در ضمن یک پوشش نقره ای: چین گزارش فقط 1 جدید داخلی ویروس مورد

پکن: چین گزارش روز سه شنبه فقط یک داخلی جدید کروناویروس عفونت یافت اما 20 بیشتر موارد وارد شده از خارج از کشور در روز سه شنبه.

نه از 20 جدید وارداتی موارد در پکن و سه در شانگهای افزایش تعداد تایید عفونت از خارج از کشور به 143 با توجه به ملی کمیسیون بهداشت.

چین همچنین گزارش داد 13, مرگ و میر, افزایش عوارض خود را به 3,226. این کشور ثبت کرده است 80,881 مجموع موارد اما کمتر از 9,000 نفر آلوده باقی می ماند.

کشور را به پیشرفت می ایستد در تضاد کامل با این بحران رو به رشد در کشورهای دیگر با سازمان بهداشت جهانی اعلام کرد که در حال حاضر بیشتر مرگ و میر و موارد خارج از چین.

تعداد مرگ و میر در سراسر جهان را تصویب کرده است 7,000 با بیش از 181,500 موارد در 145 کشور جهان است.

این مورد تنها در ووهان را افزایش چین مشاهده است که آن را “اساسا پیشتر” گسترش یک بیماری است که به تازگی در یک حیوان زندگی می کنند در بازار مرکزی شهر در ماه دسامبر.

ووهان و آن 11 میلیون نفر در زیر قرار داده شده سختگیرانه قرنطینه در 23 ژانویه با بقیه هوبئی استان تحت مستند در روزهای بعد.

مقامات محکم محدودیت در شهرستان و حتی بیشتر در فوریه 11, محدود مردم به خانه های خود را به عنوان سلامت کارگران در مواجهه روزانه با سیل از بیش از 1000 مورد — یک حرکت مقامات می گویند حیاتی بود در حاوی ویروس است.

دیگر شهرستانها در سراسر کشور تصویب اقدامات بیشتری را برای وادار اکثر مردم به ماندن در خانه و جدید داخلی عفونت های شناسایی شده اند خارج هوبئی برای چند روز در یک ردیف.

اما این کشور در حال حاضر نگران هجوم موارد از خارج از کشور با میانگین 20000 نفر پرواز به چین در هر روز است.

پکن آغاز شده و در روز دوشنبه به نیاز به تقریبا همه ورود بین المللی برای رفتن به 14 روز در قرنطینه تعیین شده در هتل ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im