اعضای کنگره اصرار دادستان کل به “آزادی به عنوان بسیاری از زندانیان که ممکن است”

دموکراتیک نمایندگان خواست دادستان کل ویلیام Barr به آزادی زندانیان آسیب پذیر که در زمان خدمت در لوئیزیانا فدرال زندانها. این اقدام با هدف جلوگیری از گسترش CCP ویروس و جلوگیری از مرگ و میر بیشتر.

در نامه ارسالی دوشنبه قضایی مجلس فرعی در جرم رئیس کارن باس (D-کالیفرنیا.) و قضایی مجلس رئیس کمیته Jerrold Nadler (D-نیویورک) خواست آمریکا دادستان کل ویلیام Barr به استفاده از قدرت اعطا شده به او را تحت Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی عمل می کنند (مراقبت در عمل) به حفاظت از افراد مسن و بیمار و زندانیان.

از اعضای کنگره با اشاره به پایین-امکانات امنیتی در اوکدیل لوئیزیانا که در آن یک زندانی به تازگی درگذشت از CCP ویروس یک محافظت است که در گزارش یک بیماری جدی و دیگری 30 زندانیان آزمایش مثبت برای ویروس.

آنها را تشویق دادستان کل Barr به انجام بیشتر برای محافظت از زندانیان از CCP ویروس و “آزادی به عنوان بسیاری از زندانیان به عنوان امکان پذیر است.”

نمایندگان خوشحالم که دادستان کل اقداماتی برای کاهش گسترش CCP ویروس در زندان زمانی که او با صدور نامه به اداره زندانیان (BOP) به آزادی برخی از زندانیان به خانه های خود.

“اگر چه ما را تشویق به دیدن که شما در حال حاضر با صدور بخشنامه به مدیر BOP اولویت خانه حبس به عنوان مناسب در پاسخ به COVID-19 همه گیر” این تفاهم نامه مطرح شده چند نگرانی برای نمایندگان.

دموکرات ها اعلام کرد که تحت مراقبت عمل دادستان کل نیاز به تشخیص وضعیت یک “اورژانس” قبل از دمیدن می تواند آزادی زندانیان.

“همانطور که می دانید قبل از BOP ورزش می تواند قدرت خود را تحت مراقبت عمل دادستان کل باید برای پیدا کردن که “شرایط اضطراری مادی بر عملکرد اداره [از زندان].”

“ما می خواهیم به شما این پیدا کردن بلافاصله” نمایندگان ادامه یافت.

آنها استدلال در برابر این یادداشت تفاهم که در آن بار نوشت که زندان مکانی امن برای بسیاری از زندانیان و آنها را از دسترسی به مراقبت های بهداشتی. نمایندگان مجلس شدیدا مخالفت کرد و نوشت که هیچ راهی برای اعمال اجتماعی فاصله گرفتن اصل در زندان محدوده مناسب و BOP بهداشت و درمان کارکنان understaffed.

“به این دلایل, بهترین راه برای اطمینان حاصل شود که ما زندان نمی شوند در فاصله این فوق العاده تلخ, مسری و بیماری کشنده این است که به آزادی به عنوان بسیاری از مردم به عنوان امکان پذیر است.”

این نامه را به دولت رفت که این معیار مورد استفاده برای تصمیم می گیرید که زندانیان باید آزاد برای خانه حبس معیوب بود و از سمت چپ بالا خطر و سالمندان و زندانیان است.

قانونگذاران می خواستم Barr به “ورزش اقتدار خود را به آزادی به عنوان بسیاری از مردم که ممکن است به خانه حبس تحت سالمندان خانه حبس خلبان برنامه تاسیس تحت شانس دوم عمل می کنند.”

دموکرات ها اصرار داشت که تحت مراقبت در عمل باید بر “آزادی به خانه حبس هر کسی که در حال حاضر در حال به پایان رساندن خود و یا حکم او در یک مجتمع مسکونی هنگام ورود دوباره مرکز.”

آنها استدلال برای COVID 19 تست از زندانیان که در حال نقل مکان از یک زندان تسهیلات خود را به دیگری.

از آنها خواسته Barr به بخش “جمع آوری اطلاعات مربوط به هر زندانی در BOP و اینکه آیا آنها در نظر گرفته شده برای انتشار و اگر نیست چرا نیست.”

این آخرین فشار در لوئیزیانا متناسب با روند توسط مقامات در کشورهای دیگر به آزادی زندانیان برای جلوگیری از نصب مرگ و میر ناشی از CCP ویروس.

در هفته گذشته, New Jersey, مقامات اعلام کرد که صدها نفر از زندانیان منتشر خواهد شد به طور موقت به عنوان موارد رز در کشور همسایه نیویورک. سابق تهیه کننده فیلم Harvey Weinstein تا به حال آزمایش مثبت پس از گذراندن زمان در بدنام Rikers Island زندان است.

با توجه به انتخاب حداقل 132 زندانیان و 104 کارکنان در زندانهای سراسر شهر نیویورک در روز شنبه تا به حال آزمایش مثبت برای ویروس.

هفته گذشته مقامات اعلام کرد آنها خواهد بود با انتشار 300 بدون خشونت زندانیان.

در کالیفرنیا یکی دیگر از hotspot برای ویروس لوس آنجلس منتشر کرده است 1,700 زندانیان و یا در حدود یک نفر از هر ده زندانی در پاسخ به این CCP ویروس.

همه زندانیان تا به حال کمتر از 30 روز به سمت چپ خود به احکام بودند و در زندان به دلیل خشونت پرهیزی در جنحه.

اکثر امریکا, زندان, جمعیت بیش از 2 میلیون قرار دارد در زندانها. وجود دارد در حال حاضر فقط بیش از 175,000 زندانیان برگزار شد در فدرال زندانها.

Barr روز پنجشنبه گفت که او تا به حال به کارگردانی اداره زندانها به ارزیابی این که آیا آن را ممکن است به گسترش خانه حبس “به خصوص برای کسانی که مسن تر زندانیان است که باید در خدمت بخش قابل توجهی از آنها جمله و دیگر هیچ تهدید و ممکن است شرایط اساسی است که آنها را به خصوص آسیب پذیر است.”

“ما مقامات تحت اولین مرحله عمل و تحت عمومی دیگر مقامات … را به ما اجازه انتشار به خانه حبس برای برخی از تعیین شرایط” Barr گفت: در طول یک نامربوط کنفرانس مطبوعاتی. “و من خواسته و صدور نامه فقط امروز به اداره زندانها به افزایش استفاده از صفحه اصلی سلول بر اساس تعدادی از عوامل.”

سیمون Veazey کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im