یک ملی مکزیک دستگیر شد در فلوریدا در فوریه. 16 به اتهام مشغول به کار در ایالات متحده به نمایندگی از دولت روسیه, وزارت دادگستری گفت.

با توجه به اسناد دادگاه هکتور Alejandro Cabrera فوئنتس مکزیکی شهروند ساکن در سنگاپور گفته بود استخدام توسط یک مقام دولتی در سال 2019 و وظیفه یافتن و به دست آوردن خودرو پلاک شماره یک دولت ایالات متحده منبع.

در فوریه. 13, فوئنتس, سفر به میامی از شهر مکزیک و روز بعد او و همسرش را با استفاده از یک ماشین اجاره به درایو به اقامت از این منبع دولتی ورود به محوطه توسط tailgating وسیله نقلیه دیگری در جهت به دست آوردن دسترسی.

یک گارد امنیتی متوجه این حادثه و با نزدیک شدن به این خودرو به سوال که چرا او تا به حال وارد ساختمان شدند. اما فوئنتس را ترک وسیله نقلیه و شروع به گرفتن عکس از منبع دولتی خودرو پلاک.

فوئنتس گفته ارائه نگهبان با یک نام جعلی فردی آنها ظاهرا در بازدید از اقامت در آن نقطه گارد خواسته آنها را به ترک این DOJ گفت.

روز بعد در فوریه. 16 و فوئنتس و همسرش وارد فرودگاه بین المللی میامی, جایی که آنها برنامه ریزی برای پرواز به شهر مکزیک اما متوقف شد توسط ایالات متحده گمرک و حفاظت مرزی که در بازرسی از تلفن همراه. مقامات پیدا کردن تصویر از پلاک از دولت ایالات متحده منبع وسیله نقلیه در “اخیرا حذف پوشه” از تلفن خود را به عنوان به خوبی به عنوان در واتساپ پیام های ارسال شده به فوئنتس.

پس از بازجویی از این زن و شوهر بیش از این تصاویر فوئنتس گفته بستری آماده سازی خود برای گرفتن عکس از این خودرو پلاک پس از کارگردانی به انجام این کار توسط یک مقام دولتی.

با توجه به اسناد دادگاه, پیام فوئنتس تلفن نشان داد که روسیه رسمی آغاز کرده و به کارگردانی نشست.

فوئنتس بوده است به اتهام اقدام در ایالات متحده به نمایندگی از یک دولت خارجی بدون اطلاع دادستان عمومی و توطئه برای انجام همان DOJ بیانیه ای گفت:.

مکزیکی ملی قرار داده شد در فدرال بازداشتگاه در مرکز شهر میامی بدون پیوند به عنوان او را به عنوان یک خطر فرار WSVN-تلویزیون گزارش شده است. این در حالی است که به نظر می رسد در دادگاه در فوریه. 21.

در ماه دسامبر سال گذشته گزارش شد که یک کشتی جاسوسی بازگشته بود به آبهای بین المللی کردن سواحل جنوب شرقی ایالات متحده بود و درگیر شدن در فعالیت نا امن.

ویکتور Leonov روسیه نظارت کشتی گرفته شده اند قایقرانی در سواحل کارولینای جنوبی برای چند روز با هیچ چراغ. آن را نیز نشده است در پاسخ به کشتی های تجاری در تلاش برای جلوگیری از برخورد.

این کشتی مظنون به جاسوسی در زیراب اینترنت, کابل, که حمل 99 درصد از داده های بین المللی از جمله ترافیک اینترنت و ارتباطات نظامی و همچنین پایگاه های نظامی ایالات متحده.

ترس باید به طور پیوسته رشد کرده است در سال های اخیر است که روسیه ممکن است برش اخلال یا “استراق سمع” کابل برای به دست آوردن دسترسی به اطلاعات است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im