در طول چند ماه گذشته وجود داشته است بیش از 4.4 میلیون دلار در سطح جهانی و تایید موارد COVID-19 و بیش از 300 ، 000 مرگ و میر متصل شده به بیماری ناشی از رمان coronavirus.

برخی وجود دارد — یک اقلیت کوچک — که مسابقه این واقعیت است که وجود دارد مرگبار, بیماری های عفونی در حال گسترش در اطراف این سیاره و یا که شی به تلاش جهانی برای سعی کنید برای به حداقل رساندن گسترش و تلفات.

برخی از آنها حتی به اعتراض برخی از مستند اقدامات است.

کارشناسان می گویند دلایل متعددی وجود دارد که حساب برای شک و تردید در مورد این بیماری همه گیر از جمله:

  • نصب نا امیدی به خاموش شدن ناگهانی همچنان;
  • تفکیک اعتماد به دولت بیش از مسائل از جمله تغییرات در ماسک سیاست;
  • مقاومت به گفته آنچه به انجام;
  • شکاف در یک مهارت تماس روانشناسان شناختی پختگی که مردم کمک می کند تا تشخیص دهد چه چیزی درست یا نادرست است.

در حالی که برخی از تشابه می تواند کشیده شده بین شک و تردید در مورد زمان همه گیر و بازجویی از انسانی تغییر آب و هوا یا اثربخشی واکسن یک تفاوت بزرگ این است که علم در اطراف همه گیر است که هنوز هم در حال ظهور گفت: تیموتی Caulfied یک کانادا صندلی پژوهش در سلامت و سیاست در دانشگاه آلبرتا در ادمونتون.

“آن متفاوت است که در اینجا ما باید علم این است که هنوز هم در شار,” او گفت:. “شما باید عمومی سازمان بهداشت و درمان که در حال تلاش برای انجام بهترین خود را با علم است که هنوز هم در حال ظهور است.”

سرخوردگی با تقریبا دو ماه مستند که ترک کرده است بسیاری از مردم در تنگه وخیم مالی باعث شده است تا برخی از اعتراض به, خواستار بازگشایی اقتصاد است. (مهرداد Nazarahari/CBC)

و هنگامی که مقامات متفاوت ارائه مشاوره به عنوان زمانی رخ داد که سلامت عمومی و نمایندگان دولت در ابتدا گفت: ماسک نیاز ندارد به توسط عموم مردم و سپس بعد از آن پیشنهاد شده ممکن است صدمه دیده است برای همین آنها را در آن می تواند به تضعیف اعتماد در دولت کولفیلد گفت.

Risa Horowitz بصری و رسانه ای هنرمند و استاد در هنرهای تجسمی در دانشگاه رجینا گفت: پیام های مخلوط از همه طرف می آیند و نه فقط دولت.

“من نا امید شده توسط مخلوط پیام منتشر شده توسط کانال های رسمی در مورد استفاده از ماسک توسط عموم مردم در طول همه گیر” او گفت:. “پیام منتقل شده بسیاری از ژانویه است و هنوز هم واگرا در سراسر کانال.”

سازمان دیده بان | برخی از آمریکایی ها در حال رشد بی تاب میان اقتصادی shutdown:

برخی از آمریکایی ها در حال برگزاری تظاهرات به فراخوان برای بازگشایی اقتصاد است. 2:17

‘این است گیج کننده’

گفت Horowitz, عمومی شد توصیه به نگه داشتن N95 ماسک برای کارگران خط مقدم و فقط ماسک می پوشند اگر آنها بیمار یا مراقبت از کسی که بیمار بود.

پس از آن پیام منتقل شده به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و سازمان بهداشت و درمان توصیه پارچه پوشش صورت برای همه ،

بهداشت و درمان کانادا در حال حاضر توصیه می کند که در خانه صورت پوشش شده اند ثابت شده برای محافظت در برابر ویروس اما می تواند یک اندازه گیری اضافی برای جلوگیری از یک قطرات تنفسی از گسترش به دیگران است.

سازمان بهداشت جهانی روشن ماه گذشته که ماسک پزشکی باید محفوظ است برای مراقبت از سلامت کارگران.

شهردار مونترال گذرد پلانت و دکتر Horacio اررودا مدیر بهداشت عمومی forQuebec پوشیدن ماسک های خانگی آنها به عنوان راه رفتن با رسانه ها در مونترال. انتقال پیام در مورد اینکه آیا یا نه مردم باید به پوشیدن ماسک دارای سوخت سردرگمی و شک و تردید. (CBC/Radio-Canada)

“این است گیج کننده و در آن نه تنها منجر به سرخوردگی بلکه به بی اعتمادی” گفت: هوروویتس. “اگر کارشناسان ما تکیه می کنند به ما اطلاع هستند و نه ساده در مورد توصیه های ارائه شده و دلایل که چرا مردم مثل من در نهایت احساس infantilized و تردید در مورد همه مشاوره داده می شود.”

اضافه کردن به نا امیدی شده است تاثیر مخرب اقتصادی خرید اینترنتی از خاموش کردن کسب و کار و موسسات. کانادا از دست داد نزدیک به دو میلیون شغل در ماه آوریل به تنهایی و اقتصاد آن پیش بینی شده است به کوچک شدن با 6.2 درصد در سال جاری.

مرتب سازی واقعیت از دروغ

کولفیلد که مطالعات اطلاعات غلط و دروغ گفت: وجود اعتماد در علم به طور کلی, اما برخی از مردم ممکن است با استفاده از عدم قطعیت در برخی از جنبه های این پژوهش برای حمایت از موقعیت خود را به عنوان سرخوردگی خود را مانت با کروناویروس پاسخ.

اما یکی دیگر از دلایل که چرا برخی از مردم ممکن است باور تئوری های اثبات نشده در مورد ریشه ها و یا گسترش ویروس و یا رفتار در راه است که آنها را در معرض خطر مانند حضور در یک اعتراض در زمانی که مقامات بهداشتی در حال گفتن مردم به جمع.

این مربوط به چیزی تماس روانشناسان شناختی پیچیده — و یا توانایی به فکر می کنم منطقی در مورد یک موضوع می گوید: Gordon Pennycook یک روانشناس و استاديار در دانشگاه رجینا.

“این یک اساس هوش” Pennycook گفت: از این مدت است. “وجود دارد که فقط برخی از افرادی که فقط بهتر بدانند چه چیزی درست یا نادرست است.”

انتقال پیام در اطراف برخی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش ویروس را ترک کرده است برخی از سوال بهداشت عمومی ارشاد. در اینجا معترضان مخالف میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer را stay-at-home منظور نشان دادن در خارج از دولت و کنگره آمریکا در لنسینگ. (متی Dae اسمیت /مجله امور خارجه لانسینگ/آسوشیتد پرس)

 

عوامل بسیاری وجود دارد که به بازی می آیند زمانی که بحث در مورد پیچیدگی شناختی: چگونه پذیرای شما هستند به اطلاعات ارائه شده به شما; آیا یا نه شما سوال خود را شهود; چگونه به خوبی شما را در درک احتمالات; و چگونه دانش شما را در مورد برخی از زمینه اصول علمی.

“شما می توانید فکر می کنم در مورد آن را به عنوان یک نوع از روان جعبه ابزار است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به تشخیص بین درست و غلط در جهان” گفت: Pennycook که نوشت: 2015 کاغذ در توانایی تشخیص دروغ.

آن کسانی که ابزار است که کمک به مردم بی اعتماد از نظریه ها که به نظر می رسد به پرواز در صورت از حس مشترک و یا شده اند که افشا و خنثی توسط دانشمندان مانند ادعا می کنند که با قرار دادن فلفل در سوپ و یا تزریق مواد ضد عفونی کننده را دفع COVID-19.

تفسیر اعداد

کولفیلد گفت: یکی از بیشتر به چالش کشیدن همه چیز در مبارزه با اطلاعات غلط است “scienceploitation” که در آن مردم سوء استفاده از شبه علم واقعی علمی شرایط است که می تواند به من قرض بدهید اعتبار بیشتر برای مشاوره.

“آن را می شود بسیار دشوار است برای به اذیت کردن آنچه واقعی است و آنچه واقعی نیست زمانی که شما در حال صحبت کردن در مورد [چیزهایی مانند] این میکروبیوم و شما در حال صحبت کردن در مورد فیزیک کوانتوم.”

حساب و چگونه مردم در فرایند اعداد است که همیشه عقلانی نیز عوامل را چگونه حقایق در مورد این بیماری همه گیر تفسیر هستند.

“ما نمی تکامل را بلافاصله درک مقادیر گفت:” Pennycook.

برای مثال در سال 2004 زلزله و پس از آن سونامی در اندونزی ادعا کرد بیش از 200,000 زندگی می کند. آن را تحت پوشش در سراسر جهان و بدستآمده قلبی پاسخ و کمک از دولت ها و مردم در سراسر جهان است.

جهانی مرگ و میر از این بیماری همه گیر پیشی گرفته است 300,000 اما ممکن است ضربه های عصبی در همان شیوه ای در میان کسانی که به طور مستقیم نهفته است.

“اگر این یک فاجعه طبیعی شما خواهد بود به طور کامل پریشان,” Pennycook گفت.

اعداد نیز به بازی در راه های مختلف است. برای مثال اگر پیش بینی های که میلیون ها نفر از مردم در حال رفتن برای مردن از COVID-19 و به جای آن معلوم می شود صدها نفر از هزاران برخی از مردم ممکن است بپرسید که به معنی ویروس است که به عنوان جدی نیست که ما در ابتدا فکر می کردم که در واقع آن هنوز هم شمار قابل توجهی خطر است.

کبک برتر فرانسوا ایتالیایی, توالت را نشان می دهد گرافیک مربوط به COVID-19 مرگ و میر در طول یک کنفرانس خبری در آوریل 28. زمانی که پیش بینی نمی نوبه خود دقیقا به عنوان پیش بینی برخی از افراد می تواند تفسیر که به عنوان نشانه ای از ویروس بود که هرگز جدی برای شروع با گفتن برخی از کارشناسان. (ژاک Boissinot/کانادا مطبوعات)

واژگان جنگ

چیز دیگری در نظر گرفتن زبان مورد استفاده برای توصیف هر دو ویروس خود را — سارس-CoV2 — یا همه گیر.

“استعاره است که در حال استفاده هستند واقعا خشونت آمیز و آنها بسیار جنگ و آنها را تا ایده تهدید و عدم قطعیت” گفت: Mehrgol تیوی یک دانشجوی دکتری گروه روانشناسی در دانشگاه مک گیل در مونترال.

واژه هایی مانند “نامرئی دشمن” یا “جنگ” در برابر ویروس می تواند مردم را مضطرب و گفت تیوی.

“آن القا احساس عذاب و ترس و تشویش و برخی از حس عدم اطمینان به عنوان خوب,” او گفت:. “و از دیدگاه روانشناختی زمانی که مردم در شرایط عدم اطمینان و ترس چیزهای مختلف وجود دارد که در حال رانندگی خود را به رفتارها و فرآیندهای تصمیم گیری.”

سازمان دیده بان | برخی از کانادایی ها با برگزاری تظاهرات خواستار دولت برای بازگشایی اقتصاد:

تظاهرات بیش از آخر هفته نشانه هایی است که برخی از کانادایی ها باید رشد بی تاب با COVID-19 محدودیت اما اجتناب از ظهور مجدد ویروس است که بزرگترین در نظر گرفتن صبر کنید برای بازگشایی اقتصاد است. 2:01

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de