پزشکی محدودیت برای زندانیان ایجاد یک طوفان کامل برای شهرستان از زندانهای

شهرستان زندانها باید جمعیت رو به رشد از زندانیان با بهداشت روانی و سوء مصرف مزمن و مسائل بهداشتی برای کدام شهرستان توپخانه میلیاردها دلار مالیات دهندگان به ارائه درمان در زندان های محلی.

با توجه به انجمن ملی از شهرستانهای (نکو), 44 درصد از اهل بیت جمعیت قابل توجهی بهداشت روانی موضوع و 63 درصد وابستگی به مواد مخدر یا سوء مصرف مواد مخدر مسائل.

پزشکی اهل بیت محرومیت سیاست از سال 1965 محدود پیش از محاکمه زندانیان از دسترسی کامل خود فدرال فواید اغلب اخلال در سلامت روان خود را درمان و هزینه مقامات محلی و مالیات سالانه میلیاردها دلار.

شهرستان دولت اجرا 2,875 از کشور 3,160 زندان های محلی. با توجه به نکو, “زندان های محلی سالانه اعتراف 18 برابر بیشتر از فردی از ایالت و یا فدرال زندانها.”

انجمن ملی از شهرستانهای تخمین می زند که هزینه آن را دولت فدرال کمی بیش از 3 میلیارد دلار در سال به ارائه مزایای پزشکی به پیش از محاکمه زندانیان است که به طور قابل توجهی پایین تر از آنچه شهرستانهای پرداخت در حال حاضر.

هنگامی که یک شخص دستگیر و در زندان شهر و شهرستان دولت ها موظف به پرداخت هزینه برای اهل بیت مراقبت های بهداشتی تا زمانی که فرد سعی کردم. اگر محکوم فدرال یا ایالتی به طور کلی انتخاب کنید تا هزینه های درمان از طریق بقیه از جمله.

یک جمهوری خواه کلانتر لوئیزیانا سنت چارلز محله گرگ شامپاین گفت: سیاست فدرال انکار پیش از محاکمه افراد دسترسی به مزایای بهداشت و درمان نقض حقوق اساسی تحت پنجم و 14 اصلاحات.

برخی از شهرستان اجرای قانون مقامات می گویند در نظر گرفتن سود حاصل از کسانی که نمی توانیم به قید وثیقه تبعیض آمیز است. کسانی که خانواده ها می توانند در پست قید وثیقه نگه داشتن مراقبت های بهداشتی خود را در حالی که آنها در انتظار محاکمه خود تاریخ.

کسانی که نمی توانیم به قید وثیقه دریافت مراقبت های بهداشتی خود را پوشش قطع که اغلب بدان معنی است که یا توقف یا تغییر روانی یا مزمن-بیماری داروها که برگ زندانی در وضعیت آسیب پذیر.

مقامات محلی دیده می شود که انکار فدرال مزایای بهداشت و درمان است که در ارتباط با خطرات بالایی از مرگ و میر و عود در سلامت روان بیماری و تکرار جرم سال.

با توجه به نکو, “70 درصد از 2 میلیون نفر از جوانان دستگیر شده در هر سال در ایالات متحده دچار یک بیماری روانی” و “96 درصد از زندانیان زندان و زندانیان را دریافت حکم زندان و بازگشت به جامعه.”

یک گروه دو حزبی county sheriffs, کمیسیون و دیگر مقامات محلی شده اند لابی کنگره برای تغییر این دیرینه سیاست و اجازه دهید پیش از محاکمه بازداشت شدگان خود را حفظ پوشش بهداشت و درمان در حالی که در بازداشت است.

“پزشکی اهل بیت خروج (MIE) نیروهای بسیاری از افراد درگیر در سیستم عدالت به یک چرخه معیوب از اعتیاد به حبس و تکرار جرم سال که ویران خانواده ها و جوامع و درن بودجه های ایالتی و محلی در حالی که آسیب رساندن به بهداشت عمومی و اقتصاد ما” گفت: کنگره آنی Kuster (D-N. H.).

وجود دارد در حال حاضر قانون در سنا به معکوس پزشکی اهل بیت محرومیت سیاست و اجازه می دهد افراد دستگیر شده به نگه داشتن خود را فدرال پوشش بیمه درمانی را قادر می سازد تداوم درمان و در نظر گرفتن بار مالی دولت های محلی.

طرفداران می گویند دسترسی به مدیکید در حالی که در انتظار محاکمه است که قانون اساسی تراز وسط قرار دارد به دلیل آن فرض برائت تا اثبات جرم.

طرفداران برای ارائه فدرال پوشش درمانی به زندانیان نیز اشاره به این واقعیت که تداوم درمان باعث جوامع امن تر و سالم تر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im