میکرو پارچه برای تمیز کردن باعث می شود بهترین چهره-پوشش گوید Biodefense آزمایشگاه

پنتاگون bioweapons حفاظت آزمایشگاه می گوید که بهترین مواد برای خانگی صورت-پوشش میکرو تمیز کردن پارچه.

قابلیت های مبارزه توسعه Command (john marshall) شیمیایی و بیولوژیکی مرکز است که به طور معمول شارژ با توسعه تاکتیکی ماسک و دستگاه تنفسی همراه با تجهیزات است که می تواند تشخیص تهدیدات بیولوژیکی مانند سیاه زخم و آبله.

اما این مرکز قرار است در کنار آن متخصص تجهیزات برای آزمایش مواد مختلف برای مناسب بودن آنها به عنوان پوشش صورت برای حفاظت در برابر COVID-19.

“بهترین مواد به راحتی در دسترس برای استفاده در صورت پوشش است چهار لایه پارچه میکرو است که می توان در تمیز کردن بخش ترین فروشگاه جعبه بزرگ” به این نتیجه رسیدند بیانیه ای از قابلیت های مبارزه توسعه Command (john marshall) شیمیایی و بیولوژیکی مرکز پس از آنها تا به حال تست شده بیش از 50 مواد مختلف است.

“ما می دانستیم که ادعا می کند در مورد ماسک و پوشش صورت انفجار در سراسر اینترنت و ما می خواستیم تا مطمئن شوید که هر گونه تصمیم گیری در مورد مواد این سازمان ایجاد خواهد شد و بر اساس اثبات شده علم” به گفته دیوید Caretti رئیس مرکز شیمیایی و بیولوژیکی حفاظت و آلودگی بخش و رهبر تیم, تست, در خانه, چهره-مواد پوشش.

مرکز آزمون های پاشش تعلیق ذرات 0.2 تا 0.3 میکرون در اندازه مواد و دیدن چقدر می شود از طریق.

مرکز مشخص نیست تمام مواد آن در حال آزمایش است اما گفت که مناسب ترین بود چهار لایه پارچه میکرو که می توانید فیلتر کردن بیش از 75 درصد از ذرات. یک N95 ماسک استفاده توسط کارکنان بهداشتی درمانی, مقایسه, می توانید فیلتر کردن 90 درصد از ذرات.

“حتی یک پلی استر سربند می تواند منطقی و موثر آن است که اگر مورد استفاده در لایه. آن را فیلتر کردن 40 درصد از ذرات معلق گفت:” بیانیه است.

“چالش این است که برای انتخاب یک ماده است که به طور موثر بلوک ویروس ذرات از رفتن را از طریق مواد حالی که نه بیش از حد سخت به تنفس از طریق” گفت: Caretti. “اگر مقاومت بسیار بالا و جریان هوا را به سادگی دور زدن پوشش و در اطراف لبه.”
این تیم منتقل خواهد شد یافته های آن به سازمان های دیگر.

Epoch Times Photo
یک نمای هوایی از ساختمان پنتاگون در واشنگتن در ژوئن 15, 2005. (Jason Reed/فردا نیوز)

Bioweapons دفاع محدودیت

اما پنتاگون biowarfare دفاع قابلیت های محدود تر از ممکن است در ابتدا انتظار می رود در مبارزه با COVID-19 به گفته تحلیلگران با سایر نقاط نظامی انجام بسیاری از بلند کردن اجسام سنگین امداد رسانی کار می کنند.

“یک سلاح بیولوژیکی است متفاوت از این ویروس گفت:” توماس Spoehr مدیر میراث مرکز دفاع ملی. “برای سلاح های بیولوژیکی به طور معمول یک ‘خوب’ یکی یا بیش از 80 درصد مرگ و میر و یا غیر فعال کردن ویژگی های آن,” او گفت: بار عصر. “Coronavirus ندارد که.”

“انسان به انسان انتقال است و نه مطلوب مشخصه به دلیل آن می تواند از کنترل خارج شود. اگر شما با استفاده از آن شما نمی دانید که در آن است رفتن به رفتن و که در آن است رفتن به متوقف شود. بنابراین آن را بسیار وحشتناکی مفید در این زمینه است.”

این بیماری همه گیر خواهد شد و هنوز هم به احتمال زیاد به عنوان یک زنگ خطر را برای ایالات متحده به گارد با دقت بیشتری در برابر bioweapons می گوید Sphoer—نظر به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران است.

هر نظامی فیلدینگ یک bioweapon نیز اطمینان حاصل شود که آنها تا به حال یک پادزهر و یا یک واکسن با توجه به Spoehr. در واقع یکی از راه های اطلاعات نظامی استنتاج دشمنان’ راز bioweapons برنامه از داستان دفاعی در برنامه های.

او به عنوان مثال از یک کره شمالی پناهنده. “به هر دلیل آنها آزمایش خون خود را, و آنها او شده است می خواهم در مقابل واکسن سیاه زخم. آمریکا و سرویس های اطلاعاتی گفت: “خوب, ایالات متحده نداشته توهین آمیز برنامه برای دهه پس تنها نتیجه ای که ما می توانید در قرعه کشی این است که دلیل این است که از یک کره شمالی توهین آمیز قصد استفاده از anthrax.'”

همراه با کره شمالی, کشور در سراسر جهان با مشکوک bioweapons برنامه های معمول نظامی مظنون: چین, روسیه و ایران–به علاوه سوریه است.

بسیاری از کشورها گارد اطلاعات در مورد جنگ بیولوژیکی قابلیت های بسیار نزدیک می گوید Speohr. “این بسیار آسان برنامه برای پنهان کردن آن دو با استفاده از فن آوری است. آنچه به نظر می رسد مانند یک نوع از کارخانه به راحتی می تواند تبدیل به جنگ بیولوژیکی.”

این بیماری همه گیر خواهد شد و هنوز هم به احتمال زیاد به عنوان یک محدود از خواب بیدار کردن تماس برای ایالات متحده به گارد با دقت بیشتری در برابر bioweapons می گوید Sphoer—نظر به اشتراک گذاشته شده توسط دیگران است.

“در حال حاضر همه گیر حاکی حتی تیره تر آینده, یکی, که ما نیاز به آماده شدن گفت:” توماس Mahnken معاون سابق دستیار وزیر دفاع سیاست برنامه ریزی است. “اگر چه به نظر می رسد که COVID-19 طبیعی به جای انسان ساخته شده از مبدا است که ممکن است مورد بعدی زمان در اطراف,” او نوشت: در یک مقاله برای RealClearDefense. “در واقع ما در واکنش به COVID-19 نشان می دهد که چگونه آسیب پذیر ما به دشمن با استفاده از عوامل بیولوژیکی و چقدر مخل چنین حمله ای می تواند باشد.”

“در مقابل به نیروهای مسلح ارتش روسیه حفظ آمادگی بالا برای محافظت از خود در برابر سلاح های شیمیایی و بیولوژیکی. ما نیاز به اطمینان حاصل شود که نیروهای ایالات متحده قادر به مبارزه از طریق چنین تهدیدات پیشرفته.”

این anthrax تهدید در سال 2001 باعث افزایش در دفاع بیوشیمیایی در ایالات متحده گفت: Spoehr پس از آن آشکارسازهای توسعه داده شد و در حال حاضر در اطراف پنتاگون و کلیدی دیگر امکانات “خرناس هوا” برای یک کتابخانه از عوامل مانند سیاه زخم و آبله.

دنبال سیمون در توییتر: @SPVeazey

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net