یادداشت می گوید Newsom به سفارش همه کالیفرنیا سواحل و پارک های نزدیک به

کالیفرنیا رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom است که انتظار می رود تا اعلام کند که او بسته خواهد شد تمام سواحل و پارک های سراسر کشور شروع جمعه در تلاش برای کند کردن گسترش CCP ویروس, معمولا شناخته شده به عنوان coronavirus.

یک یادداشت ارسال به کالیفرنیا روسای پلیس روز چهارشنبه گفت: این تصمیم باعث شد زیر ازدحام بیش از حد در سواحل بیش از آخر هفته.

“پس از این نیز به اطلاع عموم پوشش رسانه ای به سر می برند از سواحل این آخر هفته گذشته در نقض فرماندار Newsom پناهگاه در محل سفارش فرماندار اعلام خواهد شد فردا که تمام سواحل و تمام پارک های ایالتی در کالیفرنیا بسته خواهد شد موثر جمعه, مه 1” این یادداشت بخوانید.

“ما می خواستیم به همه ما اعضای یک سر تا در این مورد به منظور ارائه زمان برای شما برای برنامه ریزی هر شرایط شما ممکن است انتظار می رود به عنوان یک نتیجه دانستن هر جامعه پویایی آن” آن را ادامه داد و اضافه کرد که لیگ کالیفرنیا و شهرهای ایالتی کالیفرنیا در انجمن استان ها بوده است و اطلاع از این طرح است.

با وجود اقامت در خانه سفارشات و اجتماعی فاصله دستورالعمل در حال حاضر در محل در سراسر کالیفرنیا یک موج گرما در جنوب کالیفرنیا بیش از آخر هفته به خود جلب کرد هزاران نفر از مردم به سواحل در اورنج کانتی و شهرستان ونتورا.

پرداختن تصاویر از سواحل شلوغ در طول یک کنفرانس مطبوعاتی در روز دوشنبه Newsom گفت: این یک مثال از “آنچه نباید انجام داد:” اگر دولت به هر گونه پیشرفت در جهت کاهش محدودیت.

“این تصاویر نمونه ای از آنچه برای دیدن آنچه که به انجام اگر ما در حال رفتن به معنی پیشرفت ما ساخته شده از گذشته چند هفته تمدید به بعد تعداد هفته,” او گفت:.

newport beach
مردم دیده می شود جمع آوری در Corona del Mar دولت ساحل, در ساحل نیوپورت کالیفرنیا در مارس 25 سال 2020 است. (مایکل Heiman/گتی ایماژ)

“واقعیت این است که ما فقط چند هفته نه ماه دور از ساخت قابل اندازه گیری و تغییرات معنی دار به ما ماندن در خانه سفارش که بسیار خوش بینانه اشاره به تاکید این است که اطلاعات محور آن را محور رفتار و ما به عنوان ما تغییر رفتارهای ما می تواند تاثیر علم بهداشت و داده ها.

“این ویروس نمی کشد آخر هفته. این ویروس نیست رفتن به صفحه اصلی به دلیل آن یک روز آفتابی زیبا در اطراف ما سواحل احتمال داشتن یک ویروس رایگان جهان است که واقع بینانه نیست در آینده تعداد ماه” Newsom, گفت:, و اضافه کرد که تا زمانی که یک واکسن در دسترس است “ما باید به مدیریت ریسک ما باید برای مدیریت و تقویت رفتار ما.”

“ما نمی توانیم دیدن این تصاویر ما را به خصوص در روز شنبه در نیوپورت بیچ و در جای دیگر در ایالت کالیفرنیا,” او اضافه شده است.

چند مقامات محلی در دفاع از این تصمیم را زودتر به نگه داشتن سواحل باز با اصرار دارد که beachgoers بودند حفظ اجتماعی فاصله.

در یک 5-2 رای نیوپورت بیچ مقامات شورای شهر رای به حفظ سواحل باز در حالی که لاگونا بیچ شورای شهر که بسته سواحل آن در ماه گذشته رای دادند روز شنبه برای بازگشایی آنها را به صورت “فعال با استفاده از تنها” از 6 صبح تا 10 صبح در روزهای هفته آغاز و تا روز دوشنبه.

Beachgoers ممنوع از تخمگذاری حوله ساحل, کاشت چتر و آفتاب گرفتن است اما می توانید شنا و گشت و گذار و یا انجام دیگر فعالیت های فیزیکی است.

همانطور که از دوشنبه کالیفرنیا گزارش شده بود بیش از 43,000 تایید COVID-19 موارد و 1,724 فتح مرگ و میر با توجه به اطلاعات دولت گردآوری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

Newsom این هفته گفت که او نمی خواهد شروع به کاهش محدودیت در کالیفرنیا تا دفتر کار خود می بیند و کاهش بستری شدن در بیمارستان به مدت حداقل 14 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de