مایکروسافت انتظار دارد ضربه مالی از coronavirus گسترش

MICROSOFT. The logo of French headquarters of American multinational technology company Microsoft, is pictured outside on March 6, 2018 in Issy-Les-Moulineaux, a Paris' suburb. File photo by Gerard Julien/AFP

مایکروسافت. آرم فرانسه مقر آمریکایی چند ملیتی فناوری شرکت مایکروسافت است که در تصویر خارج در مارس 6, 2018 در ایسی-لمولینو پاریس,’ حومه. فایل عکس جرارد Julien/AFP

سان فرانسیسکو, ایالات متحده آمریکا – مایکروسافت در چهار شنبه, مارس 26 کاهش درآمد خود را برآورد برای سه ماهه جاری گفت: آن را احساس تاثیر coronavirus بیماری با کاهش خرید و فروش نرم افزار ویندوز و سطح دستگاه.

ما فن آوری های غول پیکر شد آخرین شرکت جهانی برای هشدار دادن یک ضربه مالی از شیوع جهانی این بیماری است که به کشته شدن هزاران نفر در سراسر جهان است.

“اگر چه ما قوی ویندوز تقاضا در خط با انتظارات ما زنجیره تامین در حال بازگشت به حالت عادی عملیات در سرعت کندتر از پیش بینی” مایکروسافت در بیانیه ای گفت.

به عنوان یک نتیجه, مایکروسافت گفت که در جریان مالی سه ماهه درآمد حاصل از آن را سقوط کوتاه از پیش بینی های قبلی با ویندوز و سطح “بیشتر منفی نهفته از آنچه قبلا پیش بینی شده است.”

صدور مجوز ویندوز نرم افزار برای سازندگان کامپیوتر است یک منبع بزرگ درآمد برای مایکروسافت به معنای تعطیلی موقت و یا وقفه از تولید در کارخانه های اجرا شده توسط شرکای تجاری می تواند سنگ فرش آن درآمد.

قرص سطحی تولید می تواند به طور مستقیم مانع چنین اقدامات احتیاطی.

“به عنوان شرایط تکامل مایکروسافت عمل می کنند برای اطمینان از سلامت و ایمنی کارکنان شرکت و مشتریان و همکاران در طول این دوره دشوار” مایکروسافت گفت.

“مایکروسافت نیز همچنان به کمک های مالی به امداد و مهار تلاش های, از جمله به طور مستقیم ارائه تکنولوژی برای کمک به بیمارستان ها و پزشکی کارگران است.”

سهام مایکروسافت تضعیف حدود یک درصد در بازار پس از معاملات است که به دنبال اعلام آن است.

اپل در هفته گذشته گفت: درآمد خود را برای سه ماهه جاری خواهد بود در زیر آن پیش بینی و در سراسر جهان عرضه آیفون “خواهد بود به طور موقت محدود” به دلیل جهانی شیوع ویروس به ویژه در چین که در آن اپل تولید بسیاری از دستگاه های خود را.

اپل که بستگی به قطعات از تولید کنندگان چینی است و یک بازار بزرگ در چین شده است با چکش در هر دو جبهه.

این ویروس را برانگیخته اقتصادی جهانی وحشت با ممنوعیت سفر و توده قرنطينه در داخل چین را وادار کارخانه را به حالت تعلیق عملیات ها و مغازه ها را ببندید.

Coronavirus موارد گسترش در اروپا و فراتر از آن در روز چهارشنبه با امریکا تایید آن بیمار برای اولین بار به عنوان جهان درهم برای مهار این بیماری همه گیر است که به کشته شدن هزاران نفر در سراسر جهان است.

موارد جدید پدید آمده اند و در سراسر اروپا و بسیاری مربوط به این قاره coronavirus کانون در شمال ایتالیا و در میان هشدارهای از کارشناسان بهداشت و درمان برای مهار هیستری به عنوان ویروس در ادامه راهپیمایی خود را فراتر از چین مرز. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de