رسانه ها اعلام کرد 18 Tablighi Jamaat عبادت Covid+; تست های خود را هرگز در محل

چنای: پیروی از سراسر کشور زنگ بیش از این گسترش Covid-18 عفونت از Tablighi Jamaat نشست در دهلی نو در هفته گذشته 18 نفر که در آن جلسه به طور داوطلبانه به مقامات پزشکی در چنای روز سه شنبه به خود را مورد آزمایش قرار.

این گزارش در رسانه ها بعد از آن که همه آنها آزمایش مثبت است.

آزمون قرار گرفت.

به 18 نفر از Medavakkam و Pallikaranai با توجه به ویدئو کلیپ ارسال شده در Facebook توسط یکی از آنها در روز چهارشنبه گرفته شد به چنگلپتو بیمارستان دولتی و صبر کنید تمام روز. آنها داده شد بدون غذا تا شب و هرگز تحت هر آزمون پزشکی.

در عین حال برخی از رسانه های خانه اعلام کرد که آنها تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19.

در این ویدئو از مردان دیده می شود معطل ماندن در بخش اجتماعی فاصله و هیچ نشانه ای از هر گونه درمان به آنها داده می شود.

پس از درخواست تجدید نظر توسط دولت مردان تماس مقامات خود را. آنها گزارش خواسته به بیمارستان دولتی در Medavakkam در اطراف 10.00 am سه شنبه. در حدود 3 ساعت آنها گرفته شد به چنگلپتو در یک آمبولانس.

هر چند حتی در نمونه خون گرفته شده از آنها برخی از سازمان های رسانه های گزارش دادند که 18 نفر از Pallikaranai تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus Covid-19 مرد صحبت کردن در این ویدئو گفت که چنین گزارشهایی ایجاد وحشت در میان اقوام و همسایگان.

تامیل نادو وزیر Edappadi K Palanisamy و وزیر بهداشت Beela راجش درخواست شده است افرادی که در شرکت Tablighi Jamaat کنفرانس در Nizamuddin مرکز به طور داوطلبانه به جلو آمده به آزمایش می شود برای ویروس.

گفته شده است که بیش از 500 نفر از تامیل نادو با حضور در این دیدار است. وجود دارد برخی از 300 خارجی نیز هست.

Tablighi Jamaat غیر سیاسی جهانی اسلامی سنی مبلغ جنبش که متولد شد در Mewat در هند در سال 1927. این پیروان در سراسر هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im