مینیاپولیس صاحبان کسب و کار رنج می برند بی سر و صدا

دو ماه پس از شورش در جنوب مینیاپولیس پس از مرگ جورج فلوید بسیاری از کسب و کار هنوز هم در حالی که برخورد با افزایش خشونت اسلحه در محله خود.

برخی از خانواده کوچک متعلق به اقلیت های کسب و کار است که مغازه ها بودند تخریب غارت شده و یا سوزانده می گویند آنها هنوز هم در حال انتظار برای حمایت مالی از دولت و شهرستان در سطح مقامات دولتی پس از فرماندار Tim Walz درخواست 500 میلیون دلار در فدرال کمک به کمک در بازسازی رد شد توسط سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA). یک سخنگوی FEMA گفت: “مشخص شد که تاثیر به زیرساخت های عمومی است که در داخل قابلیت های دولت های محلی و ایالتی به بازیابی از” با توجه به MPR اخبار.

یک ایمیل به مینیاپولیس شهردار یعقوب فری در مورد دفتر برنامه برای کمک به تحت تاثیر قرار کسب و کار بودند پاسخ داده نشده به محض انتشار از داستان است.

Epoch Times Photo
جاده سریع السیر در سراسر از جورج فلوید یادبود باقی مانده بسته پس از آن بود غارت در طی یک شورش پس از مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, Minn. در 27 ژوئیه سال 2020 است. (Meiling لی/The Epoch Times)

یکی دیگر تاثیر منفی در یک بار پر جنب و جوش جامعه کسب و کار است افزایش تفنگ ضرب و جرح. صاحبان کسب و کار می گویند که آنها احساس نمی امن در جامعه دیگر.

این شهرستان گزارش آن 37 قتل پس از 17 ساله اسپانیایی پسر بچه به ضرب گلوله کشته شد در خارج از فروشگاه سه بلوک شمال جورج فلوید یادبود سایت و بعد از درگذشت در بیمارستان در جولای 23. با توجه به استار تریبیون “حداقل 274 نفر بوده است اصابت گلوله تا کنون در این سال در مجموع است که بیش از همه 2019 است و حدود 56 درصد بالاتر از میانگین پنج ساله از قربانیان تیراندازی برای این زمان از سال است.”

برای Cande گاما صاحب Pasteleria گاما تنظیم به بالا و جنایات رخ داده در این محله به معنی بسته شدن فروشگاه خود را در اوایل و کمتر فعالیت در فضای باز هنگامی که او به خانه. “شده است وجود دارد بسیاری از قتل در سراسر این منطقه است. منظور من در همه جا. از آنجا که معترضان آن را امن نیست” Gama گفت: بار عصر. “و من می ترسم به دلیل وجود تعداد زیادی از تیراندازی در همه جا در حال حاضر در همه جا, در همه جا در این منطقه است.”

گاما یک مهاجر از مکزیک افتتاح نانوایی بیش از چهار سال پیش و خرید خانه در جامعه این گذشته دسامبر. او می خواست به بچه ها او را به یک محل دائمی برای رشد, اما در حال حاضر نگرانی برای ایمنی خود را. “من احساس نمی امن برای ارسال بچه ها من به فروشگاه. من احساس نمی امن راه رفتن در خیابان. شما نمی دانید که میخوام به شما شلیک, زمانی که, چه زمانی از آنجا که مردم اسلحه” گاما می گوید.

نانوایی خود را به خوبی انجام شد قبل از اقامت در خانه سفارش در ماه مارس است. تنها کمک او دریافت کرده است که تا کنون توسط PPP وام است که اجازه داده او را به هشت کارکنان او اجازه رفتن به مدت دو ماه. کسب و کار ثابت شده است اما نه مثل قبل خاموش کردن.

Epoch Times Photo
جورج فلوید یادبود در مقابل جام غذاهای که در آن او در بازداشت پلیس در مینیاپولیس, Minn. در 27 ژوئیه سال 2020 است. (Meiling لی/The Epoch Times)

در حالی که در جورج فلوید یادبود سایت گروه های کوچک از گردشگران هنوز هم یک سفر به این منطقه اما حضور خود را انجام نمی دهد بسیار برای کسب و کار چند که هنوز عامل و تلاش برای زنده ماندن.

دن Refaya از آسیاب شهرستان بدنه خودرو می گوید او در حال تلاش برای آوردن کسب و کار و بازگشت به آنچه در آن بود قبل از شورش رخ داده است. “کسب و کار من در آنجا رخ داده است که 70 درصد پایین” Refaya گفت: بار عصر. “آنچه من در تلاش برای انجام درست [در حال حاضر] فقط به نگه داشتن مغازه باز هیچ فایده ای ندارد. در واقع من از دست دادن.”

Refaya می گوید که او به پرداخت اجاره ماهانه مهم نیست که اگر خود را از کسب و کار باز است یا نه. او هنوز هم نشده خود را جایگزین پنجره های شکسته است که هنوز هم سوار کردن و او را نگه داشته راک است که استفاده می شود به شکستن پنجره خود را. او می گوید که ارزش پر ادعا با بیمه خود را به صورت 1 ، 000 $–$2,000 جایگزینی اگر هزینه ها را افزایش می دهد پس از آن.

همسر او شده است تماس, مینیاپولیس, دفتر شهردار و شورای شهر هر روز به پرس و جو در مورد کمک کرده است اما نه بدست یک پاسخ.

Refaya که کسب و کار شده است در این منطقه از سال 2002 می گوید: او فقط نمی تواند راه رفتن به دور از مغازه اش که او سخت کار می کرد برای ساخت خود را با عرق و اشک های او پس از نقل مکان به ایالت مینه سوتا از اورشلیم. “من شده درد و رنج برای 18 سال بیش از 20 سال برای ساخت کسب و کار من” Refaya می گوید. “شما می دانید من چهار بچه در کالج. چگونه من می خواهم به بهبود می یابند ؟ به همین دلیل من به شما گفتن من باقی مانده و حتی [اگر] من احساس امن نیست.”

با خیابان محاصره آنجا که ممکن است با توجه به یادبود گرفتن برای مغازه خود شده است و به چالش کشیدن خود را برای مشتریان و deliverymen. Refaya گفت: یکی از مشتریان خود را مورد ضرب و شتم شد چهار روز پیش توسط یک گروه کوچک از مردم برای عبور به طور تصادفی یک بنای یادبود برای یک زن باردار که مرده از زخم گلوله توسط دوست پسر او و پدر او فرزند یک بلوک از جورج فلوید یادبود سایت. “آنها او را ضرب و شتم آنها شکستن عینک خود را و آنها را به تلفن خود را. و حتی آنها را امتحان کنید ماشین خود را از او” Refaya گفت. پلیس به نام نیست در مورد این حادثه.

صاحبان کسب و کار دیگر که نمی خواهم فاش شود همچنین گفت که جامعه دیگر امن نیست. بسیاری از ترس به صحبت می کنند تا ترس از واکنش شدید عمومی و شخصی خود ایمنی است. یکی از آنها گفت: “چگونه بسیاری از مردم به مرگ پس از او ؟ زمانی که من از کسب و کار من در حال مرگ است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de