موبایل افسانه های لیگ برتر به سر این ممکن است

فصل 5 MPL خواهد بود powered by Smart Communications, Inc.

منتشر شده 12:25 PM, مارس 29 سال 2020

به روز شده در 12:25 بعد از ظهر, مارس 29 سال 2020


در همکاری با

[یادداشت سردبیر: این حرکت بخشی از Smart Communications, Inc. تعهد به رشد eSports در فیلیپین. در زیر مطبوعاتی خود را.]

مانیل فیلیپین در تلاش برای حمایت از این کشور eSports صحنه با وجود زمان COVID-19 بحران, تلفن همراه, ارائه دهنده خدمات Smart Communications, Inc. رسما اعلام کرد که فصل 5 از تلفن همراه Legends لیگ حرفه ای (MPL) خواهد شد و این ممکن است.

فصل 5 MPL خواهد شد که پخش آنلاین برای طرفداران فیلیپینی را اجرا خواهد 4-6 هفته از فصل در ماه مه 1-3, 8-10 و 15-17. گراند فینال این مسابقات برنامه ریزی شده است ممکن است 29-31.

آخرین MPL فصل ساخته شده است ممکن است با هوشمند جدید همکاری با موبایل Legends: Bang Bang توسعه دهنده و ناشر شانگهای Moonton تکنولوژی به عنوان بخشی از تعهد خود نسبت به رشد eSports در فیلیپین. هوشمند است که قبلا با همکاری Moonton به قدرت گذشته Mobile افسانه حوادث.

هوشمند تلاش در تأمین eSports جامعه نیز در به رسمیت شناختن چگونه موبایل افسانه ها و بازی های دیگر نگه دارید فیلیپینی متصل در طول این همه گیر اجازه می دهد آنها را به معاشرت و پیوند بیش از مورد علاقه خود را بازی.

تلفن همراه بازیکنان و طرفداران را وادار به لذت بردن از بهترین تجربه بازی با هوشمند سریع ترین و ترین به طور گسترده ای در دسترس از شبکه های LTE به عنوان ذکر شده توسط ما بر اساس اینترنت تلفن همراه تجزیه و تحلیل و بینش شرکت Opensignal. در سطح بین المللی مشهور اینترنت تست شرکت Ookla® نیز به نام Smart فیلیپین’ Speedtest جوایز برنده برای شبکه تلفن همراه با سرعت برای 2019.

هوشمند مشترکین می توانند جریان های تلفن همراه Legends لیگ حرفه ای فصل 5 در Facebook بازی با گیگا بازی 99, که همراه با 2 گیگ دیتا 1 گیگابایت بازی در تمام طول روز برای موبایل افسانه و Facebook بازی برای هفت روز! به سادگی شماره گیری *123# را انتخاب کنید و گیگا بازی در حال حاضر!

برای به روز رسانی بیشتر و اطلاعات در موبایل افسانه حوادث مانند هوشمند ارتباطات در Facebook و follow @LiveSmart در Instagram و توییتر. – Rappler.com


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im