو پایه قابل توجهی جهانی به ویژه در آلمان ،

مودی گفت: پایه پیش بینی برای این سال ها بر اساس دو فرض اختلال در فعالیت های اقتصادی در نیمه اول این سال خواهد بود که توسط برخی از بهبود در جهانی کارخانه تولید و تقاضای مصرف کننده در نیمه دوم و در آب و هوای گرمتر در نیمکره شمالی در فصل بهار و تابستان خواهد شد و تضعیف گسترش ویروس.

بیشتر مودی نیز مورد تجزیه و تحلیل سناریو نزولی از ‘گسترده و طولانی مدت رکود’ در مورد افزایش قابل توجهی در coronavirus موارد یا عمومی افزایش می ترسند که این ویروس نمی تواند موجود باشد و قیمت نفت باقی می ماند در حدود 40-50 تومان برای سال 2020 است.

در چنین سناریو نزولی مودی را انتظار رشد هند به سقوط به 5 درصد در سال 2020 چین (3.7 درصد) و آمریکا (0.9 درصد).

حاکی از این است که رکود اقتصادی جهانی خطرات افزایش یافته و در آن گفت که دیگر شیوع بیماری بر فعالیت های اقتصادی, شوک تقاضا را تسلط و منجر به رکود پویایی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de