سلامت روانی بحران عدم درمان بیماری تلفات را به عنوان خاموش شدن ناگهانی معطل

واشنگتن—جدید بهداشت عمومی بحران پدید آمده در میان همه گیر اگر چه هیچ مدل ایجاد شده اند و در عین حال برای اندازه گیری تاثیر بالقوه آن.

پیامدهای خاموش کردن سیاست نیست بحث شده است با تقریبا همان قدرت به عنوان خطرات مرتبط با CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان رمان coronavirus—حتی اگر مرگ و میر ممکن است تا پایان بالاتر از ویروس خود را.

تحقیقات نشان می دهد که ارتباط روشنی بین اثرات قرنطینه و اقامت در خانه شیوه در سلامت روان به گفته دکتر Elinore McCance-Katz, معاون وزیر بهداشت روانی و سوء مصرف مواد در سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت (SAMHSA).

“حفاظت از آمریکایی ها بهداشت و سلامت شهروندان ما را نمی توان اندازه گیری شده توسط تنها یک متریک. ویروس مهار نمی شود و ما تنها هدف” McCance-کاتز گفت: در طول یک مغلوب ساختن پیشی جستن دولت جلسه هیئت دولت در مارس 19. او یک روانپزشک و دارای درجه دکترا در اپیدمیولوژی بیماری های عفونی.

“ما می دانیم که دیگر مدت از این دستورات بیشتر شدت از مشکلات روحی و روانی تجربه کرده است. ما همچنین می دانیم که این علائم باقی بماند برای سال آینده حتی یک بار قرنطینه برداشته است,” او گفت:.

“برای قرار دادن این همه در چشم انداز به اعتقاد من این مهم است که به اشاره است که قبل از همه گیر ما از دست دادن 120,000 زندگی یک سال به مصرف بیش از حد مواد مخدر و خودکشی. چگونه بسیاری از زندگی ما مایل به قربانی به نام حاوی ویروس است؟”

تعداد تماس های تلفنی به SAMHSA را فاجعه پریشانی تلفنی افزایش 1,000 درصد در ماه آوریل نسبت به مارس 2019. SAMHSA قادر به ارائه شماره تماس به ملی پیشگیری از خودکشی نجات پس از multple درخواست.

“به عنوان یک روانپزشک من می خواهم استدلال می کنند که یک زندگی از دست به خودکشی است فقط به عنوان مهم به عنوان یک زندگی از دست رفته به coronavirus” McCance-کاتز گفت. “من می پرسند که شما را به حساب کل سلامت نه فقط یکی از باریک جنبه ای از سلامت جسمی.”

Epoch Times Photo
دکتر Elinore McCance-Katz, معاون وزیر بهداشت روانی و سوء مصرف مواد در سوء مصرف مواد و بهداشت روان خدمات دولت در جلسه کابینه در کاخ سفید در واشنگتن در مارس 19 سال 2020 است. (Alex ونگ/گتی ایماژ)

بیش از 90000 نفر فوت کرده اند از COVID-19 از 20 مه با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری ها (CDC).

برخی از مطالعات برآورد بهداشت عمومی اثر خاموش شدن سیاست ممکن است در نهایت سوخت بالاتر مرگ و میر از ویروس.

یک تجزیه و تحلیل رفاه اعتماد نشان می دهد ممکن است 75,000 اضافی “مرگ و میر ناشی از ناامیدی” می تواند رخ دهد به دلیل خاموش شدن اقدامات از جمله از خودکشی و مواد مخدر و سوء مصرف الکل بیش از چند سال آینده.

پس از سال 2008 بحران اقتصادی شاهد افزایش تقریبا 5,000 خودکشی مرگ و میر با توجه به یک مطالعه 2014 منتشر شده توسط نویسنده سرب هارون ریوز از دانشگاه آکسفورد.

ریوز به رویترز گفت در ماه آوریل که “یک فرصت خوب وجود دارد ما می توانیم دو بار به عنوان بسیاری از خودکشی بعد از 24 ماه از ما در طول سالهای گذشته رکود است.” که به معنی 20,000 اضافی خودکشی مرگ و میر در ایالات متحده در طول دو سال آینده.

بیش از 80,000 تشخیص از پنج سرطان شايع هستند و پیش بینی می شود از دست رفته و یا تاخیر در طول سه ماه دوره از اوایل آوریل تا اوایل ماه ژوئن با توجه به IQVIA موسسه برای انسان علم داده ها. تاخیر در تشخیص می تواند منجر به فقیرتر سرانجام و کمتر گزینه های درمان.

وزیر بهداشت و خدمات انسانی الکس آذر گفت: ماموگرافی را 87 درصد و colonoscopies پایین 90 درصد است.

“ما در حال حاضر می تواند از 300 ، 000 یا بیشتر تشخیص داده نشده مبتلا به سرطان به عنوان یک نتیجه از این بحران” آذر گفت: در مارس 19.

مردم نیز ممکن است اجتناب از مراقبت های ویژه در بیمارستان ها به دلیل ترس از این بیماری همه گیر. گزارش حماسه شبکه تحقيقات سلامت نشان می دهد که اورژانس بیمارستان اتاق دیده اند 45 درصد کاهش در بيماران دچار حملات قلبی پس از راهپیمایی 13 اضطراری ملی اعلام شد. ER بازديد سکته مغزی را 38 درصد بیش از همان زمان May 14 گزارش نشان می دهد.

“در حال رشد وجود دارد نگرانی هایی است که بیماران مبتلا فوری شرایط هستند نه به دنبال مراقبت از آنها نیاز به ترس از قرار گرفتن در معرض COVID-19” این گزارش اعلام شد اما روشن نشان می دهد که هنوز خاصی که آیا کاهش در تعداد است به دلیل ترس و یا اینکه مردم کمتر دچار حملات قلبی و سکته مغزی است.

کلانترها فیلدینگ بهداشت روانی تماس

کلانتر بخش را نیز دریافت کرده است افزایش بی سابقه در سلامت روان مربوط به تماس از سراسر کشور shutdown آغاز شد و در اواسط ماه مارس.

“جنایات ناامیدی” و تماس های مرتبط با سلامت روان افزایش یافته است به طور قابل توجهی در سراسر کشور گفت: Dave Mahoney های دریافتی رئیس جمهور از ملی کلانتر انجمن و کلانتر Dane County, Wisconsin.

“نه تنها خودکشی, اما افکار ناامیدی و خارج شدن از تحت چالش های است که آنها از دست دادن شغل و درآمد و کسب و کار. فقط در خانواده است که من در ارتباط با سطح ناامیدی بسیار بالا” Mahoney گفت.

این دفتر بودجه کنگره پیش بینی 38 درصد کاهش در تولید ناخالص داخلی در سه ماهه دوم با 26 میلیون کمتر از افراد شاغل در سه ماهه چهارم سال 2019.

ماهانی بخش است فیلدینگ حدود دو تماس برای خدمات مربوط به سلامت روان پس از خاموش شدن اقدامات در جای خود قرار گرفتند.

“من شده است در اجرای قانون و برای 41 سال و کلانتر برای 14 سال و از همه چالش ها من رو من رو هر چیزی مانند COVID-19 pandemic,” او گفت:.

در Montgomery County, Ohio, بخش کلانتر دیده است 117 درصد افزایش بهداشت روانی تماس برای خدمات.

این callouts شامل کسانی که در آن کسی است که درد و رنج سلامت روان تفکیک کلانتر راب Streck گفت: در 15 مه.

“این امر می تواند خدمات اجتماعی تماس با ما و درخواست ما به لغزش صورتی’ کسی که به خاطر آنها با داشتن مسائل را با آنها. [یا] آن خواهد بود تلاش یا خودکشی. و احتمالا حتی اعداد حقیقی از آنجا که شما همچنین disorderlies و چیزهایی مانند آن است که هرگز رمزی به عنوان سلامت روان.”

یک “لغزش صورتی” است که قدرت های داده شده به نمایندگان برای غیر ارادی مرتکب کسی به یک مرکز سلامت روان به مدت 72 ساعت. اما در واقعیت آن کار نمی کند که به دلیل سلامت روانی تخت آنقدر محدود Streck توضیح داد: در مصاحبه قبلی. “به معنای واقعی کلمه یک لغزش صورتی امروزه خوب است برای حدود دو تا چهار ساعت” او گفت:.

“ما هرگز شاهد افزایش بود. منظورم این است که بسیار استرس زا و زمان تلاش برای افرادی که قوی سلامت روان. بنابراین هنگامی که شما اضافه کردن این همه به کسی که در حال حاضر مبتلا به آن فقط تکثیر تا حد زیادی.”

Epoch Times Photo
Montgomery County Sheriff راب Streck در دفتر خود در دیتون اوهایو در Oct. 30, 2019. (شارلوت Cuthbertson/The Epoch Times)

خشونت خانگی

ماهانی گفت: خشونت تماس افزایش یافته و در سطح ملی. گروه او در Dane County دیده است 150 درصد افزایش در گزارش در طول خاموش کردن.

“شاید آن را یک سهم از محدود بودن و سرخوردگی است که همراه با آن” او گفت:. “و سپس خروجی است که عزیزان خود مردم در آنها زندگی می کنند با آن است که آیا همسر یا مهم دیگر شریک و یا حتی بچه ها.”

Streck گفت: تماس های خود را به بخش مربوط به خشونت خانگی را کاهش 29 درصد از جمله هر دو بازداشت و گزارش. او گفت: کارشناسان باید به او گفت که آنها باور دارند که آن را به دلیل خشونت خانگی است اما این که قربانیان گیر کرده در خانه با بدرفتار و می توانید تماس بگیرید.

متحده نیز شاهد کاهش در این گزارش از کودک به دلیل بدرفتاری کودکان و نوجوانان نیست در مدرسه با توجه به آذر. “آنها در حال دیدن پزشکان و معلمان که در غیر این صورت گزارش بدرفتاری در محیط خانه و پس از آن می رود unaddressed,” او گفت:.

“ما باید به زندگی به حالت عادی بازگشت. … طرز فکر درست برای بازگشایی است که در مورد تعادل سلامت در مقابل اقتصاد است. آن را در واقع در مورد تعادل سلامت در مقابل سلامت است.”

CDC نمی بلافاصله در پاسخ به یک درخواست بار عصر برای اظهار نظر در خصوص برآورد مرگ و میر به علت خاموش شدن اقدامات خارج از COVID-19.

دنبال شارلوت در توییتر: @charlottecuthbo

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de