مینه سوتا, شکایت 6 رستوران ها برای جلوگیری از آنها را از بازگشایی

مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون روز یکشنبه اعلام کرد که دفتر خود را به طرح دعوی در دادگاه در برابر سایه های زنجیره ای از شش کافه ها و رستوران ها که در آن گفت: برنامه ای برای بازگشایی قبل از دولت مستند در کسب و کار مهمان نوازی برداشته شده است.

الیسون در بیانیه ای گفت که برای سایه دار را برای از سرگیری عملیات را نقض رژیم صهیونیستی است. تیم Walz حکم اجرایی (pdf) که به تازگی تمدید بسته شدن موقت از, میله, رستوران ها و دیگر اماکن عمومی محل اقامت تا تاریخ 31 مه با Walz با اشاره به در منظور است که “COVID-19 همه گیر در ادامه به حضور بی سابقه و به سرعت در حال تحول چالش برای دولت ما است.”

به عنوان از آوریل 17, 15,668 Minnesotans تشخیص داده شده اند با COVID-19 بیماری ناشی از حزب کمونیست چین (CCP) ویروس رمان coronavirus پدید آمده است که از ووهان چین و در سراسر جهان است. در مجموع 722 Minnesotans فوت کرده اند از این بیماری به عنوان از آوریل 17.

مینه سوتا مقامات در حال کار بر روی یک طرح منتشر خواهد شد توسط 20 مه به صورت مرحله به مرحله بازگشایی صنعت مهمان نوازی میلادی شروع و در ژوئن 1, سفارش یادداشت ها.

Epoch Times Photo
مینه سوتا دادستان کل کیت الیسون صحبت می کند در یک کنفرانس خبری در کاپیتول هیل در واشنگتن در فوریه. 1, 2017. (Alex ونگ/گتی ایماژ)

الیسون گفت: او در زمینه اجرای اقدام (pdf) در برابر شش مشکوک را در کافه ها و رستوران ها واقع در آلبانی Burtrum سرد, بهار, جدید, مونیخ, برنج و سنت مارتین. همه قرار دارد و یا در نزدیکی Stearns County, که اتحاد دوم-بیشترین تعداد تایید COVID-19 موارد در مینه سوتا است. طرح دعوی در دادگاه نیز نام صاحب کریس Schiffler به صورت جداگانه به عنوان متهم.

“یک تعداد انگشت شماری از نوار و رستوران داران گفته اند که آنها نمی خواهید به صبر کنید دیگر هیچ و می خواهید برای بازگشایی غیر قانونی” الیسون گفت و اشاره کرد که دفتر او تماس گرفته بودند Schiffler او اخطار کرد که باز پیش از به منتشر می شود برنامه “خواهد بود هر دو خطرناک برای سلامت عمومی و تخلف از فرمان اجرایی 20-56.” او گفت: در ابتدا پس از موافقت با تاخیر در بازگشایی مجدد Schiffler اظهارات عمومی به قصد بازگشایی با وجود مستند.

“صاحب سایه است اما اعلام کرده است قصد خود را به شکستن قانون و خود را به مخاطره می اندازد مشتریان و کارکنان—در Stearns County دوم-بیشترین تعداد COVID-19 موارد در مینه سوتا است. من وظیفه اجرای قانون و فرماندار جهت محافظت از Minnesotans’ سلامت و برای محافظت از کسب و کار است که مطابق با سفارش از رقابت ناعادلانه. من که وظیفه جدی” الیسون نوشت.

Schiffler در عین حال گفت: در Facebook تصویری ارسال شده در یکشنبه که در آلبانی محل شده بود اقتباس به عمل در انطباق اجتماعی با فاصله دستورالعمل و خواهد بود برای باز کردن در-محل مصرف در ظهر جمعه.

او گفت: صنعت مهمان نوازی است رنج می برد به اندازه کافی تحت مستندات و که او راه اندازی یک کمپین برای سوار شدن یک چالش قانونی به دولت در تصمیم خود برای ادامه آتن.

“ما در حال استفاده از آن برای وکیل ما, اما ما وکیل مبارزه در حال حاضر برای خلاص شدن از همه چیز و نه فقط با کافه ها و رستوران ها” Schiffler گفت: در این ویدئو. “ما در حال صحبت کردن در سالن صاحبان و قایقی صاحبان و رفت و آمد مکرر صاحبان. هر نوع از کسب و کار کوچک. این بچه ها همه آماده برای رفتن. ما آماده هستید.”

در بیانیه ای در یک GoFundMe صفحه که در گزارش مطرح کرده بود بیش از $176,000 مبارزات انتخاباتی برگزار سحر Fridholm-Nekl نوشت: “به عنوان بسیاری از شما می دانید همه شش مشکوک مکان برنامه ریزی شد بازگشایی در روز شنبه, مارس 18 (برابر فرماندار سفارشات). ما یک تماس تلفنی از دفتر دادستان کل دیروز, یکشنبه, مارس 15 اطلاع رسانی ما اگر ما به ادامه برنامه های ما به باز کردن و عمل ما شش کافه ها و رستوران های ما می تواند در مواجهه با $25,000 خوب در هر محل هر روز با هیچ مقدار حداکثر از زمان ما می تواند صادر شود خوب است.”

“ما می خواهیم اطمینان حاصل شود که این هرگز اتفاق می افتد به هر یک از ما در دوباره. ما می خواهیم حقوق ما آزادی و کنترل ما را به عقب! این ما کسب و کار ما خیلی سخت کار کرده اند برای ساخت ما باید به مبارزه با مبارزه” Fridholm-Nekl اضافه شده است.

این اولین بار است که اجرای اقدام دادستان کل به ارمغان آورده است در برابر مینه سوتا موسسات نوازی که اعلام کرده اند قصد بازگشایی شده است.

“اکثریت قریب به اتفاق سوتا نوار و صاحبان رستوران در حال انجام امن و حلال و درست در طول این بحران با نگه داشتن درهای خود را بسته در حالی که هنوز خدمت به مشتریان به عنوان مجاز از طریق, را از و رانندگی-تا” الیسون گفت.

“به عنوان سخت به عنوان آن را برای آنها—و من می دانم آن را سخت آنها در حال انجام بخشی خود را برای متوقف کردن گسترش COVID-19 و حفظ خود و خانواده و کارکنان خود و مشتریان خود را ایمن از این کشنده بیماری همه گیر. آنها شایستگی این همه لطف ما,” او اضافه شده است.

اورژانس سفارش ثبت شده توسط الیسون می پرسد دادگاه به صورت موقت سفارش محدود موقت دستور و کمک های اضطراری.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de