RAMEN KIT. Ramen house Mendokoro Ramenba is now selling a take home ramen kit, available in 4 kinds. Photo from Mendokoro Ramenba's Facebook page

رامش کیت. رامش خانه Mendokoro Ramenba در حال حاضر فروش خانه رامش کیت در دسترس در 4 نوع. عکس از Mendokoro Ramenba را در Facebook صفحه

مانیل فیلیپین – رامش خانه Mendokoro Ramenba به بازگشایی درهای خود را (ish) شروع چهار شنبه, آوریل 1 است و در حال حاضر فروش خانه رامش کیت برای مشتریان خارش برای رامش رفع.

Mendokoro را به خانه رامش کیت شامل امضای خود براث در یخ زده, بسته, صنایع رامش رشته chashu (بوداده گوشت خوک شکم) و چاشنی – همه شما باید انجام دهید این است آن را با هم در خانه.

شما می توانید انتخاب کنید از 4 از Mendokoro کلاسیک: این Shio (P400) با مرزه و نمک بر اساس وزن خالص با سس سویا-بر اساس shoyu تغییر (P430), این فوق العاده Chashu (P560) با 150 گرم آهسته پخته chashu و خرد شده فلفل در سمت و TanTanMen (P450), یک رب کنجد پایه با زمین گوشت خوک پخته شده در chilis و فلفل قرمز و روغن.

برخی از Mendokoro را مخلفات نیز برای فروش:

  • منجمد gyoza (12 عدد) – P500
  • مرغ karaage (5 عدد) – P280
  • Chahan سرخ شده با برنج – P300
  • فوق العاده chashu (3 عدد) – P220

سفارشات باید یک روز پیش با یک سخت 3 ساعت قطع اجرا برای وانت و تحویل روز بعد. خاص زمان تحویل تضمین شده است اما Mendokoro گفت که دستورات را وارد قبل از ساعت 5 بعد از ظهر روز بعد.

شما می توانید سفارشات خود را از طریق Mendokoro را خط تلفن شماره اعلام شده در Facebook صفحه.

هنگامی که سفارش شما آماده برای انتخاب کنید-شما می توانید سر به Mendokoro Ramenba را Makati شعبه در V شرکت مرکز سلکدو ایجاد کرد ماکاتی.

برای تحویل سفارشات حداقل صرف P500 در اطراف Makati منطقه مورد نیاز است. برای کسانی که در اطراف مانیل, San Juan, Manila, Pasay پسیگ و تگویگ حداقل صرف از P1000 مورد نیاز است در حالی که اضافی 5 درصد را متحمل شده برای تحویل هزینه.

پول نقد و کارت های اعتباری پرداخت پذیرفته شده برای انتخاب کنید تا سفارشات. برای تحویل فقط پول نقد پذیرفته می شود. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im