می سی سی پی, مرد محکوم در تیراندازی مرگ 8 نفر

MAGNOLIA, از دست ندهید. (AP) — می سی سی پی منصفه محکوم کرده است یک مرد در سال 2017, تیراندازی, کشته شدن هشت نفر از جمله برخی از بستگان و معاون کلانتر که در پاسخ به یک اختلال داخلی تماس بگیرید.

ویلی Cory Godbolt, 37, محکوم شد بعد از ظهر سه شنبه پس از منصفه شنیده نه روز از شهادت و جزئی بعد از بسته شدن استدلال WLBT-تلویزیون گزارش شده است.

دادگاه وارد مرحله دوم که در آن هیئت منصفه تصمیم خواهد گرفت که آیا به اعمال مجازات مرگ برای قتل پایتخت اعتقادات. اگر آنها نمی تواند رسیدن به اتفاق آرا توافقنامه که قاضی حکم Godbolt به زندگی در زندان است.

Godbolt خطاب به داوران در طول بسته شدن استدلال گفته او انتظار می رود به کشته شدن خود را در شب slayings.

Godbolt قبلا التماس کرد گناه نیست به چهار فقره قتل پایتخت چهار فقره قتل و یک تعداد از اقدام به قتل دو فقره آدم ربایی و یک تعداد از سرقت مسلحانه.

با توجه به شهادت در طول محاکمه Godbolt رفت خود در خانه در مارس 27, 2017 و استدلال با همسر خود جدا در مورد فرزندان خود را. Lincoln County معاون کلانتر ویلیام Durr باربارا Mitchell, Toccara ممکن است و برندا ممکن است به ضرب گلوله کشته شدند به مرگ در آن خانه که آن شب.

تبلیغات

دو نفر — 18-year-old اردن بلکول و 11 ساله Austin ادواردز — انفجار شدید در یک خانه دوم در ساعات اولیه 28 مه 2017.

Ferral Burage و شیلا Burage یک زن و شوهر ازدواج کرده بودند به ضرب گلوله به مرگ در یک سوم خانه چند ساعت بعد. Godbolt دستگیر شده بود در نزدیکی یک کسب و کار به عنوان او راه می رفت از Burages’ خانه, محققان گفت.

هیئت منصفه در روز یکشنبه نشان داده شد تصویری از Godbolt در ساعت بعد از او متهم به قتل هشت نفر روزانه رهبر گزارش شده است. در یکی از این ویدئوها Godbolt گفت: “من کاملا متاسفم و دل شکسته که در مورد معاون.”

Lincoln County sheriff معاون چاک فرانسیس شهادت دادند که Godbolt به او صحبت کرد در مورد Durr مدت کوتاهی پس از Godbolt بازداشت روزانه رهبر گزارش شده است.

“اگر معاون, حال, خانواده, اجازه دهید آنها را می دانم که من متاسفم. او بخشی از طرح” فرانسیس به یاد می آورد Godbolt گفتن او را.

هیئت منصفه نیز شاهد تلفن همراه تصویری از Godbolt نشسته در دستبند, خونریزی از زخم گلوله به بازوی راست ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im