ساکنان میشیگان کسب و کار شکایت سد اپراتور بیش از جاری شدن سیل ویرانگر

WEST BLOOMFIELD—ساکنان و کسب و کار در مرکزی میشیگان جوامع که مستغرق هنگامی که دو سد شکست خورده این هفته روز جمعه شکایت اپراتور از سدها و دو سازمان های دولتی با سرکشی به سازه ها ،

طرح دعوی در دادگاه در آمد که در عین حال بیشتر ساکنان مجبور به تخلیه خانه های خود را پس از غرق شدن سیل در امتداد Tittabawassee رودخانه و conjoining آبراه.

حدود ده نفر خانه های خود را ترک در Spaulding شهرستان که در آن برخی از جاده ها و زمینه های زیر 4 تا 5 فوت floodwater اما برخی در جامعه حاضر به ترک با وجود هشدارهای آتش ارشد تام Fortier روز جمعه گفت.

آب ایستاده بود و 2 تا 3 فوت در برخی از خانه ها Fortier گفت.

این Tittabawassee شد engorged اواخر روز سه شنبه هنگامی که پیری Edenville و سانفورد سدها شکست خورده پس از باران های سنگین. رودخانه کاکل شنبه در میدلند—حدود 20 کیلومتر بالادست از Spaulding شهرستان—ترک شهر و مناطق اطراف آن در زیر چند پا از آب و وادار کردن حدود 11000 نفر به تخلیه خانه های خود.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام اورژانس پنج شنبه.

چند خانه آسیب دیده بودند در میدلند اما هیچ کس مجروح یا کشته شدند. Selina Tisdale یک شهرستان میدلند سخنگوی روز جمعه گفت که ساکنان آواره مجاز به بازگشت به خانه اگر آن را امن برای انجام این کار.

Epoch Times Photo
ساکنان بررسی تخریب در مرکز شهر سنفورد میشیگان در تاریخ 21 مه سال 2020 است. (کتی Kildee/میدلند روزانه اخبار از طریق AP)
Epoch Times Photo
تصاویر ماهواره ای نشان می دهد عصری Midland County, Michigan در حال حاضر در زیر آب. (حسن نیت ارائه میدهد Planet Labs Inc)

آب گرفتگی Tittabawassee و Shiawassee جریان رودخانه به سگینا رودخانه و ارائه یک خطر برای Spaulding شهرستان در حدود 100 مایلی شمال دیترویت.

“رودخانه سطوح بسیار بالا آنها در حال تلاش برای پیدا کردن پایین ترین نقطه ای که اتفاق می افتد به ما” Fortier گفت. گارد ملی و بخش آتش پر شد حدود 3000 می آیند تا بامی به پشت نگه دارید آب است.

واصل طرح دعوی در دادگاه در دادگاه فدرال در دیترویت جمعه مدعی است که این سدها’ اپراتور بویس آب “شکست خورده به کار تعمیر و یا تعمیر سدها با توجه به تاسیس استاندارد مراقبت در نتیجه فاجعه بار صدمه و آسیب به ساکنان و خواص آنها.” طرح دعوی در دادگاه نیز نامهای به وزارت امور خارجه از محیط زیست دریاچه های بزرگ و انرژی و میشیگان وزارت منابع طبیعی.

طرح دعوی در دادگاه به دنبال نامشخص خسارت بیش از $75,000. FeganScott یک شرکت حقوقی که متخصص در کلاس اقدام مناسب است که به نمایندگی از کسب و کار و مالکان تحت تاثیر جاری شدن سیل.

آسوشیتد پرس با ارسال یک ایمیل جمعه به دنبال نظر از Boyce آبی. نمایندگان هر دو سازمان های دولتی کاهش یافته است به نظر با استناد به انتظار دادخواهی.

حدود قرن Edenville سد بوده است هدف از طولانی تحقیقات فدرال تنظیم کننده. مقامات گفته اند سانفورد سد ساخته شده در سال 1925 بود سرشار در طول سیل اما میزان آسیب ساختاری نیست شناخته شده است.

michigan dam break
یک نمای هوایی از سیل به عنوان آب سرریز سانفورد سد Mich., در مارس 19 سال 2020 است. (TC گرداب/از طریق بی بی سی)
Epoch Times Photo
تکه های آسفالت و بقیه شکسته از هم جدا پس از سیل نابود پل در مرکز شهر سانفورد Mich., در تاریخ 21 مه سال 2020 است. (جیک مارس/MLive.com/fa / سنگ چخماق مجله از طریق AP)

Dow Chemical Co. دفتر مرکزی اش در میدلند و آن را به یک گیاه در کنار رودخانه است. هنگامی که رودخانه کاکل این سیلاب ها مخلوط با مهار حوضچه در داو کارخانه و شرکت پذیرفته سیل می تواند جابجایی رسوب از پایین دست Superfund سایت هر چند آن وجود دارد گفت: هیچ خطر به مردم و یا محیط زیست است.

ایالات متحده آمریکا سازمان حفاظت محیط زیست گفت: مقامات دولتی را بررسی گیاه و داو باید ارزیابی Superfund سایت آلوده به دیوکسین شرکت ریخته در قرن گذشته—به تعیین اگر هر گونه آلودگی منتشر شد.

روز جمعه شاخص های Dow و پایه و اساس آن اعلام کرد که 1 میلیون دلار کمک مالی برای سیل بهبود تلاش.

داو گفت: 250.000 دلار به یک صندوق کمک به کمک داو کارکنان به طور مستقیم برخورد با جاری شدن سیل و 250.000 دلار را به ایران راه را برای ارائه منابع برای Midland County خانواده های آسیب دیده از سیل. یکی دیگر از $500,000 اختصاص داده خواهد شد برای نیازهای سطح که در طول بازیابی و بازسازی فاز.

ویموکس دریاچه در Midland County امید شهرستان از دست داده بیشتر از آب آن زمانی که Edenville سد شکست خورده است.

گلن هارت خانه امید شهرستان فرار از فشار از جاری شدن سیل. اما روز جمعه 66 ساله شد از بین بردن باقی مانده از اموال خود از جمله قایق و قایق و قطعات اسکله.

“من در تلاش برای پیدا کردن که این متعلق به مطمئن شوید که مردم مسائل خود را,” او گفت:.

بیشتر باران هوا در اوایل هفته آینده مقامات در حال نگه داشتن چشم خود را بر آسمان ها و زمین است.

“با منطقه تا هر باران اضافه یک نگرانی است” گفت: نیک Assendelft سخنگوی میشیگان دیپارتمنت محیط زیست, دریاچه های بزرگ و انرژی است.

سطح آب در دو دریاچه—Secord و Smallwood—پشت دو سد “آورده شده است تا حدودی فشار این امکانات تا شرایط خود را می تواند ارزیابی” Assendelft گفت. “آخرین چیزی که ما نیاز داریم در حال حاضر وجود دارد به یکی دیگر از باران رویداد در هر نقطه نزدیک به آنچه که ما تا به حال در اوایل این هفته است.”

توسط Corey ویلیامز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de