میشیگان آرایشگر که مسخره Whitmer را مستند می تواند باقی می ماند باز قاضی قوانین

میشیگان صاحب سلمانی بود که مجوز خود را به حالت تعلیق او پس از برش مو در رژیم صهیونیستی. گرچن Whitmer را “غیر ضروری” کسب و کار shutdown را مجبور به بستن مغازه یک قاضی حکومت در مارس 21.

Shiawassee شهرستان قاضی متی استوارت روز پنجشنبه گفت که دولت در بخش بهداشت و درمان تا به حال موفق به نشان می دهد که کارل Manke فروشگاه—کارل Manke خیابان اصلی Barber & Beauty Shop—در اوسو یک شهر کوچک بین لنسینگ و سنگ چخماق “پتانسیل گسترش COVID-19 در سراسر کشور.”

77 سال تا به حال هر دو مجوز خود را و است که از کسب و کار خود را “شتابزده معلق” با توجه به مارس 12 سفارش (pdf) امضا شده توسط دبرا Gagrialdi مدیر اداره صدور مجوز حرفه ای که ادعا می کند که وضعیت در اوسو باربر مورد نیاز “اقدام فوری” برای محافظت از “بهداشت عمومی و ایمنی و یا رفاه.”

Manke بازگشایی مغازه خود را در مارس 4 با وجود Whitmer را در سطح ایالت “خانه بمانند امن” جهت “غیر ضروری” کسب و کار مانند خود را به باقی می ماند بسته شده است. Whitmer گفته آرایشگر مغازه ها و سالن های مخاطره آمیز هستند مکان به دلیل ویروس مسری است.

“من بوده ام در این کسب و کار برای 59 سال. او می خواهد برای آمدن به قطع دست من خاموش است که یکی دیگر از داستان” Manke گفت: آسوشیتد پرس در مصاحبه ای با اشاره به رژیم صهیونیستی است. Whitmer.

Manke که پیوست دیگر آرایشگران و آرایشگاه برای برش مو به صورت رایگان در طول یک ضد قفل اعتراض در کنگره آمریکا در روز چهارشنبه گفت: فاکس نیوز که او نمی خواهد “ایستادگی کردن.”

قاضی استوارت گفت: در نظر است که در میشیگان دادستانی کل فراهم نیست دلیل Manke فروشگاه تهدیدی برای بهداشت عمومی است.

“(دادستان کل) است ارائه هر گونه مطالعات زمینه ای که دکتر نتیجه گیری. (دادستان کل) نشان داده است هر گونه رابطه بین این برش مو و افزایش خطر انتقال” استوارت نوشت. “(لوی سارنوالی) براده استراحت بیشتر در آمار کلی در مورد COVID-19 از شیوه های خاص و یا شرایط در (Manke را) کسب و کار.”

در یک ویدئو کنفرانس در Whitmer دولت درخواست یک دستور برای بستن Manke فروشگاه Stewart گفت: استشهاد از دولت رئیس پزشکی اجرایی و, عکس کافی نبود تا ثابت کند که Manke کمک به گسترش CCP (دیروز), ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus.

“این به اندازه کافی به نوک فلس مهم نیست که چگونه بزرگ, عمومی اورژانس” قاضی گفت:, و اضافه کرد که “از نزدیک در تماس است.”

استوارت اضافه شده که Manke می تواند دستگیر شده اند اگر مقامات معتقد بودند او آرایشگاه مطرح ثابت تهدید برای بهداشت عمومی است.

77 ساله وکیل دیو Kallman گفت که وجود دارد نیاز به مدارک و شواهد نشان می دهد که Manke فروشگاه پخش شد COVID-19 بیماری ناشی از CCP ویروس.

“شما فقط نمی تواند استدلال می کنند COVID افتضاح است, آن را کشتار مردم. که اختلافات که” او اشاره کرد. “آنها باید به آرایشگاه گسترش ویروس. قاضی آن را دیدم به وضوح.”

میشیگان دادستانی کل گفت که قصد دارد به تجدید نظر استوارت حاکم است.

“دادگاه تجدید نظر حفظ صلاحیت بیش از این مورد زمانی که آن را به دستور دادگاه برای برگزاری یک جلسه پس از دادگاه تجدید نظر است که این موضوع در نهایت تصمیم گرفت” دفتر گفت: یک بیانیه است. “ما مشتاقانه منتظر به روز ما در آن دادگاه است.”

تام Ozimek و آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.rushrtco.de