‘Medibot’ برای انجام دور در مالزی ویروس بخش

MEDIBOT. Engineering professors pose with the version two prototype of the IIUM Medibot medical robot at the International Islamic University Malaysia in Gombak, on the outskirts of Kuala Lumpur, on April 13, 2020. Photo by Mohd Rasfan/AFP

MEDIBOT. مهندسی و اساتید مطرح با نسخه دو نمونه از IIUM Medibot پزشکی ربات در بین المللی دانشگاه اسلامی مالزی در Gombak در حومه کوالالامپور و در تاریخ 13 آوریل سال 2020 است. عکس توسط Mohd Rasfan/AFP

کوالالامپور مالزی – مالزی دانشمندان یک بشکه به شکل ربات بر روی چهار چرخ است که آنها امید را دور در بيمارستان به بررسی coronavirus بیماران کاهش سلامت کارگران در معرض خطر عفونت است.

“Medibot” یک 1.5 متر (5 فوت) سفید ربات مجهز به یک دوربین و صفحه نمایش است که از طریق آن بیماران می توانند برقراری ارتباط از راه دور با پزشکان.

اختراع ساخته شده توسط دانشمندان بین المللی در دانشگاه اسلامی مالزی نیز مجهز به یک دستگاه برای بررسی بیماران درجه حرارت از راه دور.

آن است که با هدف کمک به پرستاران و پزشکان شاغل در بخش اجتماعی فاصله, Zulkifli Zainal Abidin عضو این تیم در پشت این اختراع گفت: Agence France-Presse.

هزینه آن حدود 15000 ringgit (3500 دلار) برای توسعه و برنامه های دانشگاه به دادگاه آن را به زودی در خود بیمارستان خصوصی که نیست درمان ویروس بیماران گفت: Zulkifli.

در صورتی که ثابت می کند یک موفقیت دانشمندان امیدوارم که آن را می توان در بيمارستان های دولتی که در آن مردم با COVID-19 فرستاده می شوند.

مالزی گزارش شده 4,683 coronavirus موارد از جمله 76 مرگ و میر.

از تایلند به اسرائیل روبات ها استفاده می شود در مبارزه با کروناویروس که به کشته شدن بیش از 110,000 مردم در سراسر جهان است.

آنها به طور فزاینده ای متکی به عنوان سریع و کارآمد سرایت ضد قهرمانان در جنگ در برابر ویروس. – Rappler.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im