MINING GIANT. A BHP sign adorns the side of their headquarters in Melbourne on February 19, 2019. File photo by William West/AFP

معدن غول پیکر. یک BHP ثبت نام زینت سمت مقر خود را در ملبورن در روز 19 فوریه 2019. فایل عکس توسط ویلیام غرب/AFP

سیدنی استرالیا – شرکت جهان بزرگترین معدنچی هشدار داد چهار شنبه, مارس 18 که تقاضا برای منابع می تواند ضربه رمان شیوع کروناویروس در چین مگر اینکه این بیماری همه گیر موجود است تا پایان ماه مارس است.

منابع غول هشدار داد تقاضا برای محصولات خود را به احتمال زیاد شیب به عنوان یک نتیجه از رمان شیوع کروناویروس در چین با نفت و مس و فولاد استفاده از تمام مجموعه ای برای کاهش, اگر این بیماری همچنان به گسترش است. (بخوانید: رمان coronavirus باعث 1st کاهش استفاده از نفت در دهه IEA)

“اگر شیوع ویروسی نیست آشکارا خوب موجود در مارس چهارم ما انتظار داریم به تجدید نظر ما انتظارات اقتصادی و تقاضای کالا رشد رو به پایین” آن را در بیانیه ای گفت.

بیش از 72,000 مردم آلوده شده توسط ویروس است که به کشته شدن بیش از 1800 نفر که اکثریت قریب به اتفاق آنها در چین است. (بخوانید: رمان coronavirus می تواند آسیب های رشد جهانی در سال 2020 – صندوق بین المللی پول)

این شرکت گفت: این انتظار می رود هر گونه ضربه به طور موقت و BHP اجرایی Mike Henry زده خوش بین توجه در مورد این شرکت چشم انداز بلند مدت.

“با وجود کوتاه مدت عدم قطعیت – با توجه به شیوع کروناویروس تجارت و سیاست و جغرافیای سیاسی – ما باقی می ماند متقاعد مورد مثبت اساسی اصول کالاهای ما,” او گفت:.

BHP صادر شده هشدار آن را به عنوان نوشته شده US$4.8 میلیارد سود برای 6 ماه تا 31 دسامبر تا از US$3.7 میلیارد دلار در مدت مشابه سال 2018 تا حد زیادی در پشت بالاتر قیمت سنگ آهن.

زمینه ای سود مورد نظر خود را اندازه گیری که نوار یکی کردن هزینه ها است و بیشتر از نزدیک تماشا بازار – افزایش 39 درصد به US$5.2 میلیارد دلار با توجه به قیمت کالا و افزایش تولید.

این شرکت اعلام نهایی سود 65 سنت آمریکا که در آن گفته بود دوم آن بالاترین بازگشت به سرمایه گذاران است.

در ضمن انگلیس و استرالیا خیش ریو تینتو گفت که از سرگیری عملیات در استرالیا Pilbara منطقه پس از مخرب طوفان آمار منطقه در هفته گذشته.

Tropical Cyclone دامین آسیب دیده در جاده ها و خطوط برق و قطع ارتباطات در سراسر معدن hub باعث ریو تینتو به جمع و جور کردن آن آهن سنگ صادرات انتظارات برای سال 2020 به 20 میلیون تن است.

این شرکت گفت: این کار با مشتریان برای به حداقل رساندن اختلال در عرضه است. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im