می سی سی پی شهردار اجازه می دهد تا درایو در خدمات کلیسا زیر ارشاد از فرماندار

یک دولت محلی شهردار شده است که شکایت بیش از او ممنوعیت از رانندگی در خدمات کلیسا در حال حاضر اجازه می دهد عبادت به حضور در چنین خدماتی به عنوان طولانی به عنوان آنها را مطابق با فدرال اجتماعی فاصله مورد نیاز است.

در مارس 7, شهر گرینویل شهردار Errick سیمونز با صدور یک فرمان اجرایی که منع کلیساها از برگزاری در شخص و یا درایو در خدمات تا زمانی که فرماندار پناهگاه در محل منظور برداشته شده است. به منظور تشویق کلیساها به برگزاری خدمات آنلاین از طریق رسانه های اجتماعی و دیگر تلفنی سیستم عامل است.

پس از سفارش, تعدادی از کلیساها شکایت شهرستان و سیمونز به اتهام نقض متمم اول قانون اساسی و قوانین حفاظت از آزادی مذهبی.

در حالی که بسیاری از کلیساها در حال برگزاری خدمات آنلاین کلیسا—معبد کلیسای باپتیست و پادشاه جیمز کتاب مقدس کلیسای باپتیست—که شکایت کرد و گفت که برخی از آنها عبادت نیست که رسانه های اجتماعی و یا نمی دانید که چگونه برای اتصال آنلاین. معبد کلیسای باپتیست نیز نمی باید یک وب سایت که در آن می تواند زندگی می کنند جریان خدمات آن کلیسا گفت.

Epoch Times Photo
کشیش ارشد Troy دابز صحبت می کند به خالی pews پس از کلیسای گریس دشت بهشت تصمیم به ارائه موسیقی عبادت و خطبه به حدود 3,500 آنلاین بینندگان در ایدن پریری در 15 مارس سال 2020 است. آدم Bettcher/گتی ایماژ)

سیمونز گفت: این شهرستان وارد شده و در تصمیم گیری برای اجازه رانندگی در خدمات کلیسا پس از دریافت راهنمایی از رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز که گفت: رانندگی در خدمات کلیسا که در آن خانواده ها ماندن در اتومبیل های خود را با ویندوز تا در امان بودند.

“امروز با توجه به قطعی ارشاد از فرماندار در شهرستان گرینویل ما اجازه خواهد داد که درایو و خدمات پارکینگ در این شهر تا زمانی که خانواده ها ماندن در اتومبیل های خود را با ویندوز و همه دولت فدرال و اجتماعی فاصله رهنمودها و فرامین و استاندارد باید رعایت و انطباق با طول این زمان” سیمونز گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز چهارشنبه.

او اضافه کرد که سهشنبه آینده شهرستان خواهد شد بحث در مورد آنچه آنها را انجام دهد با آن 7 آوریل اجرایی منظور در نور از فرماندار راهنمایی.

ریوز به حال تعیین کلیساها و دیگر نهادهای مذهبی به عنوان یک “کسب و کار ضروری و یا عملیات” است که می تواند به عنوان طولانی به عنوان آنها پایبند توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC) دستورالعمل در حالی که صدور یک سری از دستورات مربوط به دولت پناه-در-محل سفارش.

سیمونز در بیانیه ای گفت به بار عصر قبل از فرماندار شنبه ارشاد است که این شهر تا به حال دریافت تماس های بسیاری در مورد نقض فرد در خدمات کلیسا و رانندگی در خدمات کلیسا به دلیل عبادت بودند از اتومبیل های خود را که منجر به آن مه 7 سفارش. او همچنین افزود که این شهرستان شده بود درخواست فرماندار برای روشن کردن موضع خود را در رانندگی-در خدمات زیر سفارش خود را.

این می آید پس از یک دوم گرینویل کلیسا و پادشاه جیمز کتاب مقدس کلیسای باپتیست واصل طرح دعوی در دادگاه (pdf) در برابر شهر و سیمونز در اوایل روز چهارشنبه به چالش کشیدن مارس 7 سفارش.

این کلیسا گفت: ماموران پلیس سعی در شکستن یکی از درایو خود را-در خدمات در 9 آوریل که در آن عبادت باقی مانده در اتومبیل های خود را از طریق این سرویس است. اگر چه ماموران پلیس نمی بلیط عبادت کلیسا گفت: آنها مرعوب توسط پلیس و ترس است که آنها در نهایت می تواند یکی.

هفته گذشته یکی دیگر از گرینویل کلیسای Temple Baptist Church شکایت شهر و شهردار در تلاش برای جلوگیری از سفارش. مانند King James, Temple Baptist Church پخش خدمات خود را بیش از یک کم قدرت فرستنده FM برای عبادت که نشسته در اتومبیل های پارک شده در خارج از کلیسا با خود ویندوز نورد. به عنوان آنها به گوش خطبه افسران پلیس شروع به صدور $500 بلیط به عبادت که حاضر به ترک حتی اگر هیچ کس در خارج از خود ماشین است که کلیسا تأکید کرد. سیمونز است پس از لغو این بلیط به عبادت.

Minnesota Grace Church
نشانه ای بر روی درب برای کلیسای گریس دشت بهشت اشاره churchgoers به آنلاین خدمات پس از رهبری کلیسا تصمیم به ارائه موسیقی عبادت و خطبه به حدود 3,500 آنلاین بینندگان در ایدن پریری در 15 مارس سال 2020 است. (آدم Bettcher/گتی ایماژ)

اختلاف بین یک فرد مناسب برای ورزش آزادی مذهبی محلی و مقامات دولتی تلاش برای جلوگیری از گسترش این CCP (دیروز) virus شده است به یک موضوع بحث انگیز در هفته های اخیر به این بیماری همه گیر در ادامه به تغییر شکل زندگی آمریکایی. تنش بین محلات و رهبران مذهبی را برانگیخته متعدد پرونده های حقوقی در سراسر کشور.

Temple Baptist Church مورد جلب حمایت وزارت دادگستری (DOJ) که در دفاع از کلیسا در بیانیه ای از علاقه ظ در سه شنبه ،

این گروه استدلال می کنند که اگر این مهم به صورت محلی و مقامات دولتی را به اعمال محدودیت برای به اجرا درآوردن اجتماعی فاصله آنها مجاز نیست به تک از کلیسا و نهادهای مذهبی برای متمایز درمان است.

هر دولت محدودیت باید بی طرف در که هر گونه اعمال محدودیت در فعالیت های مذهبی باید اعمال شود همان است که به یک غیر مذهبی فعالیت دادستان کل ویلیام Barr در بیانیه ای گفت.

“برای مثال اگر دولت اجازه می دهد تا به سینما و رستوران ها و سالن های کنسرت و قابل مقایسه با دیگر نقاط مجمع به باز باقی می ماند و بدون محدودیت آن را نمی ممکن است منظور خانه عبادت به نزدیک خود را محدود جماعت اندازه و یا در غیر این صورت مانع تجمعات مذهبی,” او گفت:. “نهادهای مذهبی باید به طور خاص برای خاص بار.”

به DOJ استدلال در پر کردن آن است که حقایق حمایت از این اتهامات که در شهر گرینویل حال خاص کلیساها برای متمایز درمان به دلیل کلیساهای “ممنوع” برای برگزاری “رانندگی در خدمات” حتی به عنوان شهروندان مجاز به نشستن در یک ماشین در یک درایو در رستوران با خود ویندوز نورد پایین.

“حتی در شرایط اضطراری زمانی که معقول و موقت محدودیت های قرار داده شده در حقوق متمم اول قانون اساسی فدرال و قانونی قانون منع تبعیض علیه نهادهای دینی و مذهبی مؤمنان” Barr گفت.

این بخش همچنین معتقد است که حقوق فردی در قانون اساسی باید حفظ شود در طول یک بحران بهداشت عمومی اگر چه “قانون اساسی نمی ممانعت دولت از مصرف لازم است به طور موقت اقدامات برای دیدار با واقعی اضطراری است.”

Epoch Times Photo
کشیش جیم اریکسون ارائه خطبه جریان به آنلاین بینندگان ایستاده در مقابل خالی pews در ایدن پریری در 15 مارس سال 2020 است. (آدم Bettcher/گتی ایماژ)

در پاسخ به یک سوال در مورد دو دعاوی سیمونز گفت: او نمی خواهد بود قادر به صحبت می کنند و بر روی آنها بیش از حد به عنوان آنها هنوز هم در دادخواهی.

“این موضوع در درجه اول در هر دو پرونده های حقوقی من, خواندن, آنها, البته, این است که در دادخواهی بنابراین من قصد دارم به صحبت می کنند بیش از حد در مورد آن درایو-از طریق پارکینگ, سرویس,” او گفت:. “کسانی که وکلای آگاه هستند که تاکنون روشن هدایت است. بنابراین ما باید روشن هدایت پررنگ روشن ارشاد از فرماندار. ما می گویند که در حال حاضر در گرینویل که اگر مردم نیاز به رفتن به پارکینگ خدمات اگر آنها را انتخاب کنید اما باید ویندوز خود را تا.”

جرمی Dys ویژه مشاور برای اولین بار آزادی موسسه که به نمایندگی از پادشاه جیمز در کت و شلوار تشکر فرماندار و شهردار اجازه رانندگی در خدمات کلیسا.

“ما با تشکر از فرماندار ریوز و شهردار سیمونز برای شناخت اهمیت حفاظت از آزادی مذهبی توسط روشن است که رانندگی در خدمات کلیسا مجاز در طول این زمان دشوار” Dys گفت. “پاستور همیلتون به نظر می رسد به جلو به حال قادر به ادامه به پاسخگویی به نیازهای معنوی جماعت خود را در حالی که همچنین مطیع عمومی دستورالعمل های بهداشتی و فرماندار سیاست.”

دنبال Janita در توییتر: @janitakan

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de