‘گمراه’ استرالیا طرفداران بسکتبال برای دریافت بازپرداخت برای ایالات متحده بازی ها

FALSE CLAIMS. Organizers failed to bring the big names like LeBron James and Kevin Durant to Australia. File photo

ادعاهای دروغین. سازمان موفق به آوردن نام های بزرگ مانند له برون جیمز و کوین دورنت به استرالیا. فایل عکس

سیدنی استرالیا – ورزشی پروموتر وعده داده است به بازپرداخت طرفداران چپ نا امید فقیر انداز و یک فقدان بزرگ نام ستاره NBA مانند LeBron James در استرالیا در مقابل ایالات متحده آمریکا بسکتبال مسابقات سال گذشته است.

استرالیا رقابت و مصرف کننده کمیسیون (ACCC) گفت: TEG زنده خواهد بازپرداخت Aus$5 میلیون (ما 3 میلیون دلار) به حدود 5000 نفر خریداری شده که 20,000 بلیط برای این بازی در سیدنی و ملبورن در ماه اوت است.

این ACCC در بر داشت پروموتر تا به حال ساخته شده “نادرست یا گمراه کننده ادعا می کند” در مورد دیدگاه ها و طرفداران را از دادگاه که ایالات متحده آمریکا ستارگان خواهد بود ، (بخوانید: از دست رفته ستاره NBA جرقه استرالیا consumer watchdog پروب)

“در نظر ما TEG زنده رفتار غیر قابل قبول بود و ما خوشحالیم که حدود 5000 مصرف کنندگان را دریافت اتوماتیک, بازپرداخت” ACCC صندلی راد Sims گفت.

TEG زنده تبلیغ این بازی با استفاده از یک تصویر از یک آمریکایی بسکتبال ورزشگاه نشان دادن سطح کف صندلی محکم بود که نه مورد در ملبورن.

بسیاری از کرسی حق بیمه که هزینه بین $895 $در 3,995 – تا به حال مسدود views دادگاه. (بخوانید: Russell Crowe انتقاد شدید ‘شوخی’ صندلی در ایالات متحده آمریکا-استرالیا بسکتبال)

تبلیغات همچنین پیشنهاد بالا ستاره NBA از جمله لس آنجلس لیکرز سوپراستار جیمز و کوین دورنت از بروکلین نتز خواهد بود بازی در نمایشگاه بازی زمانی که پروموتر در حال تایید کرد ظاهر خود را.

“در پایان تنها 4 بازیکن از 35-تیم ملی – هریسون بارنز Kemba واکر Khris میدلتون و Myles ترنر – بازی در بازی” ACCC صندلی راد Sims گفت.

“ما نگران مصرف کنندگان ممکن است خریداری بلیط اعتقاد بسیاری از این آگهی با مشخصات بالا بازیکنان خواهد بود بازی که در پایان این مورد نیست.”

این ACCC گفت: تحت تاثیر بلیط-دارندگان خواهد بود مسترد ماه ژوئیه. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im