Mnuchin: ما اقتصاد را واقعا به گزاف گویی’ در تابستان سال

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin روز یکشنبه گفت که او انتظار دارد که اقتصاد ایالات متحده خواهد شد “واقعا گزاف گویی” پس از ایالات متحده شروع به بازگشایی اقتصاد در ماه های آینده.

Mnuchin گفت که او پیش بینی کرد که ریختن تریلیون دلار در بودجه فدرال در پاسخ به CCP (دیروز) ویروس همه گیر خواهد پرداخت کردن به اقتصاد می آید خروش دوباره در ماه های تابستان.

“من فکر می کنم که ما شروع به بازگشایی اقتصاد در ماه های مه و ژوئن, شما در حال رفتن برای دیدن اقتصاد واقعا به گزاف گویی در ژوئیه, اوت, سپتامبر,” Mnuchin گفته فاکس نیوز یکشنبه.

“و ما با قرار دادن در یک مقدار بی سابقه ای مالی کمک به اقتصاد” او ادامه داد. “شما در حال دیدن تریلیون دلار است که ساخت راه خود را به اقتصاد و من فکر می کنم این است که تاثیر قابل توجهی.”

سنا هفته گذشته مذاکره $484 میلیارد CCP ویروس امداد بسته که شامل کمک های اولیه برای کسب و کارهای کوچک, بیمارستان ها, و بودجه برای افزایش CCP ویروس تست.نزدیک به نیم تریلیون دلار بسته اضافه شده به 2.2 تریلیون دلار بسته نجات توسط کنگره تصویب در ماه گذشته برای کاهش اثرات اقتصادی این بیماری همه گیر.

Mnuchin ارزیابی عنوان یک پیش بینی از گلدمن ساکس که کلی تاثیر جهانی CCP ویروس خواهد بود چهار بار بدتر از سقوط اقتصادی سال 2008 و همچنین به عنوان دفتر بودجه کنگره (CBO), پیش بینی درباره نرخ بیکاری بالا—16 درصد در سه ماهه سوم و پایین تولید ناخالص داخلی. حتی در سال آینده CBO می بیند نرخ بیکاری هنوز هم به طور متوسط بالاتر از 10 درصد است.

یک رکورد 26.5 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری از اواسط ماه مارس و خرده فروشی homebuilding و ضریب اطمینان مصرف کننده باید تمام حفره حفره. قبل از همه گیر زده ایالات متحده نرخ بیکاری بوده است معلق در هوا در 50 سال اخیر از 3.5 درصد است.

“همه این مدل ها بر اساس سلامت مفروضات چگونه به سرعت ما بازگشایی بنابراین ما ببینید” Mnuchin گفت. “به عنوان کسب و کار شروع به باز شما در حال رفتن به طرف تقاضا در اقتصاد دوباره بجای اول برگشتن.”

نظرات خود را به میان آمد از هشدارهای کاخ سفید, مشاور اقتصادی, Kevin Hassett در مورد تاثیر و اثرات طولانی مدت از CCP ویروس همه گیر.

“اشتباه نکنید این واقعا وضعیت قبر,” Hassett گفت: ABC ‘این هفته’ روز یکشنبه.

“این بزرگترین شوک منفی که اقتصاد ما, من فکر می کنم تا به حال دیده می شود. ما قصد داریم به دنبال در یک نرخ بیکاری است که با نزدیک شدن نرخ است که ما در طول رکود بزرگ” او گفت:.

Hassett اضافه شده است که سطح بدهی به یک نقطه که در آن “می توان آن را در دراز مدت منفی برای رشد” است که باید با آن برخورد همراه با کوتاه مدت محرک در مرحله بعدی اقدام قوه مقننه.

“دوباره, شما باید درک کنند که این بی سابقه است شوک به اقتصاد است که ما در حال رفتن به دنبال در سه ماهه دوم منفی رشد تولید ناخالص داخلی که احتمالا در شمال منهای 15 منهای 20 درصد” او ادامه داد.

“این بزرگترین شوک منفی است که ما دیده ایم پس از جنگ جهانی دوم و با این نوع از اورژانس خبر خوب این است که ما باید این دو حزبی اقدام, این, build-a-bridge-به-که-دیگر-اما هنوز هم وجود دارد برای رفتن به heck از بسیاری از مشکلات دیگر که پاپ تا.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته تکرار Mnuchin این دیدگاه که اقتصاد ایالات متحده خواهد آمد “قوی تر از همیشه قبل از.” رئیس جمهور گفت که ریختن پول به مبارزه با CCP ویروس بود حرکت لازم قادر به بازگشایی اقتصاد است.

“ما تا به حال بزرگترین اقتصاد در تاریخ جهان…و ما تا به حال به آن نزدیک است. در حال حاضر ما در حال رفتن به آن را دوباره باز” رئيس جمهور گفت: در آوریل 22. “ما در حال رفتن به فقط به عنوان قوی یا قوی تر است. اما شما مجبور به صرف مقداری پول به آن را به عقب باز است.”

رادیو فردا کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de