MERKEL'S WOES. German Chancellor Angela Merkel gives a press statement on the resignation of the leader of the Christian Democratic Union (CDU) Annegret Kramp-Karrenbauer during a joint press conference with Hungary's Prime Minister in Berlin on February 10, 2020. Photo by Odd Andersen/AFP)

مرکل گلایه. صدر اعظم آلمان در یک بیانیه مطبوعاتی در استعفای رهبر اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) Annegret Kramp-Karrenbauer در طول یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با مجارستان نخست وزیر در برلین در فوریه 10 سال 2020 است. عکس های عجیب و غریب اندرسن/AFP)

برلین, آلمان – آنگلا مرکل صدراعظم آلمان حزب و برنامه های خود را به ماندن تا 2021 شد سقوط به بی نظمی در دوشنبه 10 فوریه پس از او وارث-آشکار داد تا او را رهبری جاه طلبی در یک بحران بر روابط میان مرکز و راست.

Annegret Kramp-Karrenbauer رهبر پارلمان اتحادیه دموکرات مسیحی (CDU) تصمیم گرفتند پس از به سختی یک سال در این پست یک دوره مشخص شده توسط جنگ داخلی بر سر اینکه آیا برای همکاری با ضد مهاجر جایگزین برای آلمان (AfD).

او اعلام کرد که او ایستاده بود به عنوان CDU رهبر و نمی خواهد دنبال به نامزد حزب برای ریاست در سال آینده انتخابات عمومی.

“این غیر منتظره ای جدی وضعیت CDU” گفت: نزدیک مرکل متحد و وزیر اقتصاد پیتر Altmaier.

AKK به عنوان Kramp-Karrenbauer محبوب شناخته شده گفت: او تا به حال تا به حال “زمان سخت” به عنوان رهبر حزب.

“در حال حاضر ما می توانیم احساس قدرتمند نیروهای گریز از مرکز در جامعه ما و در حزب ما” او به خبرنگاران در برلین.

صحبت های بعد از آن در برلین با مرکل گفت که او “تاسف” AKK خروج در یک نقطه تماس خود را به سادگی “Annegret” در نادر شخصی و لحظه ای در مقابل دوربین.

در حالی که این سیاست هیچ همکاری با هر دو سمت چپ و یا راست را در سطح ملی و منطقه ای CDU قانونگذاران در هفته گذشته رفت و سرکش و رای دادند با نمایندگان مجلس از AfD به سرنگونی یک چپ دولت برتر در تورینگن.

نقض سیاسی فایروال در برابر AfD درخواست مرکل junior همکاران در دولت ملی از حزب سوسیال دموکرات (SPD) به تماس فوری مذاکرات در آخر هفته در مورد همکاری های آینده.

“از CDU باید روشن ارتباط آن با راست افراط گرایان” SPD co-رهبر نوربرت والتر-Borjans گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه.

چپ میانه سوسیال دموکراتها وزرای کار می کنند نه با یک حزب “است که برگ های اتاق را برای راست نیروهای,” او اضافه شده است.

با مسابقه به صدارت باز دوباره Sueddeutsche Zeitung گفت: پس لرزه ها می تواند بزرگ باشد.

“این بسیار ممکن است که صدراعظم خروج است در آینده نزدیک” را نوشت.

تابو شکسته

رای گیری در کنار سمت راست نقض یکی از اساسی تابوهای پس از جنگ جهانی دوم سیاست آلمان — امتناع از احزاب اصلی برای کار با افراط و.

AKK تلاش برای تحمیل سفت و سخت بدون همکاری و انضباط از برلین به foundered به خصوص در آلمان سابق کمونیستی شرق که در آن قوی نمایش برای AfD و چپ در برخی از کشورها را تهدید می کند توانایی احزاب اصلی به فرم عملکرد ائتلاف اکثریت.

آلمان بعد ملی انتخابات باید توسط پاییز سال آینده اگر چه متمرد ائتلاف بین CDU آن باواریا CSU متحدان و SPD ممکن است نگه دارید تا پس از آن.

AKK اما گفت که او باور نمی کند او عقب نشینی می اندازد “ثبات ائتلاف بزرگ دولت”.

توسط این تابستان کاتولیک از 3 امیدوار به راه اندازی یک فرایند برای پیدا کردن فرد برای رهبری CDU به آینده فدرال مبارزه است.

“جدا کردن دفتر ریاست و ریاست است تضعیف CDU,” او گفت: — یک ضمنی و ملامت به مرکل 2018 تصمیم به تقسیم این دو است.

جانباز صدراعظم داد تا در رهبری حزب به عنوان یک رشته از منطقه ای شکست و رشد راست تضعیف محبوبیت خود را در درون خود دارند.

مرکل که از سال 2005 اعلام کرد در همان زمان که او نمی خواهد دوباره اجرا برای بالاترین ،

مسابقه به بالا

با وجود مرکل نامگذاری او وزیر دفاع در ماه ژوئیه گذشته به قرض دادن او gravitas از دفتر فدرال AKK هرگز موفق به مهر او اقتدار در آورد پس از او مو-وسعت پیروزی بر رقیب فریدریش Merz.

مقرر سابق رقیب مرکل شده است انتظار در بال و هنوز هم لذت می برد قوی پشتیبان گیری از نرم افزار-کسب و کار و محافظه کارانه تر اعضای حزب.

فقط در هفته گذشته سابق CDU مجلس به رهبر داد تا کار خود را در غول asset manager بلکراک “به حمایت از این حزب به شدت بیشتر در آن تجدید و دوباره وارد سیاست” او گفت:.

AKK تصمیم به ترک “سزاوار احترام” مقرر توییتی دوشنبه.

“من او را هر حمایت رهبری از جبهه این روند برای او جانشینی و صدراعظم نامزدی.” – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de