Melania Trump را تشویق می کند ماسک صورت با استفاده از عکس از خودش

بانوی اول Melania Trump مشترک یک عکس از خودش با پوشیدن پارچه ماسک صورت در پی CCP ویروس همه گیر—همچنین شناخته شده به عنوان رمان coronavirus—تبدیل شدن به اولین عضو از مغلوب ساختن پیشی جستن خانواده برای عموم به صورت پوشش.

“به عنوان CDC مطالعات گسترش #COVID-19 آنها توصیه مردم به پوشیدن پارچه پوشش صورت در تنظیمات اجتماعی فاصله می توان به” بانوی اول پست شده در حساب های رسانه های اجتماعی. “به یاد داشته باشید, این جایگزین نیست اهمیت اجتماعی فاصله.”

صدای جیر جیر با هنوز هم عکس بود مدت کوتاهی پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ارسال شده یک ویدیو از خودش نگه داشتن در دست او بیان کرد مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری دستورالعمل.

اولین بانوی بصری حمایت از دستورالعمل های فدرال برای پوشیدن پارچه پوشش صورت در می آید چند روز پس از CDC به روز شده خود را هدایت برای عموم مردم است. در آوریل 3, توصیه های تنظیم شد نشان می دهد آمریکایی ها پوشیدن لباس های غیر پزشکی پارچه پوشش زمانی که در مکان های عمومی در بخش های بزرگ برای جلوگیری از گسترش این ویروس از طریق کسانی که حامل بدون علامت.

مغلوب ساختن پیشی جستن ضبط دو شنبه پیام های تصویری و یک ارسال شده در چهارشنبه ضمن تشکر از پرسنل پزشکی و خط مقدم کارگران در اوایل این هفته در کاخ سفید با توجه به یک مقام کاخ سفید.

اولیه دستورالعمل در شروع این بیماری همه گیر شد که ماسک نمی شد و لازم است برای عموم مردم به منظور اجتناب از بیمار شدن. رئیس جمهور زمانی که اعلام اقدامات جدید تاکید دستورالعمل بودند داوطلبانه است.

“من انتخاب نشده به انجام آن گفت:” مغلوب ساختن پیشی جستن در آن زمان است.

President Donald Trump
رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند در کاخ سفید در واشنگتن در 7 آوریل سال 2020 است. (کوین لمرقو/فردا نیوز)

رئیس جمهور آزمایش شده حداقل دو بار برای CCP (دیروز) ویروس—هر دو تست منفی بودند, با توجه به کاخ سفید—و کسانی که در تماس با مغلوب ساختن پیشی جستن در حال بازگردانده شدن تست شده است. بانوی اول تست شده است حداقل یک بار به این ویروس با توجه به سخنگوی که تایید مارس 13 تست منفی بود.

در عرض چند دقیقه از رئيس جمهور در اطلاعیه اولیه در مورد به روز رسانی CDC دستورالعمل بانوی اول نوشته شده برای اولین بار در حساب توییتر اهمیت پوشیدن یک.

“من از همه میخواهیم که نگاهی اجتماعی فاصله & پوشیدن یک ماسک صورت/صورت پوشش را جدی بگیرید,” او نوشت: تکرار پیام خود را دوباره تاریخ و زمان آخرین یکشنبه.

روز یکشنبه رئیس جمهور خواسته شد در یک نشست خبری در مورد بانوی اول حمایت از پوشش صورت به عنوان او چندین بار اعلام کرد او را به پوشیدن نیست.

“این خوب است و بدون او احساس می کند که:” از رئیس جمهور است. “او دوست دارد این ایده از پوشیدن آن آره او می کند. بسیاری از مردم انجام دهد. دوباره آن را توصیه و من درک می کنم که توصیه و من OK با آن است.”

سی ان ان سیم و Epoch Times کارکنان کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im