گیاهان گوشت در حال بسته شدن است اما که ممکن است به معنی کمبود

در سراسر کشور و گوشت و پردازنده به طور موقت تعطیل به عنوان کارگران در حال آلوده شدن با COVID-19. اما این بدان معنا نیست که آمریکا در مورد به اجرا از گوشت.

این تعطیلی ویرانگر برای تولید گوشت. بدون امکانات پردازش دام کشاورزان با داشتن یک زمان سخت فروش گوشت خود را.

اما مصرف کنندگان ایالات متحده لازم نیست که به نگرانی در مورد کمبود در سوپر مارکت ها ، حداقل هنوز رتبهدهی نشده است.

“من فکر نمی کنم خاموش شدن ناگهانی تا کنون شده است به اندازه کافی قابل توجه” به مصرف کنندگان گفت: Steve مایر یک اقتصاددان با کالا شرکت کرنس و همکاران. “ما یک مقدار زیادی از گوشت خوک ما یک مقدار زیادی از مرغ ما یک مقدار زیادی از گوشت در سردخانه,” او گفت:. “ما می توانید در قرعه کشی که ما باید برخی از کمبود.”

Epoch Times Photo
یک کامیون می رسد در اسمیتفیلد مواد غذایی’ گوشت خوک گیاه در Smithfield, ویرجینیا, on Oct. 17, 2019. (تام Polansek/فردا نیوز)

برخی از گیاهان است که تعطیل هستند تلاش برای منحرف کردن عرضه به نقاط دیگر. تایسون یکی از بزرگترین گوشت پردازنده به حالت تعلیق عملیات در آن Columbus, اتصال, آیووا, گیاه گوشت خوک در هفته گذشته. اما از آن است که ارسال دام بود که رهبری به کلمبوس اتصال به دیگر گوشت خوک گیاهان در این منطقه به حداقل رساندن تاثیر بر تولید. اگر گیاهان دیگر دنبال همان تاکتیک آنها می تواند کمک به کاهش تلفات در تولید و همچنین مایر اشاره کرد.

به علاوه دام است که نمی توان گفت هنوز هم نیاز به پردازش زمانی که گیاهان باز مایر گفت.

کریستین McCracken تحلیلگر ارشد پروتئین حیوانی برای Rabobank گفت که تعطیلی کارخانه و یا کاهش در عملیات با توجه به کمبود نیروی کار و یا اجتماعی فاصله تلاش ممکن است به معنی گزینه های کمتر. اما آنها احتمالا نمی خواهد معنی گوشت کمتر در دسترس نباشد.

“وجود دارد به احتمال زیاد خواهد بود یک کاهش در تعداد انواع محصولات است که در قفسه,” او گفت:. “ممکن است که یک deboned محصول در دسترس نیست چرا که آنها لازم نیست که این کار را انجام دهیم. بنابراین سینه مرغ بدون استخوان ممکن است یک گزینه در هفته های آینده.”

وضعیت سیال است و همه چیز را می تواند به نوبه خود برای بدتر است. مصرف کنندگان ممکن است احساس تاثیر اگر گیاهان بسته ماندن برای مدت زمان طولانی و یا اگر بسیاری از بستن همه در یک بار.

و در دراز مدت قیمت گوشت می تواند بالا برود.

اگر کشاورزان دام بیرون رفتن از کسب و کار به دلیل فشارهای آنها چهره امروز ما گوشت عرضه خواهد شد و در نهایت قرارداد. که به معنی گران تر از گوشت برای مصرف کنندگان McCracken گفت.

The-سی ان ان-سیم
™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de