میشیگان اعلام وضعیت فاجعه به عنوان ویروس مرگ و میر رسیدن به 337

میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer امضا فرمان اجرایی در تاریخ 1 آوریل تمدید وضعیت اضطراری و به طور رسمی اعلام وضعیت فاجعه با توجه به شیوع CCP ویروس.

Whitmer تا به حال در ابتدا امضا وضعیت اضطراری در مارس 10, وقتی میشیگان به حال تایید دو مورد از CCP ویروس. به عنوان از آوریل 2 دولت 9,334 تایید موارد این ویروس در حالی که 337 مرگ و میر نسبت داده شده به این بیماری است. وضعیت اضطراری اجازه دولت برای خرید سلامت-موارد مرتبط بدون پیشنهاد شد و در محل تا پایان ماه مارس قبل از گسترش آن است.

فرماندار گفت: این فاجعه اعلام رسمیت می شناسد گسترش دامنه اقتصادی, آموزشی و مدنی دررفتگی ناشی از CCP ویروس و مجهز به دولت برای رسیدگی به اندازه کافی خرابی های ناشی از آن.

“پس از میشیگان اعلام کرد ما برای اولین بار تایید موارد COVID-19 سه هفته پیش ما گرفته اند برخی از مهمترین اقدامات تهاجمی در کشور برای کاهش گسترش ویروس ها و محافظت از خانواده میشیگان گفت:” Whitmer در آزادی مطبوعات. “اقدام امروز اجازه خواهد داد که دولت من برای پاسخ موثر به هر جنبه از این بحران است. در طول این زمان بسیار مهم است که Michiganders همچنان به ماندن در خانه و نگه داشتن فاصله خود از دیگران است. ما را از این طریق دریافت کنید با هم.”

تعداد موارد تایید شده در سراسر کشور همچنان به افزایش, Dr. Joneigh خلدون ارشد پزشکی اجرایی و معاون مدیر برای سلامت میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی (MDHHS) خواست مردم را به انجام “همه چیز را ما می توانیم به سرعت گسترش یافته است.”

“فرماندار گرفته است تعدادی از مراحل مهم برای محافظت از میشیگان, خانواده, و به این منظور امروز اجازه خواهد داد که کار را ادامه دهیم. من را حفظ خواهد کرد مشغول به کار از نزدیک با فرماندار و شرکای ما در سراسر دولت برای کاهش گسترش COVID-19,” او اضافه شده است.

در علاوه بر این به صدور حکم اجرایی فرماندار نیز با ارسال نامه ای (pdf) به رهبر اکثریت سنا مایک Shirkey (R-Mich.) و مجلس لی Chatfield (R-Mich.) درخواست همزمان با وضوح گسترش اعلام وضعیت اضطراری و فاجعه 70 روز از تاریخ این قطعنامه است. قانون دولت تنها اجازه می دهد تا یک وضعیت اضطراری به گذشته 28 روز مگر اینکه دولت مجلس نمایندگان و سنا تصویب یک قطعنامه ساخت آن طولانی تر است.

“برای دیدار با شیب دار متنوع و مداوم مطالبات ایجاد شده توسط COVID-19 pandemic, دولت باید همچنان به استفاده از طیف گسترده ای از ابزار در دسترس برای حفاظت از سلامت ایمنی و رفاه دولت ما و ساکنان آن است. من به شما و همکاران خود را ادامه همکاری در مبارزه با این بیماری همه گیر” Whitmer نوشت: در نامه اش.

Whitmer قبلا امضا “در خانه بمانند امن” سفارش کارگردانی غیر ضروری کسب و کار از جمله رستوران ها و باشگاه ها و ورزشگاه و سینما به طور موقت به حالت تعلیق عملیات و کارگردانی تمام Michiganders به ماندن در خانه های خود را مگر اینکه آنها بخشی از بحرانی نیروی کار است. اما خدمات ضروری مانند فروشگاه های مواد غذایی, بانک ها و داروخانه ها قادر به ادامه فعالیت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im