DIFFERENT FEEL. It will be an all new environment the next time Kawhi Leonard's Clippers (left) and Anthony Davis' Lakers hit the NBA floor. Photo by Jayne Kamin-Oncea/Getty Images/AFP

احساس های مختلف. از آن خواهد شد یک محیط جدید زمان بعدی Kawhi Leonard را کلیپرز (سمت چپ) و آنتونی دیویس’ لیکرز آمار NBA طبقه. عکس Jayne کامین-Oncea/گتی ایماژ/AFP

لس آنجلس, ایالات متحده آمریکا – MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی تن به تن کرده یک پیشنهاد به NBA برای تکمیل coronavirus-متوقف 2019-2020 فصل در دادگاه در لاس وگاس مراکز کنوانسیون نیویورک تایمز گزارش داد.

این طرح با توجه به این روزنامه می توانست بازیکنان و خانواده های آنها به همراه دیگر ضروری پرسنل اقامت در یک منطقه قرنطینه در هتل MGM در لاس وگاس نوار در حالی که تمرین و رقابت در دادگاه در همان امکانات.

بازیکنان و پخش خواهد دسترسی به معمول امکانات رفت و آمد مکرر در حالی که در منطقه حفاظت شده تحت این طرح توسط MGM که 13 وگاس رفت و آمد مکرر خواص.

این طرح تبدیل MGM مراکز کنوانسیون به 24 دادگاه های بسکتبال 5 تا از آنها مجهز به دوربین اجازه پوشش تلویزیون و بازیکنان خواهد اقامت در متصل و یا در نزدیکی هتل ها.

ESPN گزارش شده NBA است که به دنبال در یک شبیه قرنطینه در منطقه اورلاندو مربوط به هتل ها و دادگاه ها در خصوصی دیزنی مناطق جهان.

NBA متوقف فصل آن در ماه مارس پس از یوتا رودی Gobert آزمایش مثبت برای این ویروس کشنده و لیگ اعلام کرده هیچ برنامه ای برای از سرگیری بازی ها و یا حتی یک جدول زمانی برای بازگشت به رقابت.

لیگ اجازه خواهد داد که بازیکن را به انجام تمرینات فردی در تیم امکانات شروع جمعه در مناطق که در آن اقامت-در-صفحه اصلی قوانین اجازه می دهد اولین گام کوچک به سمت از سرگیری.

هیچ برنامه ای در میان کسانی که شناور در رسانه های ما شامل تماشاگران در بازی ها بیشتر تمرکز بر روی یک سایت حباب که در آن بازیکن ممکن است زندگی می کنند و بازی و تنها یک بار coronavirus آزمون در دسترس هستند در تعداد کافی به NBA است به اندازه کافی تست برای همه درگیر.

در ماندالای خلیج توچال با 4,700 اتاق های موجود بیش از 3 متصل هتل خواهد بود هاب مرکزی از MGM وگاس طرح است. محصور گردشگاه خواهد اتصال الأقصر که در آن مواد غذایی و خانهدار را اقامت.

لاس وگاس مطلب از زنان NBA بازی در ماندالای خلیج.

در چنین یک طرح, بازیکنان انتظار می رود که نیاز به یک اردوگاه آموزشی بیش از 3 هفته برای آماده سازی برای بازی های است که می تواند شامل آخرین ماه از فصل به طور منظم و دو ماه حذفی مسابقات. – Rappler.com

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de