آناهایم, کالیفرنیا. (AP) — یک مکان یادبود برگزار خواهد شد و برای سه نفر از اعضای یک خانواده که همراه با درگذشت کوبه برایانت و دیگران زمانی که یک هلیکوپتر حامل این گروه به جوانان مسابقات بسکتبال سقوط کرد و در هوای مه آلود در خارج از لس آنجلس.

خدمات برگزار خواهد شد دوشنبه در فرشته ورزشگاه آناهایم برای Orange Coast College مربی بیس بال جان Altobelli همسرش, کری و دختر نوجوان الهام که به بازی بسکتبال در برایانت تیم جوانان.

Altobelli, 56, برنده بیش از 700 بازی در Orange Coast در طول بیش از دو دهه اختصاص داده شده به تیم. آمریکا بیس بال Coaches Association او را به نام آن مربی ماه سال گذشته پس از او هدایت دزدان دریایی به خود چهارم دولت عنوان شده است.

مربی شناخته شده به عنوان “آلتو” نیز موفق به بروستر Whitecaps برای سه فصل در کیپ Cod Summer League. در میان بازیکنان او مربی وجود دارد نیویورک یانکیز مشت زن هارون قاضی و متس نیویورک infielder جف McNeil.

دختر خود را با حضور پرچمدار میانی مدرسه ای در نیوپورت بیچ که او بازنشسته بسکتبال نیوجرسی. او امیدوار به روزی حضور در دانشگاه اورگان مانند او بازیکن بسکتبال مورد علاقه سابرینا Ionescu.

Altobelli است جان سالم به در برد توسط یک پسر, J. J. که طلایه دار با Boston Red Sox و 16 ساله-دختر خوشگل.

برایانت دختر Gianna و هفت نفر دیگر درگذشت Jan. 26 هنگامی که هلیکوپتر سقوط کرد یک تپه در خارج از لس آنجلس. همچنین در تصادف کشته شد برایانت دوستان کریستینا Mauser که کمک مربی دختران, تیم, سارا چستر و دخترش Payton و خلبان هلی کوپتر, Ara Zobayan,

یک مکان یادبود برای سابق لیکرز ستاره دختر خود و دیگر قربانیان سقوط است که برای برنامه ریزی Feb. 24 در مرکز استیپلز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de