مایکروسافت قول به ادامه تلاش برای خرید Infinite از ByteDance

مایکروسافت گفت: این امر در ادامه بحث به دست آوردن محبوب کوتاه-تصویری برنامه Infinite از غول اینترنت چینی ByteDance و آن را با هدف به نتیجه مذاکرات با هفت. 15.

این شرکت ساخته شده این بیانیه پس از یک مکالمه بین مدیر اجرایی و ساتیا نادلا و رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. آن گفت: این امر اطمینان حاصل شود که تمام اطلاعات خصوصی از Infinite آمریکایی به کاربران منتقل می شود و باقی می ماند در ایالات متحده است.

“مایکروسافت به طور کامل قدردانی اهمیت پرداختن به رئیس جمهور و نگرانی است. آن است که متعهد به دستیابی به Infinite موضوع به یک امنیت کامل بررسی و ارائه مناسب منافع اقتصادی به ایالات متحده آمریکا از جمله ایالات متحده خزانه” مایکروسافت در بیانیه ای گفت.

این شرکت گفت: هیچ قطعیت معامله — که همچنین مایکروسافت خود را و عمل برنامه در کانادا و استرالیا و نیوزیلند — خواهد بود رسیده است.

اعلام این خبر پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به حال روز جمعه گفت که او به زودی ممنوعیت Infinite در ایالات متحده است.

Infinite را جاذب ویدئوها و سهولت استفاده ساخته شده است آن را بسیار محبوب است و آن را می گوید آن ده ها میلیون نفر از کاربران در آمریکا و صدها میلیون نفر در سطح جهان است. (خبرگزاری گتی ایماژ)

وزیر امور خارجه مایک Pompeo گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن دولت می بیند به عنوان یک آرایه وسیعی از امنیت ملی خطرات ارائه شده توسط نرم افزار متصل به حزب کمونیست چین.

“این نرم افزار شرکت انجام کسب و کار در ایالات متحده آن است که آیا Infinite یا WeChat — بی شماری وجود دارد بیشتر … تغذیه می باشد که داده ها به طور مستقیم به حزب کمونیست چین ملی خود دستگاه امنیتی” Pompeo گفت: Fox News Channel را صبح روز یکشنبه آتی.

“[آن را] می تواند صورت خود را به رسمیت شناختن الگوهای. آن را می تواند اطلاعات خود را در مورد اقامت خود را به شماره تلفن دوستان خود را که آنها به هم وصل کنید. آنان کسانی هستند که مسائل است که رئیس جمهور تهمت روشن ساخته است که ما در حال رفتن به مراقبت از” او گفت:.

Infinite ایالات متحده کاربر داده های ذخیره شده در ایالات متحده با کنترل دقیق بر روی دسترسی کارکنان و بزرگترین سرمایه گذاران از آمریکا این شرکت روز یکشنبه گفت.

“ما متعهد به حفاظت از حریم خصوصی کاربران و ایمنی به عنوان ما در ادامه کار به شادی را به خانواده ها و معنی دار مشاغل به کسانی که در ایجاد پلت فرم ما” یک Infinite سخنگوی گفت.

فدرال کمیته در حال بررسی این که آیا آن را ممکن است و اعضای آن معتقدند که Infinite نمیتواند در ایالات متحده آمریکا در شکل کنونی آن به دلیل آن را “خطرات ارسال اطلاعات بر 100 میلیون آمریکایی گفت:” وزیر خزانه داری استیون Mnuchin.

“همه ما توافق وجود دارد به یک تغییر … همه موافق آن نمی تواند وجود داشته باشد آن را به عنوان می کند” Mnuchin گفت: در ABC را در این هفته.

ردیف آینه, Huawei, ZTE تف

به عنوان حدس و گمان رشد بیش از ممنوعیت و یا فروش از رسانه های اجتماعی را در ایالات متحده کسب و کار, Infinite ارسال شده یک ویدیو را در روز شنبه گفت: “ما در حال برنامه ریزی در رفتن در هر نقطه.”

Infinite را جاذب ویدئوها و سهولت استفاده ساخته شده است آن را بسیار محبوب است و آن را می گوید آن ده ها میلیون نفر از کاربران در آمریکا و صدها میلیون نفر در سطح جهان است. شرکت مادر آن Bytedance Ltd. راه اندازی Infinite در سال 2017. آن را خریداری و موسیقی.ly یک سرویس محبوب در ایالات متحده و اروپا و ترکیب این دو. آن را مشابه سرویس Douyin برای کاربران در چین است.

اما Infinite چینی مالکیت نگرانی در مورد پتانسیل برای به اشتراک گذاری داده های کاربر با مقامات چینی و همچنین سانسور فیلم انتقادی از دولت چین. Infinite می گوید آن را نمی سانسور ویدئوها و آن را نمی خواهد به دولت چین دسترسی به آمریکا داده های کاربر.

گوش دادن | درک Infinite:

این هفته Infinite شد در اخبار برای کشیدن یک فیلم انتقادی از چین توده بازداشت Uighurs. بسیاری از محبوب چینی متعلق به برنامه های رسانه های اجتماعی کاربران در حال کودکان و نوجوانانی که سهم لب همگام سازی ویدئوها رقص crazes و کمدی skits. اما امروز در قسمت الکس Hern تکنولوژی سردبیر گاردین توضیح می دهد که چرا این الگوهای رفتاری و موسیقی — وجود دارد برخی از نگرانی واقعی در مورد سانسور و حفظ حریم خصوصی و نفوذ خارجی. 23:48

“رئیس جمهور هنگامی که او باعث می شود تصمیم خود را به مطمئن شوید که همه چیز را ما انجام داده اند و همواره ما را به عنوان نزدیک به صفر خطر برای مردم آمریکا” Pompeo گفت. “این ماموریت که او گذاشته برای همه ما هنگامی که ما — ما شروع به ارزیابی این شرکت چند ماه برگشت. ما در حال بسته شدن در یک راه حل. و من فکر می کنم شما ببینید رئیس جمهور اعلام زودی.”

بحث بر Infinite تشابه گسترده تر ایالات متحده امنیتی سرکوب شرکت های چینی از جمله ارائه دهندگان مخابراتی Huawei و ZTE. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت دستور داده است که ایالات متحده در جلوگیری از خرید تجهیزات از کسانی که ارائه دهندگان استفاده می شود در ایالات متحده شبکه های. تهمت نیز سعی در هدایت متحدان دور از Huawei بیش از نگرانی هایی است که دولت چین دسترسی به داده های خود را که Huawei رد می کند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید