مینه سوتا گزارش صفر جدید COVID-19 مرگ و میر

مینه سوتا گزارش جدید مرگ و میر ناشی از COVID-19 روز دوشنبه مارک اولین بار از مارس 25 که دولت گزارش کرده است بدون مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

مینه سوتا وزارت بهداشت گزارش داد که دولت COVID-19 تلفات باقی مانده در 70 روز دوشنبه در همان سطح روز یکشنبه. تعدادی از تایید عفونت های رشد 29 آوردن مجموع COVID-19 مورد بار در مینه سوتا به 1,650.

مینه سوتا رژیم صهیونیستی است. تیم Walz روز دوشنبه اعلام کرد او در گسترش زمان صلح و وضعیت اضطراری اضافی برای 30 روز.

“اقدامات ما باید زندگی را نجات داد اما تهدید COVID-19 باقی می ماند” Walz گفت.

“در مراحل بعدی این بیماری همه گیر در حال رفتن برای به چالش کشیدن آمریکا—فرمت مینه سوتا در زمان صلح و اورژانس ما اجازه خواهد داد که برای محافظت از Minnesotans’ سلامت و تندرستی و در ادامه به پاسخ موثر به این سرعت در حال تکامل وضعیت,” او اضافه شده است.

Epoch Times Photo
سپس نامزد برای فرماندار مینه سوتا تیم Walz صحبت می کند به رسانه ها در سنت پل در Aug. 14, 2018. (استفان Maturen/گتی ایماژ)

Walz اول, اعلام زمان صلح و اضطراری در پاسخ به این ویروس شیوع در مارس 13. دو روز بعد مینه سوتا شناسایی اولین مورد تأیید از “جامعه گسترش” و در مارس 21, مقامات بهداشتی دولت اعلام کرد برای اولین بار تایید کرد COVID-19 مرگ در مینه سوتا است.

CCP (دیروز) ویروس یک نوع از رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 تا تهاجمی در سراسر ایالات متحده با یک دانشگاه جانز هاپکینز شمارش با اشاره به بیش از 558,000 عفونت به عنوان از آوریل 13, در حالی که تعداد مرگ و میر نسبت به این ویروس در بیش از 22,000.

روز دوشنبه تمدید زمان صلح و اضطراری مورد نیاز است برای بسیاری از این اقدامات است که در ایالت مینه سوتا گرفته است در پاسخ به این ویروس به ادامه فرماندار شدهاند.

اقدامات انجام شده پس از Walz اعلام وضعیت اضطراری شامل بسته شدن مدارس و اجرای آموزش از راه دور دوره فعال سازی از گارد ملی برای کمک به تلاش های امداد رسانی بسته شدن موقت از, میله, رستوران ها و دیگر اماکن عمومی و محل های اسکان, تلاش برای تسکین اقتصادی و ثبات به کسانی که تحت تاثیر این بیماری همه گیر و سفارش کارگردانی Minnesotans به ماندن در خانه به سرعت گسترش ویروس.

Walz گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که روز شنبه این ویروس است “نه در اینجا در نیروی کامل و در عین حال” و علاوه بر تمدید زمان صلح دولت از اورژانس گفت: مینه سوتا را تا سطح شیب دار تلاش ها برای تست ردیابی و جداسازی شده است.

Epoch Times Photo
کشیش جیم اریکسون ارائه خطبه جریان به آنلاین بینندگان ایستاده در مقابل خالی pews در ایدن پریری در 15 مارس سال 2020 است. (آدم Bettcher/گتی ایماژ)

او همچنین گفت: مترو تحرک خدمات حمل و نقل در شهرهای دوقلو منطقه خواهد بود و راه اندازی رایگان خدمات حمل و نقل برای کسانی که در COVID-19 مقدم است.

این سرویس در دسترس خواهد بود 24/7 به بهداشت و درمان کارگران است.

“مترو تحرک پله به ما کمک کند مراقبت های بهداشتی کارگران آب و طوفان ایجاد شده توسط COVID-19 رایگان درب به درب حمل و نقل” Walz گفت: در یک صدای جیر جیر.

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de