آن کاکس چمبرز است که با کمک گرفتن بیش از شرکت کاکس و همچنین در خدمت به عنوان سفیر آمریکا در بلژیک درگذشت و در خانه اش در سن 100 شرکت را تایید کرد.

“عمه من یک نشاط و کاریزماتیک کاری بود بسیار افتخار از شرکت کاکس موفقیت و دستاوردهای آن کارکنان” جیم کندی, شرکت کاکس رئیس و اتاق برادرزاده گفت: در بیانیه ای به سی ان ان و دیگر رسانه ها. “در علاوه بر این به کار خود را برای شرکت او تا به حال یک زندگی حرفه ای خود را که رانده شد توسط شخصی او احساسات و احترام او به دست آورده در جامعه کسب و کار.”

اتاق به عنوان سفیر در طول جمهور سابق جیمی کارتر در روابط. او همچنین یک مدیر مدیره در کوکا کولا در طول 1980s.

“من یک بررسی در هر ماه از دولت ایالات متحده و من می دانستم که من تا به حال به دست آورده و آن را” اتاق گفت مجله فورچون در سال 1991 در مورد نقش سیاسی.

کارتر با صدور بیانیه ای بر روی وب سایت خود و ارائه تسلیت پس از مرگ او.

“سفیر اتاق شد و بخش مهمی از زندگی ما را برای بیش از شش دهه” کارتر گفت. “زندگی او به عنوان یک مسیر برای عدالت و برابری برای همه و به ویژه برای زنان و دختران است.” وی افزود: “آتلانتا ما دولت گرجستان و جهان از دست داده است یک زن فوق العاده رهبر کسب و کار و نیکوکار. Rosalynn و من قدردان و سپاسگزار بوده است در میان کسانی که زندگی آنقدر غنی لمس او.”

با توجه به کسب و کار و مجلات و شرکت کاکس اجرا توسط نوه اش, Alexander C. “الکس” تیلور رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. این شرکت متعلق به فرزندان: Mastercard J. Taylor, Katharine J. Rayner و James C. اتاق و همچنین به عنوان کودکان از خواهرش که فوت در سال 2007. آنها بلر پری-Okeden و جیمز کاکس کندی.

اتاق آمده و جیمز میدلتون کاکس که تاسیس شرکت کاکس که متعلق به Atlanta Journal-Constitution, روزنامه WSB و تعدادی از رسانه های دیگر سرمایه گذاری. اتاق مادر و خواهر و برادر به ارث برده زمانی که شرکت سالمند کاکس در سال 1957 درگذشت. این همچنین شامل Cox Communications, یکی از بزرگترین ارائه دهندگان کابل در ایالات متحده, و Cox خودرو.

گرجستان کالیفرنیا ، برایان کمپ در یک بیانیه ستایش اتاق برای او “کمک به شهر آتلانتا و دولت گرجستان” که “احساس خواهد شد برای نسل های آینده.”

مجله فوربس تخمین زده است که ارزش خالص بود و در حدود 17 میلیارد دلار در سال 2016 اما “او کاهش یافته فوربس 400 لیست که در آن سال پس از انتقال ثروت او به فرزندان او.”

“او سه فرزند جیمز Chambers, Katharine Rayner و Mastercard تیلور همه میلیاردرهای” با توجه به این مجله.

آسوشیتد پرس کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im