میشیگان کنگره شکایت فرماندار Whitmer بیش از اورژانس سفارشات که به ‘نقض حقوق اساسی’

یک کنگره جمهوری خواه شکایت کرد میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer بیش توزیع CCP ویروس معمولا به عنوان coronavirus گفته او اقدامات خود را نقض حقوق اساسی.

Rep. Paul Mitchell (R-Mich.) واصل طرح دعوی در دادگاه در ایالات متحده دادگاه منطقه غربی منطقه در مارس 4 برابر Whitmer و میشیگان وزارت بهداشت و خدمات انسانی مدیر رابرت گوردون که نیز صادر اضطراری سفارشات در تلاش برای جلوگیری از شیوع بیماری است.

طرح دعوی در دادگاه استدلال می کند که Whitmer را CCP ویروس مربوط به اورژانس دستور نقض تفکیک قوا بین قوه مقننه و مجریه و حقوق مردم به ارتباط درون کشوری سفر و درگیر شدن در تجارت است.

“هیچ سوال وجود دارد که بیماری های عفونی هستند و متاسفانه بخشی از زندگی روزمره” میچل نوشت: در طرح دعوی در دادگاه. “برخی بیشتر مستعد ابتلا به بیماری های خاص بیش از دیگران است. اما Michiganders می توانند و باید معقول خصوصی اقدام به محافظت از خود را از عفونت بدون نیاز به خاموش شدن جامعه مدنی است.

“با توجه به این که پیش بینی افزایش رخ داده است نیست هیچ پایه و اساس یا از نظر قانونی و یا در واقع برای ادامه هر بیشتر اجباری مستند سفارشات تحت جنایی مجازات” کت و شلوار گفت.

همچنین برچسب های ایالت, محدودیت های “غیر منطقی” برای مناطق میشیگان که در آن وجود دارد چند مورد. تشکیل پرونده توصیف Whitmer اقدامات به عنوان “مستند سفارشات” که میچل می گوید: “شوک وجدان” و با دخالت “عمیقا ریشه دار آزادی و حقوق مالکیت است.”

“من فکر می کنم ما نیاز به روشن شدن میزان آنچه اضطراری است و میزان قدرت آن و دوباره اجرا است که مردم دارای حقوق اساسی” میچل یک تاجر بود که در اولین انتخاب به خانه در ایالات متحده در سال 2016 گفت: اخبار دیترویت.

“Precluding مردم از سفر در سراسر کشور برای بازدید از نوه های خود را برای روز تولد خود را،” میچل پرسید. “ما بیش از لبه در برخی از این.”

میچل گفت: در طرح دعوی در دادگاه است که فرماندار بود او را مانع از گرفتن درمان های پزشکی برای بیماری او که در نتیجه استخوان در استخوان تماس در زانو خود را.

“هیچ Michigander از جمله Mitchell باید مجبور به انتخاب بین خطر پیگرد قانونی و تحریم های اقتصادی تحت مستند سفارشات در یک دست و یا به دنبال درمان های پزشکی از سوی دیگر” کت و شلوار گفت.

میچل گفت: اخبار دیترویت که اورژانس قدرت اعطا شده به یک فرماندار نیست به معنای اجازه می دهد تا یک officeholder به مدیریت امور دولت برای یک دوره طولانی از زمان.

“بود که قصد اورژانس قدرت عمل” میچل گفت. “و این نوع از قدرت خلاف قانون اساسی است.”

کت و شلوار به چالش کشیدن Whitmer اقامت-در-خانه سفارش می آید در مدت کوتاهی پس از او او تمدید وضعیت اضطراری که در ابتدا اعلام شده در مارس 10, بدون تصویب قانونگذاران میشیگان.

دولت تحت اقامت در خانه سفارش از طریق مه 15. آن را شامل نمی اجازه می دهد مردم را به سفر به دیگر خانه های تحت بسیاری از شرایط و میله های فروش اقلام غیر ضروری تلقی در بسیاری از فروشگاه های. ساکنان نیز توصیه به پوشیدن ماسک های صورت که محصور در فضاهای عمومی.

این فرمت باعث شد که صدها نفر از مردم در اعتراض به نظم در مقابل Michigan State Capitol در لنسینگ این ادعا که Whitmer است سوء استفاده از قدرت با گسترش محدودیت.

اما فرماندار گفت او “نمی خواهید برای تصمیم گیری در مورد بهداشت عمومی ما بر اساس بازی های سیاسی” و هشدار داده است که دولت در معرض خطر است از یک موج دوم اگر این بازگشایی اقتصاد بیش از حد به سرعت.

میشیگان گزارش شده بیش از 4000 مرگ و میر ناشی از COVID-19 سوم-بیشترین تعداد در کشور و در مورد 44,000 مجموع موارد هر چند رشد در موارد کاهش پیدا کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de