نیمه شب انتقال دهلی قاضی نیست تکان دهنده تحت زمان دوره: Priyanka

کنگره در روز پنج شنبه آمار در دولت بیش از انتقال دهلی بالا قاضی دادگاه S Muralidhar ادعا که مودی تقدیر شد و به راه انداختن یک جنگ انتقام در برابر قوه قضائیه.

Muralidhar منتقل شد به پنجاب و هاریانا دادگاه عالی در یک روز زمانی که یک نیمکت به رهبری او با بیان “غم و اندوه” در طول پلیس دهلی را شکست به ثبت نام دپو در برابر اتهام نفرت سخنرانی BJP رهبران Parvesh Verma, Kapil Mishra و Anurag Thakur.

در نظر گرفتن یک حفاری در این دولت بیش از Muralidhar را “ناگهانی” انتقال, کنگره رهبر راهول گاندی پرسیدم به خاطر سپردن شجاع قاضی شورا که نبود منتقل شده است.”

لویه بود که با شنیدن مشخصات بالا Sohrabuddin شیخ جعلی برخورد مورد گجرات درگذشت ایست قلبی در Nagpur در دسامبر 1, 2014 وقتی که او رفته بود برای شرکت در عروسی یک همکار ،

راجع برابر مودی, دولت, کنگره, دبیر پریانکا گاندی Vadra گفت: این مرکز تلاش برای “muzzle” عدالت و “شکستن ایمان مردم در درست قضائیه در حال اسفناک”.

“نیمه شب انتقال دادگستری Muralidhar نیست تکان دهنده با توجه به زمان اعطای اما آن است که قطعا غمگین & شرم آور” پریانکا گاندی توییتی.

“میلیون ها نفر از سرخپوستان ایمان انعطاف پذیر & نشسته قضائیه تلاش دولت برای پوزه عدالت و ایمان خود را در حال اسفناک,” او اضافه شده است.

خواستار انتقال یک کلاسیک “hit-and-run بی عدالتی” توسط دولت بی جی پی ارشد کنگره رهبر Randeep Surjewala گفت: زعفران حزب “سیاست انتقام” در معرض شده است.

“به نظر می رسد کسانی که در انجام عدالت در کشور را در حال حاضر نمی شود در امان او گفت:” در یک کنفرانس مطبوعاتی در اینجا.

“دهلی نو HC قاضی S Muralidhar منتقل شده توسط دولت برای نجات BJP رهبران در دهلی خشونت مورد” او ادعا.

در اواخر شب و توسعه روز چهارشنبه در دهلی نو HC قاضی S Muralidhar منتقل شد به پنجاب و هاریانا بالا, دادگاه, روز پس از دادگاه عالی collegium ساخته شده توصیه می شود.

قاضی بود و با شنیدن دهلی نو مورد خشونت و اواخر شب اطلاع رسانی در آمد آن روز که یک نیمکت به رهبری او با بیان “غم و اندوه” در طول پلیس دهلی را شکست به ثبت نام دپو در برابر اتهام نفرت سخنرانی توسط سه BJP رهبران.

اطلاع رسانی صادر شده توسط وزارت قانون و عدالت می گوید که رئیس جمهور این تصمیم را پس از مشورت با رئیس دادگستری هند است.
اطلاع رسانی اما اشاره نمی کند که او را به این اتهام از خود ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im