میلان نمرات دو بار کمک می کند تا اردک توقف Oilers 4-3 در OT

آناهایم, کالیفرنیا. (AP) — سانی میلان تا به حال یک ایده آل اولین با Anaheim Ducks.

میلان مشبک پیروزی در وقت اضافه به پایان رسید و دو گل که منجر به اردک ها به یک 4-3 برنده شدن بیش از Edmonton Oilers در سه شنبه شب.

نیکولاس Deslauriers و آدم Henrique نیز به ثمر رساند برای اردک که جامعی پنج بازی از دست دادن خط. آناهایم به دست آورده یک نقطه در بازی متوالی پس از از دست دادن در وقت اضافه به شوالیه طلایی در روز یکشنبه.

جان گیبسون تا به حال 29 صرفه جویی برای اردک که هرگز سوار به عنوان ادمونتون را به ثمر رساند بالا تهدیدات کانر McDavid و لئون Draisaitl برگزار شد بدون یک شات در هدف بیش از دو دوره.

تایلر انیس, Draisaitl و آندرس Athanasiou به ثمر رساند برای Oilers. مایک اسمیت تا به حال صرفه جویی 17 بر 21 عکس برای Oilers. ادمونتون کلید اقیانوس آرام بخش در جاده بازی روز شنبه در برابر محل وگاس شوالیه طلایی.

میلان برنده آمد در 2:05 اضافه کاری, زمانی که او به ثمر رساند از فقط در مقابل اسمیت. میلان به دست آورد دوشنبه در تجارت با Columbus Blue Jackets.

تبلیغات

اردک برنده برای اولین بار پس از فوریه. 16 و برنده در صفحه اصلی برای اولین بار پس Jan. 29, پایان پنج بازی از دست دادن ترمز در خود ساختمان است.

میلان به اردک 1-0 شود 5:46 به بازی زمانی که او مجبور گردش مالی در Oilers’ منطقه و تحت فشار قرار دادند جن به سمت هدف. او قادر به تعقیب آن و برخوردی خشن روبرو آن را به سمت چپ net گذشته اسمیت. او ششم از فصل.

Deslauriers از آن ساخته شده 2-0 در 13:12 از باز کردن مدت زمانی که او به ثمر رساند از فقط در مقابل روغن صنعتی’ هدف پس از عبور کامل از گوشه سمت چپ از یعقوب لارسون. آن Deslauriers’ چهارم از فصل.

Oilers نمی نمره خود را در هدف اول تا 9:09 علامت دوم زمانی که Athanasiou تغذیه یک پاس به انیس در مقابل اردک’ هدف است. McDavid به دست آورده ثانویه کمک در هدف انیس’ 15. Athanasiou به دست آورد دوشنبه در تجارت با Detroit Red Wings.

Draisaitl گره خورده است نمره 2-همه در 4:23 سومین دوره زمانی که او از کار اخراج یک شات از دایره حق خارج عبور از رایان Nugent-هاپکینز. آن Draisaitl را 37 هدف از این فصل است. همچنین این روغن صنعتی’ 55 قدرت-بازی بازی هدف از این فصل با Draisaitl درآمد یک نقطه در 40 از آنها.

Henrique به اردک مختصری 3-2 سرب در 12:33 سومین دوره زمانی که او در زمان عبور از Danton Heinen در حافظه ساخته شده یک جفت از حرکت قرار داده و جن گذشته اسمیت برای 24 فصل است. Heinen به دست آورد در تجارت از بوستون برونز در روز دوشنبه.

تبلیغات

Oilers آن را 3-3 کمتر از سه ساعت بعد زمانی که Athanasiou به ثمر رساند خود را در 11 فصل و با Oilers کردن عبور از انیس.

یادداشت: Oilers جناح Kailer Yamamoto بود ابتدا با آسیب مچ پا رخ داده است که در روز یکشنبه پیروزی بر Los Angeles Kings. Yamamoto سابق در دور اول پیش نویس انتخاب در سال 2017 است نه گل و 12 پاس گل در 21 بازی. ادمونتون به یاد می آورد به جلو Markus Granlund از بیکرزفیلد در AHL. … اردک ساخته شده و تعدادی از حرکت از نظر حذفی تعقیب خود را وابسته به اهل سان دیگو. جناح چپ Max جونز جناح راست Kiefer شروود مرکز سام استیل و defenseman مسیحی Djoos تمام شد reassigned سپس بلافاصله به یاد می آورد بازگشت به اردک به منظور آنها را واجد شرایط اهل برگشتی. جناح راست Troy تری و defenseman برندان Guhle نیز reassigned به سن دیگو اما بلافاصله به یاد می آورد. … جدید اردک مرکز David Backes به دست آورد در تجارت با بوستون برونز در روز جمعه صورت گرفت به یخ برای اولین بار با تیم جدید خود را روز شنبه اما هیچ جدول زمانی تعیین شده برای خود آناهایم اولین.

بعدی

Oilers: در وگاس در روز چهارشنبه به پایان سه بازی سفر.

اردک: در خانه در برابر پیتسبورگ پنگوئن روز جمعه در پنجمین بازی از شش بازی homestand.

___

بیشتر AP NHL: https://apnews.com/NHL و https://twitter.com/AP_Sports

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im