هیولا طوفان قطع وانواتو را در جنوب استان

CYCLONE PREPARATIONS. Locals walk past boarded up shops in Vanuatu's capital of Port Vila on April 6, 2020 ahead of Tropical Cyclone Harold. Photo by Philippe Carillo/AFP

طوفان آماده سازی. مردم محلی در گذشته راه رفتن و سوار کردن مغازه ها در وانواتو در پایتخت از پورت ویلا در 6 آوریل سال 2020 پیش از گردباد گرمسیری هارولد. عکس از فیلیپ Carillo/AFP

پورت ویلا وانواتو – مرگبار اقیانوس آرام طوفان قطع لینک ارتباطی به وانواتو در جزایر سلیمان در سهشنبه, آوریل 7 با کمک مقامات گفت که آنها تا به حال قبر نگرانی برای ساکنان در مناطق دور افتاده.

Tropical Cyclone هارولد که ادعا 27 زندگی می کند که آن را از طریق جزایر سلیمان در هفته گذشته به شدت انتقاد کرد وانواتو را در استانهای شمالی یک شبه به عنوان یک مقیاس-شکوه دسته 5 superstorm.

صلیب سرخ وانواتو دبیر Jacqueline de Gaillande گفت: cyclone, بسته بندی بادها تا 235 کیلومتر در ساعت (145 کیلومتر در ساعت) را پایین آورده و ساختمان های ناشی از جاری شدن سیل.

“ما نمی توانیم برای برخی از آسیب است چرا که ارتباطات را,” او گفت:, و اضافه کرد که به روز رسانی های اخیر بودند رسانه های اجتماعی پست از دوشنبه شب.

“آنها نشان داد بسیاری از آسیب اما ما هیچ تعداد تلفات نشده است.”

آخرین رده-پنج طوفان وانواتو گردباد پم در سال 2015 پهن پورت ویلا به کشته شدن 11 نفر و از بین برود تقریبا دو سوم از این کشور ظرفیت های اقتصادی.

د Gaillande گفت: ویلا فرار بدترین هارولد اما او می ترسید برای کسانی که در مناطق شمالی بیشتر است که با مته سوراخ کردن آن فشار.

“من بسیار نگران” او گفت:.

“در وانواتو در خانه ساخته شده است به شدت و من می ترسم وجود خواهد داشت مقدار زیادی از افرادی که اموال خود را از دست داده و لازم نیست جایی برای اقامت.”

د Gaillande گفت: یک عامل پیچیده در تلاش های امداد رسانی شد سفر از محدودیت های اعمال شده برای کمک به وانواتو باقی می ماند و یکی از چند مکان با تایید COVID-19 موارد است.

مقامات در پورت ویلا باید مهر و موم کردن مرزهای بین المللی و ممنوع اینتر-جزیره سفر به حداقل رساندن شانس این ویروس در حال گسترش است.

د Gaillande گفت: این بدان معنی است که سازمان نمی تواند ترتیب پروازهای داخلی به طوفان-مناطق ضربه به انجام ارزیابی آسیب و در منابع.

2015 گردباد موجب عمده بین المللی تلاش های امدادی اما در یک عملیات مشابه در حال حاضر اجرا می شود خطر ابتلا به وارد کردن ویروس به یک کشور که فاقد زیرساخت های بهداشت و درمان برای مقابله با حتی شیوع خفیف.

طوفان هارولد در حال حاضر باعث آسیب گسترده در جزایر سلیمان که در آن اینتر-جزیره کشتی نادیده گرفته و هشدار آب و 27 نفر کشته شدند پس از شسته شدن آن عرشه مخصوص ماشینها ممنوع.

مدلسازی اولیه روز شنبه حاکی از آن ادامه مسیر جنوب شرقی عبور جنوبی و فیجی به عنوان یک دسته چهار شنبه و ضعف به دو دسته آن را به عنوان برس تونگا در روز بعد.

اما طوفان سیستم در حال حاضر ثابت شده غیر قابل پیش بینی با پیش بینی در ابتدا انتظار آن را تنها به رسیدن به سه دسته قبل از petering ،

فیجی در روز سه شنبه قبل از emptively صادر طوفان هشدار برای آن southern islands هشدار از دریاهای آزاد و آسیب رساندن به باد نیروی باد. – Rappler.com

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de