می سی سی پی به تغییر پرچم دولت پس از قوه مقننه تصویب لایحه

می سی سی پی را در مجلس نمایندگان و سنا به تصویب یک اندازه گیری است که حذف خواهد شد مؤتلفه نماد از دولت پرچم ارسال تاریخی لایحه به رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز’ میز.

ریوز گفته او قانون برای تغییر پرچم را نشان.

قانون پاکسازی خانه در یکشنبه 91-23 و همچنین سنا با 37-14 رای دادن. فشار برای تغییر پرچم دوباره آمد و پس از گسترده Black Lives Matter اعتراضات پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

پرچم به تصویب رسید در سال 1894 و آن را قرمز و سفید و آبی راه راه با مؤتلفه نماد در بالا سمت چپ. طراحی جدید شامل عبارت “به خدا اعتماد داریم.”

می سی سی پی امور خارجه رای دهندگان در نظرسنجی رای گیری برای انتخاب دولت جدید طراحی در نوامبر است. طراحی نمی تواند شامل مؤتلفه نماد است.

“ما نباید تحت هیچ توهم که یک رای گیری در کنگره در پایان آنچه باید انجام شود … این کار قبل از این است که ما به دولت با هم و من قصد دارم به کار شب و روز به آن را انجام دهد” ریوز یک جمهوری خواه گفت: شنبه.

“من حدس می زنم بسیاری از شما حتی نمی بینم که پرچم در گوشه سمت راست وجود دارد” اشاره می سی سی پی امور خارجه نماینده اد Blackmon که سیاه و سفید است, در روز شنبه. “وجود دارد برخی از ما که متوجه آن هر زمان که ما راه رفتن در اینجا و آن را نه یک احساس خوب.”

Robert E. Lee Monument (1)
جمع آوری مردم در این Robert E. Lee بنای تاریخی در Richmond, Va., در 18 ژوئن سال 2020 است. (Tasos Katopodis/گتی ایماژ)

جفرسون دیویس’ great-great-grandson, برترام هایس-دیویس گفت: دولت پرچم را باید تغییر داد و توضیح داد که “نبرد پرچم ربوده شده است” و نه “به نمایندگی از کل جمعیت می سی سی پی.”

“این است که تاریخی و مرتبط با میراث وجود دارد بسیاری از مردم که نگاه در آن که در راه خدا آنها را برکت دهد که میراث. بنابراین آن را در یک موزه و افتخار آن وجود دارد و یا قرار دادن آن در خانه خود را, اما این پرچم می سی سی پی باید به نمایندگی از کل جمعیت و من هیجان زده هستم که ما در نهایت رفتن به آن تغییر” هایس-دیویس با سی ان ان گفت.

در پی فلوید مرگ و زندگی ماده تظاهرات و شورش در بسیاری از نمادها از کنفدراسیون حذف شده اند از جمله یک مجسمه ژنرال رابرت E. Lee در ریچموند بنای خیابان. نسکار نیز گفت: این امر منع پرچم از نمایش داده شدن در مسابقات و رویدادهای.

در سال 2000 سی سی پی دیوان عالی کشور حکم داد که پرچم فاقد جایگاه رسمی. دولت قوانین به روز شده در سال 1906 و در بخش برخورد با پرچم بودند انجام نشده رو به جلو است. قانونگذاران مجموعه یک پرچم در انتخابات در سال 2001 و رای دهندگان نگه داشته شورشی با مضمون طراحی شده است.

ریوز و بسیاری دیگر از سیاستمداران گفت: مردم باید برای رای دادن بر روی یک پرچم طراحی در دیگر ایالت انتخابات.

افرادی که مایل به نگه داشتن مؤتلفه با مضمون پرچم می تواند جمع آوری بیش از 100 ، 000 امضا قرار داده است که طراحی برای ایالت انتخابات. آن را خیلی دیر به آن را در انتخابات ماه نوامبر هر چند به دلیل از جدول زمانی تنظیم شده در قانون دولت است.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *