میشیگان می کشد مجوز آرایشگاه ايميل Whitmer را مستند

77-در سال میشیگان صاحب سلمانی تا به حال مجوز خود را به حالت تعلیق با توجه به اسناد و مدارک حقوقی (pdf) این ادعا که توسط برش مو در نقض رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer را “غیر ضروری” کسب و کار با خاموش کردن سالمندان باربر “پتانسیل گسترش COVID-19 در سراسر کشور.”

کارل Manke اجرا می شود که کارل Manke اصلی سنت Barber & Beauty Shop در اوسو یک شهر کوچک بین لنسینگ و سنگ چخماق تا به حال هر دو مجوز خود را و است که از کسب و کار خود را “شتابزده معلق” با توجه به مارس 12 سفارش امضا شده توسط دبرا Gagrialdi مدیر اداره صدور مجوز حرفه ای.

منظور تعلیق ادعا می کند که وضعیت در اوسو باربر مورد نیاز “اقدام فوری” برای حفاظت از “بهداشت ، ایمنی و رفاه.”

Manke وکیل دیوید Kallman گفت: اخبار دیترویت که در یک بخش جداگانه از بهداشت و خدمات انسانی (DHHS) سفارش مشتری خود را نیز “$1 ، 000 و 1 سال در زندان در هر برش.”

Epoch Times Photo
آرایشگر کارل Manke کاهش یک مشتری مو در آرایشگاه در اوسو, Mich., در مارس 12 سال 2020 است. (جف Kowalsky/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

Manke که افتتاح فروشگاه خود را در مارس 4, گفت ABC12 او مصمم است برای حفظ کار بدون در نظر گرفتن Whitmer را “خانه بمانند امن” جهت “غیر ضروری” کسب و کار مانند خود را به باقی می ماند بسته شده است.

“من 77,” او گفت:. “آنچه آنها در حال رفتن به من ؟ زندگی ؟ من یک پا در قبر و دیگر بر روی پوست موز است. من می تواند مراقبت کمتر است.”

Manke گفت که جمع آوری شده خود را در خارج از فروشگاه در روز دوشنبه که او “نمی تواند بر این باورند که پشتیبانی که من کردم.”

“آن را قریب به اتفاق” گفت و توضیح داد که نمی خواد کمک دولت تنها به ادامه کار در آرایشگاه.

“من هرگز نگاه به جزوه. من حتی نمی دانند که آنها چه هستند. من تا به حال کسی با من تماس گرفت و گفت ” خوب چرا شما نمی توانید در مواد غذایی تمبر?’ من نمی خواهم به دریافت مواد غذایی. من می خواهم به کار” او گفت:.

Epoch Times Photo
افراد منتظر در صف به موهای خود را قطع و در مقابل مغازه سلمانی کارل Manke در اوسو, Mich., در مارس 12 سال 2020 است. (جف Kowalsky/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

Whitmer در ضمن بارها تأکید کرد ضرورت حفظ خاموش شدن ناگهانی حتی به عنوان تظاهرات و نافرمانی مدنی در برابر دستورات او کوه.

“این دستور اجرایی هستند نه یک پیشنهاد. آنها اختیاری نیست. آنها نکات مفید,” او گفت: در یک جلسه مطبوعاتی در مارس 11.

Whitmer یک دموکرات گفت: دستور منع آرایشگران از عامل وجود دارد برای جلوگیری از موج دوم COVID-19 بیماری ناشی از CCP (دیروز) ویروس که پدید آمده از چین در سال گذشته است.

“ویرانی از موج دوم می تواند کوتوله آنچه ما در حال حاضر تحمل با هم” Whitmer گفت: ABC12 گزارش شده است.

whitmer michigan governor
میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer آدرس های دولت طی یک سخنرانی در لانسینگ, Mich., در 13 آوریل سال 2020 است. (میشیگان دفتر فرماندار از طریق AP, استخر)

پس از بازگشایی خود سلمانی در مارس 4, Manke جذب مشتریان از سراسر ایالت میشیگان DHHS گفت: در آن منظور و اشاره کرد که عکس های منتشر شده در گزارش های خبری نشان می دهد مشتریان در داخل و نه با پوشیدن ماسک های پیشرو آژانس به این نتیجه که Manke کسب و کار “به طور بالقوه برای گسترش COVID-19 در سراسر کشور با آوردن افراد مختلف خانواده در مجاورت نزدیک به یکدیگر است.”

این DHHS مدیر در صدور قریب الوقوع خطر و جلو گیری نظم در مارس 8 دستور Manke را تعطیل خود سلمانی بلافاصله در زمینه که “شرایط و شیوه های ذکر شده در بالا می تواند منطقی انتظار می رود به علت مرگ و بیماری و یا جدی آسیب فیزیکی.”

بیشتر DHHS منظور ادعا می کند “شرایط در کارل Manke را سلمانی برای مرد و زن مطرح قریب الوقوع خطر برای سلامتی یا زندگی افراد در این دولت” و “کارل Manke را سلمانی ایجاد یک مزاحم وضعیت غیر بهداشتی و به طور بالقوه ممکن است باعث بیماری است.”

استشهاد در مورد ادعای Manke بود عامل خود سلمانی در نقض Whitmer اجرایی را موظف بسته شدن کسب و کار ارائه “غیر ضروری در مراقبت های شخصی از جمله مو و مشابه مراقبت های شخصی, خدمات, با توجه به COVID-19 اضطراری است.”

این شکایت رسمی علیه Manke نقل چند شغل کد تخلفات از جمله “قانون سهل انگاری فاحش در تمرین یک شغل” “عمدا نقض ایمنی و بهداشت قوانین از هر گونه سیاسی زیربخش” اشاره کرد که “کد مجوز خلاصه تعلیق مجوز برای تمرین یک شغل که در آن یک تهدید قریب الوقوع به بهداشت ، ایمنی و رفاه وجود دارد.”

Manke گفت ABC12 او انجام داده است همه چیز او می تواند از سرعت پایین برای جلوگیری از گسترش مرگبار اشکال.

“من پس از تمام دستورالعمل در اینجا” Manke گفت. “من ماسک در, ضدعفونی کننده, ضد عفونی کننده دست و تلاش برای از راه دور به عنوان بهترین ما می توانیم در اینجا.”

“زمانی که من دو دست و من قادر به برش مو که شغل من,” او اضافه شده است. “این چیزی است که من انجام دهد. این چیزی است که من قصد دارم برای ادامه به انجام است.”

پیروی تام در توییتر: @OZImekTOM

tinyurlis.gdu.nuulvis.netshrtco.de