Melania Trump دون لباس با الهام از اوایل قرن 20th منسوجات هندی

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump در دو روز سفر رسمی به هند شروع دوشنبه, فوریه. 24 که در آن آنها فرود آمد در سردار Vallabhbhai Patel بین المللی فرودگاه در احمدآباد گجرات با توجه به گزارش های متعدد. این علائم اولین بار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و پا در هند است.

U.S. First Lady Melania Trump
آمریکا و بانوی اول Melania Trump پیاده روی به انتظار ماشین به محض ورود در Palam پایگاه نیروی هوایی در دهلی نو در فوریه. 24, 2020. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

مغلوب ساختن پیشی جستن, دختر, Ivanka Trump شد همچنین در حال حاضر در هند همراه با شوهرش جارد کوشنر و هر دو Ivanka و Melania Trump donned چشمگیر, لباس خور مناسبت.

Melania Trump ملبس به یک jumpsuit سفید طراحی شده توسط آتلیه Caito برای ارو Pierre ساخته شده با کرم پارچه کرپ با توجه به هند امروز. در علاوه بر این به عنوان اولین بار در هند او را نگه داشته و موهایش را ساده به عنوان با او را که ماهرانه انجام می شود. علاوه بر این به عنوان یک راه برای ادای احترام به فرهنگ هند, Melania همچنین عینک سبز ابریشم ارسی دوزی های طلایی فلزی موضوع به جفت با هم با لباس سفید.

President Donald Trump and First Lady Melania Trump
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump مطرح آنها به عنوان بازدید از تاج محل در آگرا هند در فوریه. 24, 2020. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

با توجه به ارو پیر, فرانسه-مد آمریکایی و طراح صحنه و لباس: با توجه به ارسی او نوشت: در پست خود Instagram:

“ورود در هند, بانوی اول #flotus پوشیدن jumpsuit سفید از @atelier_caito_for_herve_pierre در کرم کرپ است. ارسی قطع شد و در اوایل قرن XX نساجی هند مدارک من در پاریس از طریق دوستان بسیار خوبی که در حال جمع. @herve_pierre_creative_director. ارسی ساخته شده از ابریشم سبز و طلا فلزی موضوع. ما با استفاده از مرز بود که جالب ترین قطعه ما می تواند استفاده از آن را به عنوان یک قطعه است.”

ارو Pierre شناخته شده بود را نیز طراح لباس قبلی بانوان اول مانند هیلاری کلینتون لورا بوش و میشل اوباما. پیر بود, همچنین شناخته شده به طراحی لباس برای افراد مشهور مانند رنه زلوگر و لیدی گاگا. پیر شد همچنین فرد برای طراحی Melania Trump مراسم تحلیف توپ لباس شب پس از ملاقات او در اوایل ژانویه سال 2017 با توجه به مشخصات خود را در آتلیه Caito برای ارو Pierre.

با توجه به ارو پیر, Melania در حال حاضر متعلق به آتلیه Caito برای ارو Pierre jumpsuit سیاه و اما خواسته به آن ساخته شده در کرم رنگ برای سفر به هند است.

Trump and Melania
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump پیاده از یک نیروی هوایی در سردار Vallabhbhai Patel بین المللی فرودگاه در احمدآباد در فوریه. 24, 2020. (مندل فا نگن/خبرگزاری گتی ایماژ)

کفش اخبار گزارش شده که برای تکمیل به طور کلی نگاه, Melania Trump تکمیل ساز و برگ خود را با پوشیدن لباس سفید, پمپ, با پا اشاره کرد. اگر چه وجود هر گونه نشانه ای که به عنوان نام تجاری او پوشیده بود در زمان سفر به هند, بانوی اول شناخته شده است برای انتخاب مارک و انواع مانند Manolo Blahnik است BB پمپ یا مسیحی Louboutin So Kate.

Taj-Mahal-Trump-and-Melania
رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania Trump مطرح آنها به عنوان بازدید از تاج محل در آگرا هند در فوریه. 24, 2020. (مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

خروجی رسانه ها گزارش داد که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به محض ورود به هند ملبس به یک دست کت و شلوار سیاه و عینک بادام-پا کفش. رئیس جمهور همچنین در تقابل کت و شلوار خود را با آلاله-کراوات زرد. دخترش, Ivanka Trump, عینک نور آبی لباس با الگوهای گل که شد ساخته شده توسط Proenza Schouler آمریکا–بر اساس برچسب با توجه به بار اقتصادی.

Ivanka Trump and Jared Kushner at Taj Mahal
کاخ سفید ارشد مشاوران Ivanka Trump و جارد کوشنر مطرح آنها به عنوان بازدید از تاج محل در آگرا هند در فوریه. 24, 2020. (مندل فا نگن/خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ)

نخست وزیر نارندرا همراه با Vijay Rupani به وزیر گجرات بود آسفالته به استقبال رئیس جمهور و بانوی اول, با توجه به هند امروز. این گروه به رهبری به Sabarmati آشرام یک بنای یادبود ملی قبل از ترک برای Moreta ورزشگاه که در آن “Namaste مغلوب ساختن پیشی جستن” استقبال رسمی برگزار شد. پس از آن این گروه را در سفر به تاج محل قبل از عنوان کردن به دهلی نو است.

از NTD اخبار

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de