میلیون ها نفر از اقلام حفاظت فردی در حال ارسال به مناطق بیشترین نیاز’: مغلوب ساختن پیشی جستن

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه ارائه مختصری به روز رسانی انتقادی لوازم بهداشتی در میان COVID-19 شیوع در ایالات متحده و گفت که این کشور در حال حاضر انجام تست بیشتر از هر جای دیگر در جهان است.

روزانه کاخ سفید Coronavirus نیروی کار جلسه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که دولت فدرال در روند حمل و نقل برخی از 9.4 میلیون N95 ماسک 20 میلیون فولاد ماسک 3.1 میلیون در صورت سپر 2.6 میلیون فولاد لباسهای 14.6 میلیون دستکش و تقریبا 6,000 هواکش “به مناطق از بزرگترین نیاز است.”

“ما فرستاده شده در آخرین روز از 4000 هواکش به نیویورک,” او اضافه شده است.

رئیس جمهور را تایید کرده است فاجعه بزرگ اعلامیه برای, New York, California, Washington, Iowa, لوئیزیانا و تگزاس و فلوریدا. فاجعه اعلامیه اجازه خواهد داد که بودجه فدرال برای شروع جریان به دولت و برخی از دولت های محلی به عنوان به خوبی به عنوان برخی از خصوصی و سازمان های غیر انتفاعی.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که ایالات متحده “انجام تست بیشتر از هر کسی تا کنون” و اضافه کرد که او به تازگی صحبت با رئیس جمهور کره جنوبی ماه Jae-در.

“آنها به انجام یک کار بسیار خوب در تست” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “اما ما در حال حاضر در حال انجام آزمایش های بیشتری نسبت به کسی تا کنون. ما بیشتر به هشت روز از آنها انجام می دهند در هشت هفته. و ما به صورت روزانه نمایی.”

روز سه شنبه کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx گفت که ایالات متحده در حال انجام تست های بیشتر در این هشت روز از کره جنوبی تا به حال در هشت هفته. در آن زمان او گفت که ایالات متحده انجام شد حدود 50000 تا 70000 تا آزمون در روز است.

“اخبار خبرنگاران رسانه ها همیشه دوست دارم به کره جنوبی” گفت: در روز پنج شنبه. “آنها [کره جنوبی] به نام من, آنها به من گفت:” این شگفت خود را تست روش های شگفت انگیز هستند.’ به علاوه ما باید یک تست است که بسیار در سطح بالا و تست و این یک آزمون است که بسیار دقیق است.”

آمریکا سازمانی موسسه آغاز شده ردیاب در امریکا تست ظرفیت است که طرح که ایالات متحده انجام خواهد شد 100 ، 000 یا بیشتر COVID-19 آزمون در روز 27 مارس ،

‘مضحک’ برای تست کل جمعیت: مغلوب ساختن پیشی جستن

یک خبرنگار پرسید: رئیس جمهور در مورد امکان تست همه آمریکایی ها و quarantining از کسانی که نیاز به جدا شود در حالی که اجازه می دهد بقیه به بازگشت به کار.

“ما برخی از مشکلات بزرگ اما محدود به خاص با چگالی بالا مناطق” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “چرا ما تست تمام ملت از 350 میلیون نفر؟”

او اشاره کرد که بسیاری از کشورها با کاهش عفونت اعداد “می تواند به [کار] در حال حاضر و آنها احتمالا خواهد شد چرا که در برخی از نقطه در آینده ای نه چندان دور برخی از کشورهای در حال رفتن به می آیند رول.”

“شاید نیویورک نمی تواند و شاید کالیفرنیا نمی تواند. شاید دولت واشنگتن نمی تواند هر چند اگر شما به آنها نگاه خود را بزرگترین مشکل در یک خانه سالمندان,” او اضافه شده است.

“ما باید توانایی برای تست ما آمده اند راه طولانی از منسوخ شکسته سیستم من به ارث برده. ما تست شده با بهترین آزمون به مراتب بیشتر از هر کس دیگری. وقتی که من می گویند هر کس دیگری, کشورهای دیگر, هیچ, کشور, است, حتی, از,” او گفت:.

اما او افزود: “من نمی خواهم به آزمون 350 میلیون نفر است. من فکر می کنم این مسخره است.”

Self-تست های گرد در راه

کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی هماهنگ کننده دبورا Birx اعلام کرد روز دوشنبه که خود سواب COVID-19 آزمون در دسترس خواهد بود به زودی.

آزمون اجازه خواهد داد که مردم به خود را جمع آوری نمونه ها با استفاده از یک سواب بینی در حالی که خود منزوی. آنها یا شخص دیگری خواهد سپس نمونه را به یک دزدگیر بالینی یا درایو-از طریق تست سایت و دریافت نتایج خود را که همان روز روند ساده تر و احتمالا امن تر است.

تایید موارد CCP ویروس در ادامه به افزایش در ایالات متحده به عنوان تست و دسترسی به آن را بهبود می بخشد و به عنوان مراکز تست کار برای روشن شدن تعداد نمونه.

بار عصر اشاره به رمان کروناویروس که باعث بیماری COVID-19 به عنوان CCP virus چرا که حزب کمونیست چین را coverup و سوء مدیریت مجاز ویروس به گسترش در سراسر چین قبل از آن منتقل می شود در سراسر جهان.

ایالات متحده بیش از 69,000 موارد CCP ویروس و بیش از 1 ، 000 مرگ و میر با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز در 25 مارس.

Coronavirus وظیفه نیروی اصرار همه آمریکایی ها به پایبندی به “15 روز به سرعت گسترش” کمپین به فوریت کاهش گسترش ویروس. مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه گفت که دولت او را ارزیابی مقررات اطراف آن فعالیت های کسب و کار پس از 15 روز از توصیه های اجتماعی فاصله گرفته است.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de