فرماندار مونتانا سفارشات ساکنان به ماندن در خانه به عنوان دولت اعلام کرد اولین COVID-19 مرگ

فرماندار مونتانا دستور ساکنان به ماندن در خانه در میان COVID-19 pandemic به عنوان دولت گزارش اول خود را با مرگ از بیماری است.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین و ایجاد یک جهانی همه گیر.

رژیم صهیونیستی. استیو بولاک در بخشنامه (pdf) نیاز به مونتانا ساکنان به ماندن در خانه با استثنا ضروری برای سفرهای گرفتن تجهیزات لازم مانند مواد غذایی, درگیر شدن در فعالیت در فضای باز مانند پیاده روی و مراقبت از دیگران و مانند یک عضو خانواده است.

“در مشورت با کارشناسان بهداشت عمومی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و اورژانس مدیریت حرفه ای من تعیین کرده اند که برای محافظت از بهداشت عمومی و ایمنی انسان ضروری است به حداکثر میزان ممکن است افراد ماندن در خانه یا در محل اقامت” بولاک در بیانیه ای گفت.

“شکی نیست که COVID-19 است و باعث بسیاری از مشکلات. آن را نیز باعث باور نکردنی سختی برای ما خط مقدم پزشکان و پرستاران و سایر کارکنان بیمارستان در سراسر کشور است.”

همه تجمعات که غیر ضروری در خارج از منزل و یا محل اقامت ممنوع است, صرف نظر از اندازه, اگر افراد دنبال نمی تواند اجتماعی فاصله اندازه گیری اقامت حداقل شش فوت دور از سایر افراد است. کسب و کار است که باقی می ماند باز هم باید به دنبال های اجتماعی که فاصله راهنما.

این بخشنامه که می رود به اثر در 12:01 صبح در مارس 28 و می رود از طریق مارس 10, همچنین مقرر بسته شدن همه کسب و کار تلقی غیر ضروری. ضروری کسب و کار عبارتند از: فروشگاه های فروش مواد غذایی و دارو کسب و کار درگیر در تولید مواد غذایی و نوشیدنی ها, و رسانه ها.

Epoch Times Photo
انتقال تصویر میکروسکوپ الکترونی از CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus یا SARS-CoV-2 جدا شده از یک بیمار است. عکس منتشر شده 10 مارس سال 2020 است. (NIAID)

بسته شدن مدارس نیز تمدید از طریق آوریل 10.

قوانین جدید هستند “اجرا توسط دادستان کل DPHHS یک شهرستان دادستان یا سایر مقامات محلی زیر جهت شهرستان, وکیل” با توجه به بخشنامه.

مدت کوتاهی پس از این بخشنامه صادر شد بولاک تایید مرگ برای اولین بار از COVID-19 در دولت است.

“من دل به یاد بگیرند که از مونتانا اولین مرگ ناشی از COVID-19. به خصوص در این زمان مونتانا واقعا یک شهر کوچک—این اخبار بازدید ما سخت است اما ما در این با هم. من و خانواده ام ارسال ما عشق و حمایت خانواده و دوستان و جامعه از هموطنان ما Montanan,” بولاک در بیانیه ای گفت.

بدون اطلاعات شناسایی فرد منتشر شد.

مونتانا 90 تایید موارد این ویروس با هفت نفر از کسانی که در بیمارستان بستری است.

بولاک سابق دموکراتیک ریاست جمهوری مدعی است در حال اجرا برای آمریکا کرسی های برگزار شده توسط سناتور. استیو Daines (R-Mont.).

دنبال Zachary در توییتر: @zackstieber

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im