میشیگان حل و فصل دعوی با دیترویت دانش آموزان وعده $94 میلیون دلار برای برنامه های سواد آموزی

ایالت میشیگان به توافق برای حل و فصل یک چهار سال نبرد قانونی با یک گروه از دیترویت دانش آموزانی که استدلال این شهر کم انجام مدارس دولتی محروم از حق خود به اساسی مهارت های سواد آموزی.

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer اعلام کرد بعد از ظهر پنجشنبه که به عنوان بخشی از حل و فصل به او پیشنهاد قانونی که ارائه عمومی مدارس در دیترویت با حداقل $94.5 میلیون دلار برای برنامه های سواد آموزی. دولت نیز موافقت به ارائه اضافی $2.7 میلیون دلار برای دیترویت مدارس برای حمایت از بسیاری از سواد آموزی-پروژه های مرتبط با, و $280,000 پرداخت در میان هفت دانش آموزان است.

در سال 2016 مورد هفت دیترویت دانش آموزان شکایت ایالت میشیگان ادعا کمبود کتاب و غیاب معلمان واجد شرایط و فقیر ساختمان شرایط محروم و آنها را از دسترسی به سواد آموزی در مدارس دولتی آنها حضور داشتند. با توجه به استدلال دولت نقض دانشجويان حقوق به حداقل پایه آموزش و پرورش به عنوان بخشی از تاریخ 14 متمم را تضمین دادرسی و حفاظت در برابر.

Whitmer یک دموکرات جایگزین کالیفرنیا ، ریک اسنایدر به عنوان متهم در این پرونده پس از او انتخاب شد و در سال 2018 است.

6 مدار ایالات متحده دادگاه تجدید نظر در یک تقسیم 2-1 نظر حکومت در ماه گذشته در حمایت از دانش آموزان, شناخت اولیه حداقل آموزش و پرورش و دسترسی به سواد به عنوان یک حق اساسی تحت دادرسی بند 14 قانون.

“دانش آموزان در دیترویت مواجه موانع خود را به آموزش و پرورش است که مهار توانایی خود را برای خواندن و موانع آنها هرگز نباید با آن مواجه شده اند” گفت: Whitmer در یک بیانیه مشترک با هفت شاکیان. “من مشتاقانه منتظر همکاری با مجلس برای ارائه بودجه برای دیترویت مدارس و مناطق در سراسر ایالت برای کمک به اطمینان از مربیان و دانش آموزان باید منابع آنها نیاز به موفقیت است.”

حل و فصل هنوز با قطعیت به عنوان آن نیاز به تایید میشیگان جمهوری خواه کنترل مجلس قانونگذاری ایالتی که دارای سابقه مبارزه با فرماندار دموکرات بیش از آموزش و پرورش هزینه می شود. میشیگان مقننه خواسته بود 6th مدار هفته گذشته به کنار حکم خود با این استدلال که وجود دارد این است که هیچ صریح حق آموزش و پرورش در قانون اساسی ایالات متحده و دادگاه حق ندارد برای ایجاد یک قانون اساسی درست است.

“هیچ کس نمی خواهد می گویند که دیترویت مدارس دولتی در حال انجام در سطح آنها باید گفت:” جان Bursch یک وکیل است که ثبت دادخواست از طرف مجلس میشیگان. “اما پاسخ برای حل این مشکل نمی تواند از دادگاه فدرال نظارت بر ایجاد حقوق اساسی است که هیچ کس را به رسمیت شناخته اند در متن [14 متمم] دادرسی بند.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de