فرماندار میشیگان اعلام وضعیت اضطراری پس از سد سقوط

EDENVILLE مایکل.—فرماندار میشیگان گرچن Whitmer روز سه شنبه اعلام وضعیت اضطراری برای Midland County پس از دو سد سقوط کرد با توجه به بارش شدید باران در چند روز گذشته.

حدود 10000 نفر در میشیگان مرکزی مجبور به تخلیه. خانواده های ساکن در امتداد Tittabawassee رودخانه و متصل دریاچه در Midland County دستور داده شد به ترک خانه برای دومین بار در 24 ساعت.

Midwest Flooding
آب سیل منطقه میدلند بازار کشاورزان و tridge در طول Tittabawassee رودخانه در میدلند در مارس 19 سال 2020 است. (Hannah فرزندان/MLive.com از طریق AP نیوز)

خدمات ملی آب و هوا (NWS) در شنبه شب خواست هر کسی که در نزدیکی رودخانه به دنبال زمین بالاتر پس از “فاجعه بار سد شکست” در Edenville سد و سانفورد سد.

Aerial view of water from a broken Edenville Dam seen flooding the area as it flows towards Wixom Lake in Michigan, U.S. in this still frame obtained from social media video dated May 19, 2020
نمای هوایی از یک شکسته Edenville سد دیده سیل در این منطقه آن را به عنوان جریان نسبت به ویموکس دریاچه میشیگان در این هنوز قاب به دست آمده از رسانه های اجتماعی تصویری به تاریخ مارس 19 سال 2020 است. (رایان Kaleto/از طریق بی بی سی)
michigan dam break
یک نمای هوایی از سیل به عنوان آب سرریز سانفورد سد میشیگان در این مه 19 سال 2020 هنوز قاب به دست آمده از رسانه های اجتماعی تصویری. (TC گرداب /از طریق بی بی سی)

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن گفت: مرکز شهر میدلند شهر 42,000 حدود 8 کیلومتر پایین دست از سنفورد سد رو به خصوص سیل جدی تهدید. Dow Chemical Co.’s اصلی گیاه نشسته در این شهر در حاشیه رودخانه ها.

“در آینده 12 تا 15 ساعت در مرکز شهر میدلند می تواند تحت حدود 9 فوت آب” فرماندار گفت. “ما پیش بینی بالا و تاریخی سطح آب است.”

Whitmer خواست ساکنان در معرض خطر جاری شدن سیل به پیدا کردن یک محل به ماندن با دوستان و یا بستگان و یا به دنبال یکی از چندین پناهگاه که باز در سراسر شهرستان.

“این است که بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم در Midland County,” او گفت:. “اگر شما یک عضو خانواده یا یک دوست که زندگی می کند در بخش دیگری از دولت وجود دارد در حال حاضر.”

پاسخ اضطراری رفت و درب-به-درب اوایل صبح روز سه شنبه هشدار ساکنان زندگی در نزدیکی Edenville سد از افزایش آب. برخی از ساکنان قادر به بازگشت به خانه تنها به ترک گفته دوباره زیر سد را نقض چند ساعت بعد. تخلیه شامل شهرهای Edenville سانفورد و قطعات از میدلند با توجه به Selina Tisdale سخنگوی Midland County است.

داو شیمیایی فعال آن در اورژانس مرکز عملیات خواهد بود و تنظیم عملیات به عنوان یک نتیجه از زمان سیل مرحله شرایط سخنگوی Rachelle Schikorra گفت: در یک ایمیل.

“داو میشیگان عملیات در حال کار با آن مستاجر و Midland County مقامات ادامه خواهد داد و نزدیک به نظارت بر سطح آب در Tittabawassee رودخانه” Schikorra گفت.

در سال 2018 فدرال انرژی کمیسیون تنظیم مقررات لغو مجوز این شرکت که عمل Edenville سد به علت عدم رعایت مسائل که شامل سرریز ظرفیت و عدم توانایی در عبور از شدید ترین سیل منطقی ممکن است در این منطقه است.

این Edenville سد ساخته شده بود که در سال 1924 شده در شرایط نامطلوب در سال 2018 توسط دولت است. سانفورد سد ساخته شده بود که در سال 1925 موفق به دریافت یک شرایط عادلانه و امتیاز. هر دو سد در حال به فروش می رسد.

وجود 19 بالا خطر سدها در رضایتبخش و یا وضعیت بدی در میشیگان در سال 2018 رتبه 20 در میان 45 متحده و پورتوریکو که آسوشیتد پرس به دست آمده از ارزیابی وضعیت.

سیل هشدار در میشیگان صادر شد زیر بارش گسترده از 4 تا 7 اینچ (10.2 به 17.8 سانتی متر) از روز یکشنبه با توجه به NWS. سنگین رواناب تحت فشار قرار دادند رودخانه بالاتر است.

این Tittabawassee رودخانه بود که در 30.5 پا (9.3 متر) و افزایش سه شنبه شب—سیل مرحله 24 فوت (7.3 متر). انتظار می رفت که تاج صبح روز چهارشنبه در یک رکورد از حدود 38 پا (11.6 متر).

سنگین باران در اوایل هفته نیز باعث جاری شدن سیل در جای دیگر در منطقه است. در شیکاگو آب که آب گرفتگی در برخی از مناطق مرکز شهر بود عقب سهشنبه, اما لری لانگفورد آتش سخنگوی وزارت گفت که او انتظار ندارد قدرت به بازسازی در یاد ویلیس برج به صورت روز به دلیل باران های ناشی از ساختمان subbasements برای پر کردن با حد 25 فوت (7.6 متر) از آب است. ساختمان بسته بود به مستاجران و بازدید کنندگان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de