مونترال و بیمارستان در حال اجرا کوتاه در فضای 2 هفته از بازگشایی

کبک دارای دو هفته برای پاک کردن یک پرونده از COVID-19 بيمار دوره نقاهت در مونترال-منطقه بیمارستان ها و پزشکان می گویند و یا شهر سلامت-مراقبت از امکانات نمی خواهد برای آماده بازگشایی مدارس و کسب و کار.

بیمارستان در منطقه مونترال در حال حاضر در حال اجرا از تخت سه هفته پس از مقامات بهداشتی متوقف شد اعزام بیماران به استان های دراز مدت مراقبت از شبکه که در آن coronavirus همچنان به گسترش و ادعا می کنند که ده ها تن از زندگی هر روز است.

“این یک مشکل جدید و نیاز به خطاب سریع گفت:” گیلبرت بوچر سر کبک انجمن طب اورژانس متخصص.

“وجود دارد یک مقدار مشخصی از تخت اختصاص داده شده به COVID مثبت بیماران در جزیره مونترال. و کسانی که در حال کامل. هنوز هم وجود دارد دیگر تخت در بیمارستان ها که خالی هستند اما آنها کمتر و کمتر.”

مشکل بوچر گفت: نمی هجوم موارد جدید. بستری شدن در بیمارستان باید پایدار باقی مانده برای چند هفته یک نقطه دولت استفاده کرده است به آن را اعلام کرده است شیوع این بیماری تحت کنترل است.

اما در بسیاری از موارد بستری هستند از مراقبت طولانی مدت مراکز شناخته شده به عنوان CHSLDs. بیمارانی که دوره نقاهت و دیگر نیاز به مراقبت در بیمارستان را هیچ جای دیگری برای رفتن چرا که آنها هنوز هم ممکن است COVID مثبت و این مراکز در حال دست و پنجه نرم کردن با بیماری.

“ما نیاز به فضایی’

با توجه به آخرین آمار و ارقام در دسترس ساخته شده توسط سلامت استان, مقامات — که در تاریخ 1 مه — 4,280 مونترال 6,300 تخت بیمارستان بودند ، (که شامل 880 COVID-19 بيمار.)

وضعیت سخت تر کردن این جزیره است. در Laval, 486 500 تخت بیمارستان بودند که با استفاده از (86 COVID-19 نفر) و در استان کبک کانادا در جنوب مونترال 1,760 از 2000 نفر بودند در استفاده از (160 COVID-19 نفر).

پاکسازی که پرونده خواهد بود اگر انتقادی برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت می خواهد به چوب به مارس 19 جدول زمانی برای بازگشایی, مدارس ابتدایی و فروشگاه های خرده فروشی در منطقه مونترال.

“آن را به اتفاق می افتد در دو هفته آینده,” بوچر گفت: CBC News. “اگر سلول اتفاق می افتد, ما نیاز به فضا در بیمارستان برای مراقبت از کسانی که COVID بیماران است.”

ایتالیایی, توالت در حال حاضر تغییر طرح خود را یک بار. در اوایل این هفته او را به عقب رانده بازگشایی فروشگاه های خرده فروشی در مونترال بود که در ابتدا برنامه ریزی شده برای دوشنبه آینده.

او گفت: بيمارستان در منطقه مونترال شد بیش از حد شلوغ و نمی باید به اندازه کافی ظرفیت برای راحتی درمان افزایش مورد انتظار به نتیجه از کاهش سلول اقدامات شده اند که در جای خود برای بیش از یک ماه است.

وزیر بهداشت دانیل مک کین می گوید عظیم کمبود نیروی انسانی در سیستم مراقبت های بهداشتی محدود کردن چگونه بسیاری از بیماران را می توان به طور موقت بخش. (ژاک Boissinot/کانادا مطبوعات)

استان کنار گذاشته حدود 700 تخت در اطراف مونترال به عنوان موقت بهبود بخش, تبدیل, هتل ها, هاکی روی غلطک و سایت های دیگر به جای بیمارستان سرریز.

اما در روز چهارشنبه وزیر بهداشت دانیل مک کین گفت: عظیم کمبود نیروی انسانی در سیستم مراقبت های بهداشتی — بیش از 11,000 کارگران وجود ندارد و روزانه است — محدود کردن چگونه بسیاری از بیماران را می توان به این موقت بخش.

“ما باید به مکان های فیزیکی اما ما لازم نیست که پرسنل به انتقال بیشتر افرادی که در حال حاضر در بیمارستان اما چه کسی می تواند نقل مکان کرد و به مناطق بافر” McCann به خبرنگاران گفت:.

منحرف دور

به منظور کاهش فشار در مونترال و بیمارستان و بیماران در حال منحرف شده است. McCann نازل شده در روز چهارشنبه که برخی از بیماران فرستاده شده اند به عنوان دور به عنوان تروا ریویر حدود 140 کیلومتر از مونترال.

اتاق های اورژانس در منطقه مونترال نیز شلوغ تر از آنها بوده است در هفته, با توجه به وزارت بهداشت آمار بازدیدکننده داشته است هر چند هنوز هم پایین در مقایسه با همان آخرین دوره سال است.

بسیاری از آن افزایش ترافیک افرادی که تا به حال اجتناب ER در ابتدا از همه گیر زیرا آنها ترس از ابتلا به این ویروس گفت: François de چاپلین اورژانس پزشک در مرکز بهداشت دانشگاه مک گیل.

بستری شدن در بیمارستان باید پایدار باقی مانده برای چند هفته یک نقطه دولت استفاده کرده است به آن را اعلام کرده است شیوع این بیماری تحت کنترل است. (رایان Remiorz/کانادا مطبوعات)

“بسیاری از مردم در حال حاضر تحقق آنها نمی تواند به تعویق انداختن سلامت خود را به مسائل دیگر” د چاپلین گفت. “ما شاهد بسیاری از بیمارانی که نادیده گرفته شود نشانه های خود را برای مدت طولانی مانند درد قفسه سینه و آنها به طور ناگهانی در حال حاضر با تمام عیار MIs [حملات قلبی].”

اما ده چاپلین همچنین گفت این مهم است برای نگه داشتن بیمارستان از عامل 100 درصد ظرفیت به طوری که آنها قادر به جذب یک پتانسیل هجوم موارد جدید هنگامی که سلول اقدامات برداشته می شوند.

“این خواهد بود دشوار به پلیس [بهداشت عمومی دستورات] در حالی که شما در حال باز شدن مدارس و فروشگاه ها. و ما نگران بالقوه افزایش, انتقال,” او گفت:.

کبک بهداشت عمومی مدیر Horacio اررودا گفت: این وضعیت در مونترال و بیمارستان و در حالی که پایدار است که هنوز هم در مورد.

“ما هنوز هم اتاق را برای مانور” او به خبرنگاران گفت: در چهار جلسه. “اما ما دوباره ارزیابی اعداد در طول هفته است.”

ایتالیایی, توالت بود حاضر نیست در روز چهارشنبه در کنفرانس خبری.

دکتر نادیا علم جورج تاون, Ont., توضیح می دهد که چگونه یک سالمند بیمار نمی خواهد کار بر روی یک دستگاه تهویه و چگونه کودکان خود می ترسند که او بیش از حد ممکن است مریض است. 10:28

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de