فرماندار میشیگان: رستوران ها و کافه و فروشگاه های خرده فروشی می تواند بازگشایی جمعه در شمال میشیگان

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer (D) در 18 مه اعلام کرد که برخی از رستوران ها و دیگر کسب و کار خرده فروشی در شمال میشیگان خواهد شد مجاز به شروع به بازگشایی شروع جمعه پیش از آخر هفته روز یادبود.

در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه Whitmer گفت: برخی از کسب و کار خواهد بود قادر به کار در یک ظرفیت محدود در بالای شبه جزیره و قسمت های پایین تر شبه جزیره در حالی که گردهمایی های اجتماعی تا 10 نفر نیز مجاز در سراسر منطقه وسیع.

Whitmer حکم اجرایی (pdf) امر به دو تا از هشت مناطق تاسیس به عنوان بخشی از “MI امن شروع” طرح.

به عنوان بخشی از فرماندار تدریجی بازگشایی برنامه کافه ها و رستوران ها باید در گروه های حداقل شش فوت از هم جدا و در عمل 50 درصد ظرفیت در حالی که کارکنان را ملزم به پوشیدن ماسک و آموزش دیده در “محل کار عفونت-شیوه های کنترل” از جمله استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی, Whitmer گفت.

مواد غذایی و نوشیدنی موسسات در منطقه قبلا محدود به وانت و تحویل به محدود کردن انتقال CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

Whitmer اقامت-در-خانه سفارش یکی از دقیقترین در کشور—هنوز هم نگه می دارد و کافه ها و رستوران ها از حد به ناهار خوردن در مشتریان در 51 شهرستان با 93 درصد از دولت 10 میلیون نفر است. دیگر اماکن عمومی و محل های اسکان از قبیل سینما و ورزشگاه و سالن های بسته باقی می ماند ایالت حداقل تا زمانی که ممکن است 28.

کارکنان قادر خواهد بود به بازگشت به دفاتر خود اگر کار را نمی توان از راه دور انجام می شود.

“این یک گام بزرگ است اما همه ما باید به یاد داشته باشید به ادامه انجام بخشی از ما برای محافظت از خودمان و خانواده ما از گسترش COVID19,” Whitmer گفت.

“این بسیار مهم است که همه کسب و کار همه چیز را در قدرت خود را برای حفاظت از کارگران و مشتریان و خانواده خود را. و به عنوان رویکرد ما آخر هفته روز یادبود من همه را تشویق به هوشمند و امن است. تیم من و من ادامه خواهد داد به کار در سراسر ساعت برای حمایت از مردم میشیگان.”

میشیگان تا چهارم بیشترین مرگ و میر در ایالات متحده با 4,915 CCP ویروس مرگ و میر و 51,915 موارد تایید شده که از بعد از ظهر دوشنبه با توجه به میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی.

Whitmer اعلام می آید کمتر از یک هفته پس از او هشدار داد که ادامه اعتراضات در کشور مقابل اقامت در خانه دستور ساخت آن را بیشتر احتمال دارد که دولت را مجبور به کشیدن محدودیت اقدامات است.

در ظاهر در ABC “نمایش” در مه 13, Whitmer گفت که مسلح ضد قفل تظاهرات در دولت و کنگره باید “شده است واقعا تظاهرات سیاسی که در آن مردم با مؤتلفه پرچم و نمادهای نازی و خواستار خشونت است.”

“من فکر می کنم که واقعیت این است که این اعتراضات در یک منحرف از راه آن مردها که ما در حال رفتن به مجبور به اقامت در, اقامت در خانه استقرار” Whitmer ادامه داد.

تظاهرات هستند “مناسب نیست در جهانی همه گیر” دموکراتیک فرماندار و افزود: “این تماس به خشونت است. این نژادپرست است و misogynistic.”

Whitmer گفت که در حالی که احترام او “مردم حق مخالفت” ضد قفل معترضین قرار دادن دیگران در معرض خطر است.

“و من از آنها بخواهید که هر کس که دارای یک پلت فرم استفاده از آن برای تماس با مردم به رعایت بهترین شیوه های اعلام شده توسط CDC و برای جلوگیری از تشویق این رفتار به دلیل آن را فقط باعث می شود آن است که بسیار مخاطره آمیز برای ما به تلاش برای تعامل مجدد اقتصاد ما همان چیزی است که هر کس می گوید آنها می خواهند ما را قادر به انجام” Whitmer ادامه داد.

“ما باید قانون گذاران که در حال نشان دادن به کار با پوشیدن جلیقه های ضد گلوله,” او اضافه شده است. “است که محرومیت هزاران نفر از مردم در کشور ما اگر خود را قانونگذار را احساس نمی کند به اندازه کافی امن برای رفتن به محل کار و به انجام آنچه خود کار است. هیچ کس نباید در راه ما ایستاده انجام شغل ما است.”

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de