مدرن ‘آنفولانزا بازی’: چگونه Dirk Nowitzki ذخیره دالاس در سال 2011 نهایی

MAVS LEGEND. Dirk Nowitzki battles the flu in the 2011 NBA Finals against Miami's Big 3. Photo from NBA's Twitter account (@NBA)

MAVS افسانه است. Dirk Nowitzki جنگ آنفلوآنزا در سال 2011 NBA نهایی در برابر میامی بزرگ 3. عکس از NBA حساب توییتر (@NBA)

MANILA, Philippines – The docuseries آخرین رقص برجسته داستان پشت مایکل جردن افسانه ای “Flu Game” در بازی 5 از سال 1997 NBA Finals.

با هفت بازی از سری بازی های گره خورده در دو بازی هر کدام “هوا” اردن کاهش یافته و 38 امتیاز در 44 دقیقه به کمک شیکاگو بولز برنده شدن در مقابل دشمن و یوتا جاز پایه فن در سالت لیک سیتی با وجود مبارزه با بد مورد مسمومیت غذایی را از شب قبل.

تصویر از عرق خیس اردن سقوط در تیمی Scottie Pippen اسلحه پس از آب بندی 3-2 سری سرب سوخته شده را در ذهن طرفداران بسکتبال جوان و قدیمی به طور یکسان.

این بود که نه تنها “Flu Game” که سمان میراث یک افسانه NBA.

بازگشت در سال 2011 دالاس ماوریکس آیکون Dirk Nowitzki تا به حال نسخه خود را از مبارزه با بیماری در اکثر نابهنگام وضعیت قابل تصور است.

در واقع این یک بازی افزایش قد و قامت خود را از فقط یکی دیگر از لیگ سوپراستار به گواهی تمام وقت ،

ساحل جنوبی supervillains

در سال 2010 offseason, تمام, توجه, هر دو خوب و بد نسبت به جذب گرمای میامی که به تازگی کشیده در حال حاضر بدنام “3” تیم تا سال 2003 NBA All-Stars, LeBron James, Chris Bosh و وطنی قهرمان Dwyane Wade.

جیمز تا به حال فقط وعده داده شده حدود 8 NBA با خانه جدید خود را پس از تبدیل پشت خود را در زادگاه خود از کلیولند بسیار به خشونت ترس از Cavalier طرفداران.

حقه بازی در دست چپ تورنتو رپتورز پس از 7 سال به صورت تقریبا همین دلیل جیمز بود: عدم قهرمانی-کالیبر کمک کند.

در ضمن Nowitzki شد دیرین بخشی از یکی دیگر از نیروگاه های حق رای دادن است که فقط به نظر می رسد نمی تواند آن را به نفع خود تمام مانند یوتا جاز و هیوستون راکتس است.

مانند جیمز و Bosh آلمان ستاره بود بر بی قراری سال-شکار طولانی برای اولین بار عنوان NBA منهای کل “ترک برای مراتع سبزتر” schtick.

به عنوان هر دو تیم شده راه خود را به سال 2011 پلی آف تمام توجه بود و به طور طبیعی در این همه جدید تیم نخبگان است که تقریبا همه متنفر بودم – یک “superteam” اگر شما خواهد شد.

گرما مسجل 2 دانه در کنفرانس شرق – یک underachievement با جدید خود را رفیع استاندارد – در حالی که ماوریکس مسجل 3 دانه از غرب.

پس از آن آنها نیست و حتی جلب بیشترین توجه را در خانه خود در ایالت تگزاس است. که افتخار متعلق به سان آنتونیو اسپرز که دستگیر 1 دانه با چشمگیر 61-21 رکورد.

هر دو میامی و دالاس رفت معمول خود را کسب و کار در دور اول. گرما تبحر طریق 7-کشت فیلادلفیا در 5 بازی در حالی که ماوریکس سیم پورتلند در 6.

با این حال در دور دوم دالاس چیزی که در واقع هدایت دور برخی از توجه میامی است که به هیچ وجه آسان feat: آنها حذف مدافع عنوان قهرمانی مسابقات لس آنجلس لیکرز شامل کوبه برایانت و Pau Gasol در یک رفت و برگشت 4-0.

رقابت بازگشایی شد

به عنوان هر دو تیم رفت و عمیق تر به postseason روشن بود که این دو مورد علاقه های شما به ملاقات برای یک شات در این جایزه است.

گرما humiliated شیکاگو بولز یک تیم است که امن لیگ-بهترین 62-20 رکورد با تشکر از جدید خود را Derrick Rose MVP, فقط در 5 بازی در حالی که ماوریکس نیز کار نور از بالا و آمدن شهر اوکلاهما تندر تیم ملی به رهبری 3 آینده MVPs.

و پس از آن به تصویب رسید که برای اولین بار در 5 سال گرما و ماوریکس یک ملاقات دیگر در NBA نهایی مرحله.

میامی در این زمان برگزار تاریخی استفاده پس از اعزام دالاس در 6 بازی در سال 2006 با تشکر غالب اگر نه بحث برانگیز Finals MVP عملکرد در اب راه رفتن.

با وجود به طور متوسط یک چشم ظاهر 34.7 امتیاز در هر بازی که در سری وید بود ملاقات با فهم انتقاد پس از او اهدا شد متناوب 46 free-پرتاب تلاش در محوری بازی های 5 و 6.

برای مقایسه دالاس رو 48 رایگان-پرتاب تلاش به عنوان یک تیم در همان محدوده.

همانطور که انتظار می رود Nowitzki و ماوریکس تا به حال چیزی جز رستگاری در ذهن خود را به عنوان آنها مواجه شده و حتی نسخه بهتر از این تیم که به کشته شدن خود را به عنوان امید 5 سال قبل.

فیلدینگ یک تیم laced با ستاره ها در کاهش, مانند 38 ساله Jason Kidd, a 33-year-old جیسون تری و 32 ساله Shawn Marion دالاس به مبارزه طلبیده شانس و تقسیم دو بازی اول در میامی 1-1.

با تشکر از پیر 2-3-2 فرمت Mavericks تا به حال شانس به مهر و موم معامله در خانه برای آینده 3 بازی. تمام شد به خوبی و یا به طوری که آنها فکر می کردم.

یک ‘بیمار’ شوخی

رو به یک سطحی از بوس عادت کرده بودند تمام فصل طولانی میامی به سرقت برده بازی 3 بر مخالفان خود خانه طبقه 88-86 لطف 29-نقطه فوران از وید که سکوت هیاهو دالاس پایه فن.

همه چیز از بد به بدتر برای ماوریکس ورود به بازی 4 به عنوان Nowitzki گرفتار آنفولانزا مانند علائم فقط به تیم خود مواجه شد احتمال سقوط 1-3 در سری 7 بازی.

در حال حاضر احساس بسیار با اعتماد به نفس از شانس خود را برای برنده شدن جیمز و وید شد و پس از آن گرفتار شده توسط دوربین خدمه قبل از tip-off احتمال گرفتن یک شوخی زخم زدن در Nowitzki وضعیت.

“این آب و هوا و مرد” جیمز گفت: در بین چه شبیه جعلی سرفه. “آب و هوا دیوانه” پاسخ خندان وید که او نیز جعلی سرفه.

سرنوشت آن را به نظر می رسد زنده بود و به خوبی آن روز.

پس از ماوریکس trailed توسط بسیاری به عنوان 9 امتیاز 65-74 با 10 دقیقه باقی مانده در 4 چهارم Nowitzki خستگی ناپذیر متهم به سبد و گل 10 از 21 امتیاز در فینال 8:42 به دالاس 3-نقطه سرب 84-81 با 15 ثانیه به سمت چپ.

تری اضافه شده در پایان لمس کردن رایگان-پرتاب به عنوان Mavericks فرار با یک 86-83 پیروزی به کراوات سری در دو بازی هر کدام.

Nowitzki آنفولانزا و همه را تحمل 39 دقیقه از عمل خود را برای 21-نقطه تفرج در حالی که کاملا سالم جیمز سقوط تخت با شرم آور 8-نقطه تفرج در 45 دقیقه بر روی زمین است.

که تمام حرکت ماوریکس مورد نیاز به عنوان آنها whooped گرما متقاعد کننده در صفحه اصلی در بازی 5 112-103 و دوباره در میامی به عنوان مهر و موم بازی 6 پیروزی 105-95.

با آنفلوآنزا در حال حاضر در آینه یک reinvigorated Nowitzki به طور متوسط 25 امتیاز در دو بازی بعدی در مسیر به نام بودن بی چون و چرای Finals MVP پنجم قدیمی ترین در تاریخ NBA.

و غیره, تاریخ ساخته شده بود. دالاس برنده اولین و تا کنون تنها عنوان در تاریخ حق رای دادن پس از ضرب و شتم یک نخست superteam با پیری هسته ای که تا به حال هیچ قبل از مسابقات قهرمانی سخت افزار به رخ کشیدن.

Nowitzki سپس صرف بقیه عمر خود را در سالن از شهرت حرفه ای در دالاس قبل از بازنشستگی به عنوان یک لیگ های مورد علاقه در سال 2019 و عبور مشعل به آینده بین المللی superstars لوکا Doncic و Kristaps Porzingis.

تا به حال Nowitzki تحویل داده نمی شود که در طول یک سرنوشت ساز بیماری-سرند شب خائنانی ممکن است پیروز در حالی که او ممکن است به خوبی بازنشسته و بدون عنوان به بالا خود ستارگان رزومه.

“Dirk Nowitzki Hall of Famer” هنوز هم برای تلفن های موبایل خوب در پایان اما “Dirk Nowitzki قهرمان Hall of Famer” آیا بهتر حلقه به آن است. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de