Millennials هستند ‘هسته’ که متوقف خواهد شد Coronavirus گسترش: کاخ سفید

کاخ سفید Coronavirus پاسخ هماهنگ دبی Birx خاص millennials روز دوشنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی اعلام جدید کروناویروس دستورالعمل و گفت که millennials هستند “گروه اصلی که متوقف خواهد شد این ویروس است.”

“من می خواهم به صحبت می کنند به صرفا به ما بزرگترین نسل ما نسل وای. من مادر دو millennials,” Birx گفت. “هسته اصلی آنها که متوقف خواهد شد این ویروس. آنها که ارتباط با موفقیت و مستقل از برداشتن گوشی.

coronavirus white house debbie birx
Coronavirus پاسخ هماهنگ کننده دکتر دبورا Birx صحبت می کند به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به نظر می رسد در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در مارس 16, 2020. (معاونت/خبرگزاری گتی ایماژ)

“آنها به طور ذاتی می دانید که چگونه برای تماس با هر یک از دیگر بدون اینکه در گردهمایی های اجتماعی. ما می خواهیم همه آنها را به نگه داشتن خود را در اجتماعات به زیر 10 نفر نه فقط در کافه ها و رستوران ها اما در خانه,” او اضافه شده است.

“آنها در حال آنهایی که در خارج و در مورد آنها به احتمال زیاد به در گردهمایی های اجتماعی و آنها به احتمال زیاد به حداقل علامتی” او همچنین گفت. “وجود دارد بیشتر millennials در حال حاضر از هر گروه و آنها به ما کمک می کند در این لحظه است.”

Birx گفت: اگر آمریکایی ها به دنبال دستورالعمل های جدید از کاخ سفید Coronavirus نیروی کار برای کند کردن روند گسترش این ویروس است که باعث COVID-19 (pdf) ایالات متحده را یک تفاوت چشمگیر در شیوع این مسیر است.

در حال حرکت به صحبت می کنند به عموم Birx گفت: “ما واقعا می خواهید مردم جدا شود در این زمان است.”

“قادر به مقابله با این ویروس جامع است که ما می توانید ببینید که ما لازم نیست که یک واکسن یا درمانی تنها چیزی که ما در حال حاضر شگفت انگیز نبوغ و شفقت از مردم آمریکا است.

“ما در حال جذاب برای همه آمریکایی ها به این مراحل برای محافظت از هر یک از دیگر و به اطمینان حاصل شود که ویروس نیست گسترش” Birx گفت. “این دستورالعمل بسیار خاص است. آنها بسیار دقیق است. آنها فقط کار خواهد کرد اگر هر آمریکایی این هم به قلب و پاسخ به عنوان یک ملت و یک مردم برای جلوگیری از گسترش این ویروس است.”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در کنفرانس مطبوعاتی گفت: که “اگر ما [ایالات متحده] انجام یک کار واقعا خوب,” مرگ و میر به علت COVID-19 تا حد زیادی می تواند کاهش در مقایسه با اگر بدون اقدامات گرفته شد و شیوع کروناویروس می تواند تخمین زده می شود به “شستن بیش از” اطراف ژوئیه, اوت, و یا کمی فراتر از آن. مغلوب ساختن پیشی جستن افزود که مقامات در حال کار به این وضعیت را به “بهترین حالت نه بدترین سناریو”.

در کنار شیوه های بهداشت خوب, دستورالعمل حمایت از افراد مسن و کسانی که جدی در زمینه سلامت—چنین به عنوان یک مهم قلب یا ریه مشکل—به “ماندن در خانه و به دور از سایر افراد است.” آن را نیز توصیه می کند از مردم برای بازدید از خانه سالمندان و یا بازنشستگی و یا تسهیلات مراقبت دراز مدت “مگر به ارائه بحرانی کمک کند.”

دستورالعمل ها می گویند مردم باید در خانه بمانند و اگر آنها احساس بیمار و یا اگر فرزندان خود احساس بیمار و “حفظ کل خانواده در خانه” اگر کسی در خانواده دارای آزمایش مثبت برای coronavirus.

این دستورالعمل همچنین توصیه به “کار و یا شرکت در تحصیل از خانه هر زمان که ممکن است” و “جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی در گروه های بیش از 10 نفر است.”

آن را نیز توصیه می کند در برابر خوردن یا نوشیدن در کافه ها, رستوران ها و دادگاه های مواد غذایی و به جای آن به “استفاده از درایو-از طریق وانت و یا تحویل گزینه های. دستورالعمل ها می گویند مردم باید “جلوگیری از اختیاری سفر, خرید, سفر, اجتماعی و بازدیدکننده داشته است.”

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی اذعان کرد در روز دوشنبه است که برخی از مردم ممکن است در نظر گرفتن دستورالعمل های بیش از حد شدید, اما او اظهار داشت که آنها “بودند خوب است.”

anthony fauci
مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی Anthony Fauci در یک خبر مطبوعاتی در کاخ سفید در واشنگتن در مارس 16, 2020. (ایسنا/لی میلیس)

“چیزی که من می خواهم به reemphasize و من می گویند آن را دوباره و دوباره زمانی که شما در حال برخورد با ظهور بیماری های عفونی شیوع شما همیشه پشت سر که در آن شما فکر می کنم شما اگر شما فکر می کنم که امروز منعکس کننده که در آن شما واقعا می باشد,” او گفت:.

“آن را همیشه به نظر می رسد که بهترین راه برای مقابله با آن خواهد بود به انجام چیزی است که به نظر می رسد مانند آن را ممکن است یک واکنش افراطی,” Fauci اضافه شده است. “آن را یک واکنش افراطی. این یک واکنش است که ما احساس می کنیم که متناسب است که در واقع واقعیت است.

“نگاهی به دستورالعمل. ما امیدواریم که مردم ایالات متحده آنها را بسیار جدی چرا که آنها با شکست مواجه خواهد شد اگر مردم نمی پایبندی به آنها است.

“ما باید به عنوان یک کل کشور همکاری و همکاری برای اطمینان از این انجام,” او گفت:.

دنبال میمی در توییتر: @MimiNguyenLy

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im