دهلی نو: یک زن برقع بازداشت شده بود روز چهارشنبه در دهلی شاهین باغ پس از ضد کا معترضان او را گرفتار درخواست “بیش از حد بسیاری از سوالات”, پلیس گفت:. این زن مشخص شد که جناح راست YouTuber Gunja کاپور.

Gunja کاپور توصیف خودش در توییتر رسمی اداره به عنوان سرپرست از کانال یوتیوب “حق روایت’. او پس از نخست وزیر نارندرا مودی در توییتر.

به گفته پلیس و معترضان در شاهین باغ تبدیل مشکوک پس از آن زن پرسید: “بیش از حد بسیاری از سوالات” به آنها. شاهین باغ است که کانون تظاهرات در برابر بحث تابعیت (اصلاح قانون) و یا کا.

او گرفتار شده بود توسط برخی از زنان معترض پس از شناسایی او به عنوان YouTuber Gunja کاپور. این حادثه منجر به اغتشاش در شاهین باغ, یک مقام ارشد پلیس گفت:.

زن گرفته بود به Sarita Vihar ایستگاه پلیس که در آن هویت خود را شد مسلم او گفت:.

او سوال شد و اجازه او اضافه شده است.

برخی از معترضان ادعا که Gunja کاپور بود ضبط فیلم بر روی تلفن همراه خود را.

در بیانیه صادر شده پس از این حادثه کاپور ادعا کرد که در فوریه 3, هنگامی که او رفته بود برای یک اخبار تلویزیون بحث در جامع Millia اسلامی دانشگاه او را تعقیب می کردند در کمتر از 20 دقیقه و با مردم بودند حاضر به صحبت کردن با آنها.

کاپور ادعایی که پس از یک زن روزنامه نگار از یک کانال جدید به تازگی به “سبزه” در شاهین باغ او تصمیم گرفت برای همین یک burkha به طوری که “آنها (معترضان) ممکن است راحت تر به صحبت می کنند” ،

“اما هنگامی که هویت من نازل شد آنها manhandled من,” او اضافه شده است.

کاپور گفت که او رفته بود به سایت برای یک “داستان” برای کانال یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im